Září 2014

Prázdniny, den předpředposlední

12. září 2014 v 22:36 writing
Můj milovaný kluk jde do tanečních se svou novou spolužačkou, Italkou Martou, výškový rozdíl 40 cm prej ok a prej je roztomilá, mám vážně radost!
Poslouchám Lanu Del Rey a těším se, až bude venku zima a já budu chodit do školy na 7.30 na Finanční teorie, politika a instituce ( ještě si to musím zapsat sakriš! ). Ale aby to bylo super, tak si musím pořídit nějakou prima obří teplou bundu a kulíšek. A velkou snídani do lavice!
Zítra je Andrej Babiš údajně ve F-M, asi se zajdu na toho sympaťáka podívat, škoda, že nebude rozdávat koblihy jako kdysi v Praze.
Prázdniny se mi chýlí ke konci, v pondělí jedu do Prahy, nastěhovat se na kolej a pokračovat v Costa Coffee kariéře a to další pondělí mi začíná škola. ajéjeAhoj, září!

2. září 2014 v 22:18 writing
Nike free run 5.0 Miluju je, protože s nima skáču vysoko a když chodím, tak se vznáším, jsou jako papučky. Byla to asi ta nejlepší koupě léta, anebo spíš celého mého života.
Když se pohádám s mamkou, tak ještě není vše ztraceno, protože se může objevit další den ve dveřích s dárečkem - novou peřinou! Jo, z takových věcí mám největší radost (strávím s ní tolik času), ať už přijde bedtime, plsík
Staré učebnice Proč je proboha nikdo nechce? Jsou to prima knihy a já potřebuju peníze na jídlo krucipísek. Od 15. září to vidím na rohlíkovou stravu.
Pepinek si nasypal do pusy ovesné vločky a zapil to mlíkem. Pak nasypal vločky do sklenice (asi do půlky) a dolil to mlíkem. Říkala jsem mu Nedělej to, jeho mamča Pavlínka mu říkala Nedělej to a jeho sestra Terka mu říkala Posereš se. Teď je mu špatně. Jo, Pavlínka řekla, ať zase přijdu, že upeče buchtu, what a beautiful day!
Sestra se odstěhovala !!!!!!!!!!!!!
To je vše. Jdu spát, jsem so excited!!!! nová peřina!!!!