Srpen 2015

If it scares you, it might be a good thing to try

26. srpna 2015 v 22:26 writing
Dnes se v mém životě stala významná věc, byla jsem poprvé na letišti. Verunka odletěla na London Heathrow a teďka už je na cestě do Kuala Lumpur, kde stráví 4,5 měsíců. Taky chci někam letět, nejlépe Emirates první třídou hahah.
Ještě než odletěla, tak mě seznámila se svým kamarádem Ríšou, který byl na dva semestry v Rusku a pak jel stopem přes Mongolsko, Čínu, Laos, Thajsko a Malajsii až do Singapuru, odkud letěl do Frankfurtu. A z Frankfurtu do Prahy zase stopem. Vera a její kamarádi jsou takoví dobrodruzi neuvěřitelní.
Ríša mi dal pepřák, když se dozvěděl, že jedu sama do Francie. Lidé jsou někdy dokonce i milí!
Čtu Harryho Pottra a Prince dvojí krve.
V pátek poslední oběd v práci s Barunkou. Pak jede na 2 týdny domů a pak letí do Münsteru. Na 5-6 měsíců. Každý mě opouští!
Zítra půjdu nejspíš běhat, asi tak po 10 dnech, wish me luck pls.
Moje sestra má dneska narozeniny! A cvičila dneska 70 minutové cvičení!!! Nechápu, já si dala asi 20 minut a stačí mi to bohatě, asi jsem lenoška.

Mám chuť na
- quacamole s česnekem
- chlebíčky s avokádem ( a vajíčkem třebas ) a pepřem
- quinou ( která v Praze stojí o 30 korunek víc, než ve FM )
- lososa
- maliny
- homemade pizzu se sušenými rajčaty ( samotné se mi do toho nechce )
- tiramisu od Terezky
- borůvky
- lasagne
- tousty s medem
- karibskej rumík Ron Zacapa hahah


Die with memories, not dreams

12. srpna 2015 v 22:57 writing
Veřin pobyt v ČR se krátí. Už mě pomalu učí domlouvat pohovory! Dneska jsem byla tak odhodlaná telefonicky to domluvit, ale chlapík mi to dvakrát nezvedl :( Příští týden ve středu máme students rozlučkový afterwork drink, protože kromě Verouška odjíždí na půl roku taky Barča :( co já si jen v té commerzbance počnu?? Možná bych měla zvážit kariéru dýdžeje, abych zapadla mezi Petera Grahama, Jorise a Juniora Jana. VERONIKA PRÁVĚ PŘIPÁLILA TĚSTOVINY. Vařila to tak dlouho, že se vypařila všechna voda a ony se přiškvařily k hrnci. Nestalo se jí to poprvé, ale vždycky mě to pobaví!

Z JINÉHO SOUDKU
Poslední dobou je mi docela teplo. Haha. Potím tak 2 litry denně a je pro mě nemyslitelné odpoledne cvičit. Zatím jsem se jen 2x dokopala k tomu, vstanout brzy a jít běhat, zítra bude další pokus.
Zajistila jsem si 2 noci u Christophera přes couchsurfing v Aix-en-Provence. Jsem superexcited a trošku scared! Ale má výborné recenze, tak snad mě nerozčtvrtí.
Taky jsem si našla hostel v Cassis a ubytování přes airbnb v Salon-de-Provence a L'Isle-sur-la-Sorgue. Jsem super excited about my trip. Každý den si čtu průvodce ačkoli už jsem to několikrát přečetla a skrze appku na mobilu se učím říct francouzsky ''To se mi líbí'' a ''Kde je záchod?''
Jsem crazy do ACAI BOWL a za každou cenu to chci vyzkoušet.


Tahle fotka je z commerzbank party, kde Vera jedla řízky s lívancema (na jednom talíři).


Photo post - Divoká Šárka, vedro & jídlo

9. srpna 2015 v 9:58 writing
Dnes bylo 38 stupňů, nebo tak nějak. Verča se rozhodla, že bazény jsou pro sráče a vymyslela nám túru po Divoké Šárce a dalších parcích Prahy 6. Jelikož jsou opalovací krémy jen pro bohaté, namazaly jsme se, na radu Verčiného bratra, před odchodem olivovým olejem :D not helpful at all

Always go with your passions. Never ask yourself if it's realistic or not.

6. srpna 2015 v 22:14 writing
Prý mám napsat článek.
Za měsíc a jeden den jedu do Lyonu. A potom z Lyonu do Marseille. A potom do Aix-en-Provence, Salon-de-Provence, Cavaillonu, L'Isle-sur-la-Sorgue, Gordes, Roussillonu a Cassis. Sama. Já, batoh a ajfoun. Když mi bude smutno, budu si povídat se Siri :)
Hledám si ubytování přes couchsurfing a airbnb.
Lidi se mě ptají Proč tam jedeš sama?
A já nevím, jak jim to mám vysvětlit. Prostě chci.
Těším se na moře, olivy, mořské plody, croissant, čokorolku, bagetu, přírodu, klid, slow pace of life, trhy, jízdu TGV, víno, lanýže, sýry, salámky a západy slunce.

Za 20 dní odlétá Veroušek do Malajsie. Budu poslední, koho uvidí, půjdu s ní na letiště. Ještě jsem nikdy v životě nebyla na letišti. Zítra jdem na letní kino, v sobotu se jdeme upéct do Divoké Šárky a pak na večeři do Vinohradského parlamentu. Sounds like a date? :)

Máme prima soužití, ale někdy jsem na ni zlá. Promiň, Veroušku! Já si čtu průvodce Provence a azurovým pobřežím a ona průvodce Malajsie a knihu o buddhismu. Poslední dobou si děláme saláty a ona chodí a říká To je hrozné, jak jíme zdravě. Když chci jít běhat, ale jí se nechce, tak mi to rozmlouvá, protože by se cítila provinile, kdybych šla a ona ne.

Těším se zítra do práce. Konečně tam bude můj bae. DVA DNY byl mimo! Doufám, že bude mít šortky jako kdysi. Vypadal jako beach boy.

Nemám ráda bio 3, nemám-li příležitost schladit si hlavu v bazéně / moři / řece / potoku / hadicí na zahradě.