Be with someone who is good for your mental health

4. prosince 2015 v 22:12 |  writing
Je pátek, sedím doma, piju čaj, jím schoko bons a zapisuju si věci do svého nového diáře. Java zadek je fakt podlý. Vůbec mi nedává možnost svobodně se rozhodnout, prostě mi zaplatí oběd, dá mi schoko bons, řekne mi moc ti to sluší, čeká, až mi přijede tramvaj, ačkoli mu může ujet vlak, řekne mi, že na anděla nepotřebuju kostým, dá mi svoje belgické pralinky od Mikuláše a koupí mi dárek, nový diář, jen protože jsem se pár dní zpátky zmínila, že si ho budu muset brzo koupit.

Dneska v práci jsem dělala anděla, roznášeli jsme 250 balíčků s belgickými pralinkami. Ivo Korčulanin mi zazpíval makedonskou hymnu, Vineeth Kalanthodi indickou a Ahmed Hanan pákistánskou. Udělala jsem si skvělou vánoční výzdobu počítače, oblepila jsem si hvězdičkovými třpytkami celý monitor a pod něj jsem si postavila čokoládový betlém. Taky nám přivezli vánoční strom, který nádherně voní.

A tak v rámci zábavy mierime si na hlavy.
Strielame si zo seba ty do mna a ja do teba.

Někdy lidem vykládám, jaké tasky dostávám v práci, jako třeba vybalovat příbory. Řeklo by se, dost divná práce, nic moc na rozvoj schopností. Ale myslím, že moje práce je úžasná práce pro rozvoj umění mezilidských vztahů. Mezitím, co vybaluju příbory, se u mě zastaví 10 lidí, s kterými pokecám o příborech a dalších věcech. Baví mě třeba sedět v pátek odpoledne na recepci a říkat každému, kdo odchází ahoj hezký víkend. Oni z toho mají radost. Taky od té doby, co jsem se začala víc usmívat na lidi, začali se oni víc usmívat na mě. Dokonce i poslední dobou věčně zachmuřený Darren se usmál, když jsem se na něj usmála. Taky jsem začala víc dělat small talk a kdybych dneska nepromluvila na Igora ve výtahu, nejspíš by mi nepřenechal svoje belgické pralinky. A neměla bych pak pět balíčků :D

Zítra se uvidím s Wheendhullinheczkou. Asi tak po dvěstě letech! Zbytek víkendu se ale musím hrozně moc věnovat škole.

Prečo si mi utekla prečo sa mi skrýváš
Stále sa mi miluje že sa s tebou snívám
Teba raz pristihnu, usvedcia odhalia
Vyhlási za svatu alebo upalia

 


Komentáře

1 Wheendhullinheczka Wheendhullinheczka | 9. prosince 2015 v 15:22 | Reagovat

konečně jsi mě taky zmínila na blogu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.