Die with memories, not dreams

12. srpna 2015 v 22:57 |  writing
Veřin pobyt v ČR se krátí. Už mě pomalu učí domlouvat pohovory! Dneska jsem byla tak odhodlaná telefonicky to domluvit, ale chlapík mi to dvakrát nezvedl :( Příští týden ve středu máme students rozlučkový afterwork drink, protože kromě Verouška odjíždí na půl roku taky Barča :( co já si jen v té commerzbance počnu?? Možná bych měla zvážit kariéru dýdžeje, abych zapadla mezi Petera Grahama, Jorise a Juniora Jana. VERONIKA PRÁVĚ PŘIPÁLILA TĚSTOVINY. Vařila to tak dlouho, že se vypařila všechna voda a ony se přiškvařily k hrnci. Nestalo se jí to poprvé, ale vždycky mě to pobaví!

Z JINÉHO SOUDKU
Poslední dobou je mi docela teplo. Haha. Potím tak 2 litry denně a je pro mě nemyslitelné odpoledne cvičit. Zatím jsem se jen 2x dokopala k tomu, vstanout brzy a jít běhat, zítra bude další pokus.
Zajistila jsem si 2 noci u Christophera přes couchsurfing v Aix-en-Provence. Jsem superexcited a trošku scared! Ale má výborné recenze, tak snad mě nerozčtvrtí.
Taky jsem si našla hostel v Cassis a ubytování přes airbnb v Salon-de-Provence a L'Isle-sur-la-Sorgue. Jsem super excited about my trip. Každý den si čtu průvodce ačkoli už jsem to několikrát přečetla a skrze appku na mobilu se učím říct francouzsky ''To se mi líbí'' a ''Kde je záchod?''
Jsem crazy do ACAI BOWL a za každou cenu to chci vyzkoušet.


Tahle fotka je z commerzbank party, kde Vera jedla řízky s lívancema (na jednom talíři).Tahle fotka je z Gorolski Swieto, super akce v Jablunkově, kde musíte ochutnat medovinu u všech stánků, jinak vás nepustí domů!


Vera je můj mazlíček! ................. :D 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.