Focus on the good

10. června 2015 v 22:56 |  writing
Dneska jsem psala zkoušku z informatiky. Psala asi takovým stylem, že jsem pořád jen přemýšlela, co tam napsat, aby ten papír nevypadal tak prázdně, a abych to projela alespoň trochu se ctí. Charakterizujte portál. Charakterizujte infrastrukturu podnikové informatiky. Ble blu bla. Fujki.
První projetá zkouška v mém životě. Výsledky ještě nejsou, ale mám střízlivý odhad 30 bodů ze 100.
Celkem mě zaráží, že vlastně pracuju na IT oddělení.
O prázdninách budeme s Veruškou bydlet tak trošku na punk, budeme mít sice pokoj jen pro dvě a žádných 6 spolubydlících jako doteď, ale zato společné sociální zařízení na chodbě.
Na dnešní zkoušce z informatiky byla přece jen jedna věc příjemná. Psal ji v ten samý čas taky můj oblíbený spolužák fešák, který na mě mrknul. Ach. TAKOVÁ jiskra v oku. Jjjj je to ten, co má tři roky přítelkyni, haha:D
Minulý týden ve čtvrtek jsem byla na akci z práce, barbeque na císařské louce, snědla jsem spoustu jídla zdarma a pak se plavila loďkou po Vltavě a když jsme se vrátili z plavby, šli jsme na:
1. já si dala prase
2. má tajná láska lívance
3. veronika lívance a řízek
:D
Na druhý den jsem zjistila, že má tajná láska je zadaná. #toughlife
Všichni dobří kluci jsou zadaní. Najít dobrého kluka není vůbec easy, a když už nějakého najdu, sportovního typa s hezkými svaly, který má dokonce hezké boty, vlasy, hezky mluví, je s ním sranda, je chytrý a dokonce si mě přidá do přátel, tak pak zjistím, že je zadaný!!! Ó bože proč.
Potřebuju knihu Take the stairs - 7 steps to achieving true success.
A nechci si ji kupovat přes telefon za 14 euro. Klidně bych za ni 14 euro dala, ale jedině v knihkupectví.
Ještě bych chtěla dodat, že rozhodně nelituju svého failu v informatice, protože jsem si alespoň užila krásný pohodový víkend doma bez učení, na louce s kytičkama.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.