Březen 2014

This life stuff is hard, huh?

27. března 2014 v 22:16 writing
Ahoj.
Dnes jsem se předávkovala cukrem. Banánové čipsy a brumík lesní směs mě tlačí na hrudi už tři hodiny.
Chtěla bych domů za Pepkem.
Jeho mamka má dobré buchty.
Mám takové špatné období, smutné a prázdné.
Chtěla bych domů za sestrou, protože jí napíšu chybí mi ryby, přijedu domů a na večeři máme rybu.
Baví mě akorát cvičit a snídat.
A konzumace ovesných sušenek.
Taky procházet se po Praze ( ale jen tehdy, když se mi nechce čurat )
Hrozně mě nudí supermarkety. Chci nějaké non mainstream obchody.
Oh God, please, make me a bird so I can fly far far away from here.
Sick & tired


Haters will see you walk on water and say it's beause you can't swim

14. března 2014 v 22:11 writing
Budu pracovat v Kostě kafe!!! Není to úžasné? Je to úžasné!! Mají mnohem lepší stejnokroje než v albertu a dělají mnohem více vzrušující věci. Tolik se těšímmmm. Mají tam supr dortíčky! Při pohovoru byli nadšení z mé mekáčové 14 měsíční praxe (alespoň k něčemu ta muka byla!!) a dali mi ice kafé a pak jsem je všechny tři rozesmála, hihi:D
Poslouchám Petra Nováka.
Miluju snídaňové cereálie. Obří Cheerios z Kendystoru od pusinky Pepči, nejlepší musli z Tesca (dobrá vláknina, kokosové lupínky, vločky, bílá a tmavá čoko) za peníze od mamči anebo dobrá vláknina dvě za cenu jedné za peníze mé, pracně vyrobotované v albertu filadelfie kdesi na Brumlovce. Když mám dostatečnou zásobu ''něčeho do jogurtu'' cítím, že můj život má smysl.
Taky poslouchám olympik.


I am so lonely

11. března 2014 v 21:22 writing
Je mi na nic. V noci se mi zdálo, že hoří všichni bezdomovci z parku u hlavního nádraží. Chci bílé nízké konfersky, jeansy s dírama na kolenou, triko s nápisem v azbuce, nové činky, boty nike na cvíčo, kufr na čtyřech kolečkách a každé ráno mít bílý jogurt v lednici. Buy less, fuck more? To se lehce řekne. Josef je pryč a uvidíme se až 20.!! Je to hnus, co si budem namlouvat. Mám se špatně. Chybí mi i to hloupé fibi psaní. Madre mía! Někdo nějaké informace o pěstování rýže v Japonsku? Dik. Chci dělat v Kostě Kofě, chci Pepu v Praze nebo sebe v Paskově, chci popohnat čas, chci pochopit derivatives (další stupid anglická lekce, která asi nebude pro blondýny), chci mít suprr vzdělání a akcie a doživotní rentu a celý den ležet s Pepou v posteli, jo? Takhle si to představuju, tak to zařiď, dobrý Bože! Kisses :* (občas klidně vstanu a udělám nám jídlo).


If you don't build your dreams, someone will hire you to help build theirs

9. března 2014 v 19:43 writing
Jsem nejsmutnější poník světa. Učím se lekci Stocks and Shares a mám svými vlastními slovy vysvětlit, jak hedge fondy vydělávají peníze krácením akcií. Wtf? Přivezla jsem si s sebou domů taky učebnici současné španělštiny, ale místo té jsem celý víkend četla Deník Adriana Molea, ve kterém se, k mému zděšení, objevily hedge fondy, subprime krize a credit crunch. Adrian Mole dal své ženě Daisy k Vánocům kabelku Marca Jacobse. Ona ho opustila čtvrt roku potom, kvůli nějakého Fairfax-Lycetta, a to i přesto, že Adrian měl rakovinu prostaty. Ale skončilo to hezky, koupil si slepice a čuníka a úplně na poslední stránce za nim přijela jeho childhood sweatheart, nynější poslankyně Pandora svou audi a jeho matka spatřila na jeho lebce rašící vlasy. Poslouchám Pet Shop Boys.
Tohle se mi děje dneska. Láska mého života odjela za sněhem do Slovinska a vůbec, vždycky před odjezdem do Prahy jsem tired ze života. Poslouchám nejlepší písně 80. let a bratr mi k tomu tančí. Mám hrozně super tchýni Pavlínku. Vaří nesmírně luxusní polévku s knedlíčkama, má zásoby borůvek a koupila mi hrníček s krtečkem. Potřebuju něco udělat se svým NoJosefek životem. Začala jsem cvičit Jillianu a taky nějaké další youtube věci, ale dělám si přestávky, ve kterých místo cvičení jím lívance s borůvkama, buřty, milku oreo, nim2soft a řízky. Nechci se balit do Prahy, prostě nechci! Kdybych aspoň měla velký růžový kufr, po kterém tajně toužím :(