We'll find a place where the sun still shines

7. ledna 2016 v 23:02 |  writing
Dneska jsem dala zkoušku ze světovky na dvojku a nejkrásnější na tom bylo, že stejný termín se mnou měl Tomáš, má platonická láska, který na mě vždycky krásně mrká a dnešek teda nebyl výjimkou. Měla jsem se ho zeptat, jestli se mnou zajde do kina na Osm Hrozných. Životní chyba.
Poslouchám November Rain. Je to dost zvláštní, když poslouchám něco, co není Bon Jovi.
Mám lednovou depresi. Asi to bude tím, že je Darren od pondělí v Londýně. Zítra se naštěstí vrací, tak se to asi spraví. I guess. Its nothing but some feelings.
Mám wishlist v počiku a každý den si do něj zapisuju něco nového. A nejsou to věci materiální. Jsou to věci jako Chci, aby se Richie Sambora vrátil a přijel s Jonem Prahy. Pak bych za to dala klidně polovinu výplaty. Miluju záznamy z jejich koncertu ve Wembley v roce 1995. Jo,vím, že je teďka šedivej a slábne mu hlas, ale who cares, je to hvězda a miluju Fingerprints z jejich loňského alba. Sir, catch me if you can. Shot down in a blaze of glory. Mezi dalšími věcmi na wishlistu jsou taky hory. Miluju sníh a tady v Praze vydržel 3 dny.
Dneska mi v práci říkali, jak mi to děsně sluší. A já jim říkala, že jsem se tak oblíkla kvůli zkoušky. Ale oblíkla jsem se tak protože jsem věděla, že na té zkoušce bude taky Tomáš! škoda jen, že ho vidím tak jednou za čtvrt roku! Když jsme spolu měli cvičení z mezinárodní ekošky a seděli jsme vedle sebe, tak to bylo lepší. But nothing lasts forever even cold November rain.

When I look into your eyes
I can see a love restrained
So if you want to love me
then darlin' don't refrain
Or I'll just end up walkin'
In the cold November rain

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.