Listopad 2015

Článek pro Verušku

26. listopadu 2015 v 23:01 writing
Dneska jsem nešla na ruštinu, abych mohla s Peťulicí sedět na recepci, vybalovat kancelářské potřeby a koukat na pingpong turnaj v java kanclu. Prosklené stěny jsou super pro stalkery jako jsem já. Peťulice je žena určitého věku, Němka žijící již několik spoustu let v Praze mluvící srandovním přízvukem a mající někdy opravdu hodně kvalitní vtípky, které mě donutí pořádně od srdce se zasmát. Dneska jí jeden ajťák napsal email, že by chtěl zarezervovat meetingovku s televizí. Tím myslel, že by chtěl meetingovku na videoconferenci. A ona mu odepsala Na co budete koukat?

Dneska jsem byla na super obědě. Nejeli jsme tam tramvají, šli jsme tam pěšky (miluju lidi, kteří chápou, že 3 zastávky se dají ujít taky pěšky), jídlo bylo super healthy, super chutné, pili jsme k tomu vodu a vedli duchaplnou konverzaci. Kluci, kterým není lhostejné, co jí, jsem okouzlená. Už se mi dlouho nestalo, aby mi někdo řekl "Vyprávěj mi o...". Je super když někoho evidentně opravdu zajímá to, co říkám. Navíc, když ten někdo má nejlepší zadek z celé Javy. Říkala jsem mu, jak se děsně těším domů, protože Praha je moc rozlítaná a on hned tak zúčastněně přikyvoval a říkal, že to má vždycky stejně. Ale Vera ho stalkuje a prý má holku. Zdravím Vero! :D Taky je to jeden z hodně mála lidí, kteří nehejtují mé názory na Putina a Rusko celkově. A taky se mnou šeroval své jídlo. Koupil si v country life nějakou dobrotu s ovocem a oříškama a polovinu mi pak přinesl. A taky mi otevřel tak 6 dveří. Stačí. Pro dnešek.

Potřebovala bych nějaké informace o Čínském trhu s čajem. A taky o forwardových obchodech s čajem. A čajových aukcích. A přímých obchodech s čajem. Ještě štěstí, že zítra je taky den. A že deadline byl 22. listopadu, takže není kam spěchat :D

Dali mi v práci dvě vstupenky do Gold Class Cinestaru a poukaz na jídlo za 250 za oddané služby bance o víkendu. Asi tam vezmu Verouška, až mi přiletí z té Malajsie.

Zítra jedu domů.

Chci sníh.


Rande s test business analytikem a oběd s nejlepším java zadkem.

25. listopadu 2015 v 11:48 writing
Poslední dobou ujíždím na slovenských písních, což je zvláštní, protože mluvená slovenština je jeden z mých ne moc oblíbených jazyků.
Chcol som najst zachrany pas ktory udrzi nas uz nemam siiiil.
Dneska ráno krásně sněžilo, vzala jsem si čepku se sněhulákama a nechala jsem si nasněžit do očí.
Před Palladko postavili další vánoční strom, už asi šestý, ale první pěkný.
Včera jsem se rozhodla, že se začnu víc upravovat, aby po mě nechtěli občanku, když si chci koupit cider. A tak jsem šla do Douglasu, kde si mě nevšímali a pak do MACu, kde si mě hnedka všimli a odešla jsem o 460 lehčí.
Dúfam len, že nejsi jedna z těch, čo chodívajů s každým. Neee vůbec.
Dúfam že, nejsi z vesmíru na návštěve na pár dní.
Dúfam len, že nejsi lahká moc a šlapeš len po schodoch.
Včera jsem měla noky s lososem a se špenátem, asi moje nejoblíbenější nezdravé jídlo.
Neverím, že si nebola vyrobená pre mňa.
Musím napsat seminárku. Právě probíhá 3. den po deadlinu. Tak to dopadá, když Baruna myslí na kraviny a ne na školu!
Chtěla bych si umět přidat do iPhonu písně. Vím, že to je easy, ale prostě jsem trochu blond.
Jdu cvičit Kaylu Itsines week 8 nohy a pak jdu do práce sedět na recepci s Peťulkou, do Billy s Pepíčkem a koukat na java zadky.

Let me ask a question

15. listopadu 2015 v 10:12 writing