Make Your Dreams Happen

23. ledna 2017 v 2:37 |  writing
Jsem v Kanadě, už 22 dní a píšu jiný blog, ale to asi všichni víte!
Kdyby náhodou ne, tak je to maplebarka.blogspot.ca
Moc se mi líbí moje škola, Ivey Business School, poprvé se v ní začalo učit v září 2013 a taky podle toho vypadá! Je krásná.
Mám hrozně ráda svého učitele Davea Simpsona, je to bývalý profesionální hokejista (ach ti hokejisté!).
V sobotu jedu na Niagárské vodopády. Moc od toho nečekám, snad ale aspoň nějakou hezkou fotku haha!
Je opravdu hodně zvláštní nepracovat a jen se flákat.
Je taky zvláštní nikoho tady neznat a budovat si svou reputaci "od nuly".
První víkend v únoru jedu přes noc busem do Ottawy, kde dorazím v 6 ráno, budu mít pár hodin na prohlídku města a na snídani - plánuju lívance se slaninou a javorovým sirupem - a pak po poledni jedu směr Montreal. Montreal, město mých pubertálních snů, nemůžu tomu uvěřit. Už mám kompletní plány, co všechno tam sním - slavný sendvič se "smoked meat" a poutine a pak spoustu tamějších bagelů. No a v sobotu 4. února jdu na NHL do Bell Centre. NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT, že se to fakt děje. Tak hrozně jsem si to kdysi přála. Mám z toho fakt radost. A pak v neděli pojedu na pár hodin do Quebec city - tam plánuju další poutine - a pak večer nočním busem zpátky do Londýna, kde dojedu v pondělí v 10:20AM a ve 2:10PM mi začíná hodina, haha.
A ten víkend potom začíná dvoutýdenní volno. Mám tolik nápadů, kam jet, ale potřebuju to provést as low cost as possible. Jako nejlevnější varianta - ale zároveň někam za teplíčkem - se jeví letenky Detroit - Miami, tak uvidíme!


Chybí mi nějací lidé a je to docela "tough" být na 4 měsíce "sám" - sice v obležení ostatních lidí např. v klubu, ve škole atd., ale ve skutečnosti sám, protože tady není nikdo, kdo by vás znal.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.