Červen 2014

When discussing international trade...

26. června 2014 v 16:15 writing
Cestou na zkoušku z angličtiny jsem si koupila croissant a meruňkovou kapsu na uklidnění, přišla jsem tam o 15 min dřív, mgr.Černá vůbec nevypadala tak, jak jsem si ji představovala (měla bílé triko nechapu), byla milá a vzala mě dřív, tahala jsem si otázku a vytáhla jsem si bariéry v mezinárodním obchodě! byla jsem tak hepi! a jako článek mi dala nějakej o ovcích a ropě na Novém Zélandu! Na konci říká jako tak co s váma a já cože to mi chceš dát trojku ty zmije a ona vy se tady tak smějete (měla jsem dobrou náladu, tak jsem se usmívala) a já se vám ani nedivím test jste napsala dobře, tak asi jedničku. Podtrženosečteno mám z ústní 32,5b, a maximum je 30:D Takže prázdniny, chlastání a nicnedělání. Teda zatím jen pětidenní s koalkou a pak ještě pár Costa směn. Jo a spolubydlící vyprázdnily ledničku! Dneska je krásný den.

Hej brother

24. června 2014 v 20:37 writing
Ahoj, jmenuju se Bára, už mám skoro za sebou všechny zkoušky a mezi mé záliby patří čekat 6 hodin, než se můj přítel-koala probudí z odpoledního spánku.
Dneska jsem psala z angličtiny a nemohla jsem si vzpomenout na raw materials, které se obchodují na burze, ale věděla jsem, že to vím a když mi potom doma došlo, že jsou to comodities, tak jsem se začla smát svojí blbosti, protože to bylo asi to nejlehčí slovíčko v celém testu a já ho tam nemám.
Zítra jdu do práce, asi tam sním všechny (mrkvové) dorty!
Poslední dny mám takový sladký apetit, kdy si klidně koupím milku za 27, kterou si normálně kupuju jen ve slevě.
Zajímalo by mě, kdy se konečně odstěhujou mé spolubydlící a hlavně kdy si odstěhujou z lednice salám do 17.května a pomazánkové máslo do 5.května. Tři plesnivé rajčata a okurku v hodně měkkém stavu jsem si už dovolila jim vyhodit, ale trochu se bojím, že se z těch vajíček, co tam mají, brzo vylíhnou kuřata!
V pátek za mnou přijede můj přítel-koala, jestli se teda do té doby probudí.
Jo a dneska jsem jela na černo!


Everything is better when you decide you don't care

19. června 2014 v 22:52 writing
Je zvláštní, že moji rodiče už vůbec nejsou jako dřív.
Taťka mi nedává korunky na nanuka a nekupuje mi debrecínku a mamka mi nedělá svačiny do školy a neříká umyj to umyvadlo. Proč, udělala jsem snad něco špatně?
Zajímalo by mě, kdy můj taťka zešedivěl. Jak mě naposledy vezl z ostravy domů, byl šedivej, ale jelikož jsou to naše jediné styky, tak vůbec nevím, kdy se to stalo.
Někdy bych je chtěla oba obejmout (samozřejmě zvlášť) ale pak si vzpomenu, že mě nikdy nenaučili takhle projevovat své city, takže bych to asi nedokázala.
Zajímalo by mě, jestli si taťka někdy říká, že mě dlouho neviděl, anebo mu to je úplně jedno.
Chci, aby byli šťastní, což mamka určitě bude, protože je to perspektivní mladá dáma, která každou středu dostává bonboniéru a každý týden několik komplimentů, ale taťka je... šedivej.
Jdu spát ahojčaučaunazdárek.

Gonna sleep all day

16. června 2014 v 21:58 writing
Už mi chybí jen jedna zkouška a to angličtina, kterou mám až poslední týden v červnu, ale stejnak jedu do Prahy už zítra, ach ta práce. Nechce se mi a tak smutním. Červen je takový kritický měsíc. Buď si koupím najky, ve kterých budu běhat společně se sestrou podél pláže v Chorvatsku, anebo se ukáže, že žádné bolestné za to, že už nikdy víc nemůžu obývat svůj dům, nebude. Miluju Pepouška, protože se u nich doma vždycky tak skvěle najím! Byla jsem u kadeřničky a už jsem zase blondína radost pohledět. A taky mám trenírky kniha džunglí. Ach bože,, tak nesmírně moc se mi nechce učit se angličtinuuuuu.


Expect nothing, appreciate everything

7. června 2014 v 22:07 writing
Baví mě dělat creamy cooler malina a bílá čokoláda se šlehačkou a malinovým topingem pro extra tlusté holky, skinny latté pro anglickou lady, ledová kapučína pro kohokoli a jahodovou nebo citronovou limču pro sebe! Vše se to odehrává v 31,5 °C v neprodyšné košili, sufffer, ale to jsou takové věci, které člověka zocelí a pak si může o prázdninách mnohem více, než kdy dřív, užívat ležení v trávě pod stromem, myslím. Převelili mě z Chodova na Italskou, kde je to zase další ''jee ty máš rozkošnej přízvuk''.
Mám jedničku z makroekonomie, moje taktika byla noc předtím onemocnět, takže jsem tam přišla se sexy chraplákem a šálou kolem krku, chlapík řekl no raději si odsednu a na závěr no tak už jděte domů to vyležet a dal mi plný počet! Hahaaaa. Teď ale nevím, jaké taktiky zvolit na písemné zkoušky.
Líbí se mi Vinohrady.
Asi bych už chtěla jet domů, ale ještě musím odpracovat 16 hodin a udělat dvě zkoušky.