Always go with your passions. Never ask yourself if it's realistic or not.

6. srpna 2015 v 22:14 |  writing
Prý mám napsat článek.
Za měsíc a jeden den jedu do Lyonu. A potom z Lyonu do Marseille. A potom do Aix-en-Provence, Salon-de-Provence, Cavaillonu, L'Isle-sur-la-Sorgue, Gordes, Roussillonu a Cassis. Sama. Já, batoh a ajfoun. Když mi bude smutno, budu si povídat se Siri :)
Hledám si ubytování přes couchsurfing a airbnb.
Lidi se mě ptají Proč tam jedeš sama?
A já nevím, jak jim to mám vysvětlit. Prostě chci.
Těším se na moře, olivy, mořské plody, croissant, čokorolku, bagetu, přírodu, klid, slow pace of life, trhy, jízdu TGV, víno, lanýže, sýry, salámky a západy slunce.

Za 20 dní odlétá Veroušek do Malajsie. Budu poslední, koho uvidí, půjdu s ní na letiště. Ještě jsem nikdy v životě nebyla na letišti. Zítra jdem na letní kino, v sobotu se jdeme upéct do Divoké Šárky a pak na večeři do Vinohradského parlamentu. Sounds like a date? :)

Máme prima soužití, ale někdy jsem na ni zlá. Promiň, Veroušku! Já si čtu průvodce Provence a azurovým pobřežím a ona průvodce Malajsie a knihu o buddhismu. Poslední dobou si děláme saláty a ona chodí a říká To je hrozné, jak jíme zdravě. Když chci jít běhat, ale jí se nechce, tak mi to rozmlouvá, protože by se cítila provinile, kdybych šla a ona ne.

Těším se zítra do práce. Konečně tam bude můj bae. DVA DNY byl mimo! Doufám, že bude mít šortky jako kdysi. Vypadal jako beach boy.

Nemám ráda bio 3, nemám-li příležitost schladit si hlavu v bazéně / moři / řece / potoku / hadicí na zahradě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.