Become more aware of what's really worth your energy.

21. října 2016 v 22:52 |  writing
Ahoj!
Jsem tady, protože mě hrozně baví číst si staré články, a když nic nebudu v tomhle roce psát, tak si pak nebudu mít co číst, a budu si nadávat, že jsem nic nepsala.
Hledám si ubytování v Kanadě. Je to těžké, protože odjíždivší studentíci nabízejí své pokoje na 4 měsíce, ale já bych si přála v Londýně (London, Ontario, Canada) strávit jen 3 měsíce. Čtvrtý měsíc mám v plánu transcanada transamerica cesty (pokud někde zázračně seženu peníze).
Plánuju psát blog, až budu v Kanadě. Cestovní zážitky a postřehy. Ale založím nějaký nový, aby si ho mohla číst široká veřejnost a já se nemusela bát, že narazí na prazvláštní články z mých mladých let.
Dostala jsem k narozeninám prstýnek, ale naposledy jsem ho viděla právě na své narozeniny, před 14 dny, protože jsem ho nechala o velikost zvětšit, protože mám místo prstů buřtíky.
Tento semestr mám zapsáno jen 20 kreditů, což je minimum, co si můžeme zapsat, protože všechno musím dokončit v předtermínech před Vánoci, abych mohla 1.ledna odletět do Toronta.
Bude to vzrušující a už se to hodně blíží. Hlavně se nesmím bát a bude to v pohodě:-D
Taky se moc těším na pauzu od práce, poslední dobou toho mám dost, ale na druhou stranu se se Simonou v kanceláři neuvěřitelně bavím, hlavně tehdy, když se nad něčím rozčiluje:-D
Dostala jsem k narozeninám taky Harryho Pottra a prokleté dítě - rozhodně doporučuju, doufám, že udělají film, ale předpokládám, že ano, protože v tom asi budou slušné peníze!
Moje sestra čeká druhé miminko, nevím, jestli jsem to tady už psala. Maxim bude mít bratra. S Maximem je poslední dobou sranda, hlavně tehdy, když se mi snaží urvat nos nebo ukousnout bradu.
Zítra začínám psát seminárku na téma Možnosti a limity transformace Kuby na tržní ekonomiku. Byla jsem v knihovně, četla jsem nějakou anglicky psanou knihu o Kubě vydanou Harvard University Press a psali tam, že The Godfather je jeden z nejlepších filmů, které kdy byly natočeny. Tak jsem si ho stáhla. Jo ta kniha se jmenuje Cuban economic and social development: policy reforms and challenges in the 21st century. Jdu na toho Kmotra.


A home like this pretty please!
 


Komentáře

1 Simona Simona | Web | 22. října 2016 v 7:34 | Reagovat

Jo, Kanada, tam bych se moc chctěla podívat, ta panenská příroda by mě lákala. A Kmotr je super, všechny tři díly jsem dala na jeden zátah...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.