Life is only as good as your mindset

20. prosince 2015 v 22:45 |  writing
Za necelou hodinku a půl mám deadline pro odevzdání projektu bakalářské práce. Psát článek na blog mě vždycky napadne v těch nejlepších chvílích.
Dneska jsem šla s bráchou hrát hokej. Zápas jeho tým versus rodiče či rodinní příslušníci. Taťka mi sehnal komplet výstroj a vzal si pod svou taktovku naši střídačku. Bráchův trenér ze mě byl nadšený. Protože ho kdysi trénoval můj taťka. A on mě naposledy viděl, jak mi byly asi 3. Říkal mi, že jsem podobná mamince. Když jsem potřebovala štulpny, tak mi je během dvou minut donesl. A když jsem mu řekla, že mi padají kalhoty, tak mi během dalších dvou minut přinesl tkaničku místo pásku a vlastnoručně mi to nainstaloval. Když jsem mu řekla, že se moje obří hlava nevleze do helmy, kterou mi sehnal taťka, tak mi půjčil nějakou svoji, do které jsem se taky nevešla, tak mi ji zvětšoval na míru přímo na hlavě šokován z toho, že je mi 21, protože první se ptal, jestli vlastně můžu hrát jen s plexi. A pak jsem ještě zjistila, že jsem doma zapomněla hokejku, jedinou část výstroje, kterou jsem si měla přinést. Ale během dvou minut jsem zase nějakou měla. Hrála jsem ve formaci se svým strejčkem, který mi vždycky poslal takový pas, že jsem ho nikdy nezachytila :D Největší úspěch byl ten, když jsem zvládla obehrát o puk bráchového spoluhráče. Byla jsem v šoku z toho, jakou můj brácha dokáže nabrat rychlost, když bruslí a jak je to vlastně nebezpečný sport. Po skončení zápasu říkám bráchovému trenérovi, jestli se s náma s bráchou vyfotí pro maminku a on říká Pro maminku tak to joo.
A na předávání dárečků po zápase řekl před všemi rodiči, že můj brácha (spolu se Slancem) je nejinteligentnější člen týmu. Ten muž ví.
Pak jsem byla tak děsně příjemně unavená a šla jsem k sestře na telecí líčka na víně, hoooodně luxusní záležitost.
Pořád chci do Montrealu. Dočetla jsem se, že bych měla mít kuráž oprášit své sny. Tak jo.
Asi své vedoucí práce už prostě pošlu to, co mám. Doufám, že bude dostatečně hodná, a když se jí to nebude líbit, tak mi to pošle k přepracování a nepřipraví mě o 5 kreditů za bakalářský seminář. Modleme se.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.