Maybe I am too good for you

17. prosince 2015 v 20:20 |  writing
Náš vánoční pracovní večírek se odehrával 94 metrů nad zemí.
Měla jsem lososa, krevety, bramborové nočky, spoustu jednohubek a makronek a několik sklenic vína.
Náš DJ byl Zvěřina z Vyvolených. Holky z toho byly mimo, ale já se na vyvolené nikdy nekoukala, takže nevím.... Každopádně se na mě občas trošku úchylně koukal. Ale zahrál mi It's My Life na přání. Bylo to boží, líbilo se to i Darrenovi.
Jen tak mimochodem, Darren je děsně sexy. Včera, při pohledu na něj, jak se tam na parketu vlní v tom svém černém skinny obleku, který podtrhoval jeho "černejpásekvtaekwondu" postavu, jsem to už nemohla držet v sobě, a zasvětila jsem do problematiky Lucku s Anet. A Lucce po chvíli observingu nezbývalo, než konstatovat, že mám pravdu. Že je prostě pekelně hot. Staroušek. A co teprv, když na mě posílal ty svoje úsměvy?? Divím se, že jsem před něj nepadla na kolena... :D
Dneska jsem přišla do práce a seděla chvíli se Zuzičkou na recepci, abych si tam vklidu snědla oběd.
Šel kolem Marián a říká Ahoj angel
A potom Jan a říká Ahoj a já Ahoj a on Nejlepší tanečnice.
Došky říká, že jsem tančila jako drak. Já jsem jen nechtěla zůstávat někde osamocená, protože to vždycky dopadlo šeredně, jako například "co mám dělat, abys se mnou šla na oběd?" nebo "proč jsi mě ignorovala?" nebo "půjdeš se mnou na drink?".
Takový nejvíce zapamatovatelný bod večera, pokud nepočítám Darrena, bylo to, když mě Simona samou opilostí kousla do ramene. Simona je moje vedoucí.
Teďka mám namožené prstíky na nohou ze sedmi hodin v nových lodičkách a hlavně tak 4 hodin tance v nových lodičkách a taky skákání v nových lodičkách na zmiňovaného bon joviho.
Zvládla jsem zápočet z angličtiny a nejspíš taky oba z ruštiny. Teď musím jen do neděle odevzdat projekt bakalářky a pak se můžu naplno věnovat Vánocům.
Dneska jsem vymyslela, že pojedu na magistru na výměnný pobyt do Montrealu. Montrijol Kenejdiens.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.