Říjen 2015

Your life rushes from heaven to hell in a matter of seconds

7. října 2015 v 23:20 writing
Právě jsem se dodívala na záznam z našeho posledního zvonění.
Mám na zítra úkol do ruštiny, prezentovat svou firmu. Má to asi 6 podbodů a děsně se mi to nechce dělat. Měla jsem na to dva týdny.
Dneska jsem se zamilovala do chlapíka v yamyam express. Obsluhoval spodek, ale já si šla sednout nahoru, kde obsluhoval jinej chlapík, ale hádejte, kdo mi přinesl jídlo? Jjjjj ten ze spodku! To je stopro opětovaná sympatie. A potom mi yamyamexpress olajkoval a okomentoval dvě fotky na instagramu a ten jeden koment obsahoval srdíčko, takže to byl určitě taky on.
Jsem trošku raněné ptáče, protože jsem čekala jedno speciální přání k narozeninám, které ovšem nepřišlo. Nj life goes on. Mám příliš vysoká očekávání u některých lidí.
Musím začít psát ten úkol.
Aby toho nebylo málo, tak zítra ještě píšem na slovíčka. Typu komoditní seznam, referenční číslo či nákladový kus.

Let go of people you can't live without.

7.říjen

6. října 2015 v 22:15 writing
Miluju 7. říjen. A je už zítra!
Tento semestr je na mě až příliš náročný.
Dneska mi Darren poslal v mejlu smajlíka, znamená to lásku???
Myslím, že k životu nutně potřebuju spřízněnou duši. Děsně strádám, když se nemám komu vypovídat. Ale nejde to jen tak s ledakým žejo.
Budu psát semestrální práci na téma čaj a bakalářku na téma čaj. K Vánocům bych chtěla čajový set Dilmah, Twinings anebo nejlépe Harney and Sons a zrovna piju čaj (Dilmah, který neožebračuje sběrače čaje!!!). Chtěla bych si nakoupit spoustu druhů kvalitních čajů, proč to stojí tolik korun?
Cvičím a děsně mě to baví. Ale někdy u toho skoro umírám.
Zítra mám narozky. Zajdu si na luxusní oběd. Tím myslím něco lepšího než ''kuře po valticku'' za 40 korun z menzy. S nedovařenou rýží.
Chtěla bych doživotní zásobu kešu oříšků.
Těším se domů, dostanu dort a dárečky!
Občas mě přepadá smutek. Obvzlášť pak tehdy, když si čtu příběhy uprchlíků na Humans of New York.