Červenec 2014

I need to let you go

31. července 2014 v 10:49 writing
Dneska se stala vážně zvláštní věc. Zdál se mi hrozně super sen. A taky se nebavím s Josefem, protože mu řeknu, že by mi měl dát pusu na čelo a on mi řekne proč bych to měl jako dělat? A když se to sečte, tak z toho vyplyne, že si tady už 3 hodiny čtu o své největší platonické lásce všech dob (staré články) a usmívám se.
Pěkně mě vytáčí prázdninový televizní program, protože tam je pořád jen dvouhodinová Žilí Leskotová. Fakt nevím, co mám dnes dělat, protože hrozně prší a Josef je v Kuníně a pak jede pro jistotu ještě do Opavy na tři dny, aby mi nemusel dávat žádné pusy na čelo a bratr je na florbalovém kempu a tím končí můj seznam kámošů. První jsem chtěla chodit celý den po městě, abych potkala svou dávnou platonickou lásku, ale v tom dešti by to asi nebylo nic moc.
Jo, byla jsem v Chorvatsku a dokonce s botama nike (slepovanýma ultrazvukem!!!), takže všechno asi dopadlo dobře.
Poslouchám The Killers a vzpomínám na svá mladistvá léta, vypadala jsem tak děsně a stejně jsem se mu líbila, asi ve mě viděl ten velký potenciál (...)
Jsem dnes taková lehce narušená, nevím, co s tím. Možná sním tiramisu z ledničky anebo si zajdu koupit lak na nehty.
Josef mě nebere vážně. Achjo. To jsem to dopracovala. Měli jsme jít na houby a mu je to úplně jedno!
Stala se vtipná věc :D ale to tak v mém životě prostě chodí. A tak už mám zábavu na sobotu, dostala jsem nabídku pro pohledné dívky, hahaha!