And baby you're all that I want and love is all that I need

2. listopadu 2016 v 20:49 |  writing
Nějak se nám v práci úplně změnilo klima. Z ofis asistentky Terky se stal SAP ABAP developr a z ejdžár asistentky Zuzanky se stal... Kdo? Hmm facility management? :D Co k tomu říct. Za měsíc a 18 dní odcházím, tak to asi nebudu nijak prožívat. Je ale krásné, že se mnou od května nejspíš zase počítají, asi mě mají rádi.

Dneska v jednom semináři měli holka s klukem prezentaci na Obamacare a kluk nesl k tabuli troje skittles, tak říkám vedlesedící Martině, že asi budeme soutěžit, a že chci jedny vyhrát. Kluk pak dával otázky a nikdo neodpovídal, jen jednou já, a tak jsem vyhrála všechny troje.

Moje spolubydlici mě trošku irituje. Nejen, že jsme tady měly předem nehlášenou návštěvu přes noc, ale navíc v noci chrápe a jinak pořád telefonuje! Kdo to má pořád poslouchat??? Ať jde volat na chodbu nebo do koupelny nebo na záchod.

Potřebuju psát seminárku o Kubě, ale takhle se na to vůbec nedá soustředit. Tak poslouchám Bryana Adamse a čekám, až dotelefonuje. Teďka telefonuje s mamkou, opravdu příšerné, slyším ten afektovaný hlas její mamky.

Přesně za dva měsíce budu v Kanadě, opravdu bláznivé.

Nejbláznivější na tom je, že se mi tam vlastně ani vůbec nechce a spíš se bojím hhh.

Protože mi bude smutno, hodně smutno.

Doufám, že aspoň budu mít dostatek lováků, abych mohla hodně cestovat a udržovat se busy, abych nepropadala smutku.
 


Komentáře

1 dark-horror-stories dark-horror-stories | Web | 2. listopadu 2016 v 20:57 | Reagovat

zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.