Listopad 2016

A month to go

27. listopadu 2016 v 10:16 writing
Přesně za 5 týdnů budu na letišti, v letadle, na dalším letišti, v dalším letadle a pak v Torontu.
Lester B Pearson International Airport se nejspíš stane mým útočištěm pro noc z 1. na 2. ledna, protože v 9 večer se asi nebudu vydávat na cestu do 2 hodiny cesty vzdáleného Londýna.
Ubytování stále nemám zařízené, ale rozhodla jsem se začít vyšilovat až 1. prosince.

Těším se na NHL a do Montrealu, protože to byl můj sen since I was 14.
Jinak nevím, co tam budu dělat.
Teda ještě mám na bucket listu Hockey Hall of Fame v Torontu, Quebec city, Ottawa, Niagara Falls, Chicago, koncert Bon Joviho a bruslení na jakékoli zamrzlé ploše.
Taky mě hodně láká zasněžený New Yorský Central Park, což nebudu mít úplně daleko.
No a po semestru mám na bucket listu Calgary, Banff, Rocky Mountains - Banff and Jasper National Parks, Garibaldi Park, Vancouver, Victorii, Seattle a San Francisco, ale bůh ví, jak to všechno bude.

POZOR SPOJLER Za dnešek a včerejšek jsem zkoukla všechny 4 nové díly Gilmorek a jsem z toho trošku teda rozčarovaná, protože jsem celou dobu čekala, s kým ta Rory skončí, a byla jsem tak trošku asi team Logan, no a ona skončí jen s malým Logankem v břiše. Jejejejej. A navíc Jess je do ní pořád zamilovaný!! Potřebuju další díly pro vyjasnění, Amy Sherman-Palladino!!!!!!!!

Jinak píšu pořád nějaké úkoly do školy, už jsem odevzdala seminárku na téma Možnosti a limity transformace Kuby na tržní ekonomiku a včera taky esej na téma Proč je potřeba přehodnotit kapitalismus. Pak musíme nějak zkompletovat týmové projekty - Neetická spotřeba a Společenská odpovědnost firem - já a můj neschopný tým hhh.
Za dva týdny mám první závěrečný test a za tři týdny mám 4 zkoušky ve třech dnech - zároveň se v těchto dnech musím stavit do práce ukončit svůj pracovní poměr a rozloučit se, a taky se musím před poslední zkouškou ráno vystěhovat z koleje.

Asi jdu běhat, protože bych měla správně dělat věci do školy, ale na to zrovna ještě úplně nemám náladu.

Příští víkend jedu domů, to bude mnohem lepší. Poslední dobou mám víkendy doma opravdu moc ráda.
Například protože obědvám lepší věci, než rýži s fazolemi a hráškem:-D

Přemýšlím, na co všechno se nesmím zapomenout o Vánocích podívat.


And baby you're all that I want and love is all that I need

2. listopadu 2016 v 20:49 writing
Nějak se nám v práci úplně změnilo klima. Z ofis asistentky Terky se stal SAP ABAP developr a z ejdžár asistentky Zuzanky se stal... Kdo? Hmm facility management? :D Co k tomu říct. Za měsíc a 18 dní odcházím, tak to asi nebudu nijak prožívat. Je ale krásné, že se mnou od května nejspíš zase počítají, asi mě mají rádi.

Dneska v jednom semináři měli holka s klukem prezentaci na Obamacare a kluk nesl k tabuli troje skittles, tak říkám vedlesedící Martině, že asi budeme soutěžit, a že chci jedny vyhrát. Kluk pak dával otázky a nikdo neodpovídal, jen jednou já, a tak jsem vyhrála všechny troje.

Moje spolubydlici mě trošku irituje. Nejen, že jsme tady měly předem nehlášenou návštěvu přes noc, ale navíc v noci chrápe a jinak pořád telefonuje! Kdo to má pořád poslouchat??? Ať jde volat na chodbu nebo do koupelny nebo na záchod.

Potřebuju psát seminárku o Kubě, ale takhle se na to vůbec nedá soustředit. Tak poslouchám Bryana Adamse a čekám, až dotelefonuje. Teďka telefonuje s mamkou, opravdu příšerné, slyším ten afektovaný hlas její mamky.

Přesně za dva měsíce budu v Kanadě, opravdu bláznivé.

Nejbláznivější na tom je, že se mi tam vlastně ani vůbec nechce a spíš se bojím hhh.

Protože mi bude smutno, hodně smutno.

Doufám, že aspoň budu mít dostatek lováků, abych mohla hodně cestovat a udržovat se busy, abych nepropadala smutku.