Únor 2014

Can we crowl under big blankets and watch movies?

25. února 2014 v 21:57 writing
Mám tady v Praze těžké chvíle. Dneska mě ve škole/cestou do školy pozdravili 4 lidi. Myslela jsem, že jsem tady anonymně sakriš. Mám těžké chvíle, když přijdu pozdě do angličtiny, protože jsem zapomněla, v kolik začínají hodiny a pak když děláme listening a já rozumím možná tak shit. Ale vyučující Catherine z Kanady má výslovnost krásnou a když jsem o sobě měla říct zajímavost, řekla jsem, že můj bojfrend je 3 years younger a ona mi řekla, že se tomu říká baby sitting, všichni jsme se zasmáli a pak dodala, že má taky younger přítele. Srandičky srandičky. Španělská učitelka není vůbec tak uťáplá, jak vypadala na fotce v isisu, což je aussome. Dělali jsme ale jen výslovnost a říkala něco o Pedrovi a Anně. Největší radost mi udělal včera Siarhei Harbitski, učitel ruštiny. Říkal, že rád vidí znakomyje licá, jako známé tváře, a vyprávěl spoustu super věcí, třeba že na Ukrajině nebude demokracie, anebo že tam trávil dětství a že jezdili taky na dovolenou do Soči, kde bylo 5 gastinic, jako hostinců. Taky že na olympiádě fandil Čechům, Bělorusům i Rusům a že Rusové měli 13 zlatých, z toho tři od Korejce a dvě od Amíka. Pak nám zadal domácí úkol a pustil nás.
Zítra je velký den, až to klapne, umřu štěstím a rozkoušu tričko albert.

Hrozně mi chybí Josef, co se s tím tak dá dělat? :(


Every moment spent with you is a moment I treasure

18. února 2014 v 23:42 writing
Ovesné m&s sušenky make me feel alive.
Jinak přemýšlím nad tím, jak jsem strašně dospělá.
:(
Příští týden začíná škola, těším se na japonskou ekonomiku.
Nemám brigádu ve stejkárně, protože jsem na to příliš krásná.
To je true story, prostě mě chtěl někam pozvat a já jsem mu řekla nechci dík.
Protože mám svoji micinku Pepíka, který s sebou do Prahy přiveze taky oříškovou bábovku od mamči a plný batoh mých oblíbených věcí z vegy a pak spolu jíme salt&black pepper čipsy o půlnoci při Věřte nevěřte. Anebo spolu sníme mascarpone s jahodama a pak nám číšník řekne, že jsme po tom dezertu úplně sladcí, což už jsme teda byli jak jsme přišli, ale ted se to prej umocnilo.
Chci radikálně zkrátit vlasy, ale asi jsem na to moc velký poseroutka.
Jo, serou mě lidi na koleji a neumím to vyjádřit eufemismem mami, jsou prostě příšerní.
Zítra se dozvím, jestli mi přidělili španělštinu pro ekonomy základní úroveň jedna, prosím prosím


,,Životní postoj, že mají na něco nárok a že jim patří svět''

6. února 2014 v 22:04 | Matematička |  writing
Dnešní zkouška z matematiky byla awesome. Zkoušející skorobezzubý Coufal s příliš dlouhýma nehtama sice přišel o 20 minut později, ale pak jen nadiktoval 4 definice a když za mnou přišel, tak na to jen mrknul a hnedka si bral do ruky můj včerejší test, který obhlídnul ze všech stran, ale nenašel v něm ani jednu chybu, takže mám jedničku z VŠE matematiky. Feeling so damn special:D Dana Michalíková by se měla stydět, že mi dávala lepší dvojky. Just kidding, zajdu za ní s čokoškou a řeknu Dík Dani, dobře jsi mě to naučila!
Teďka mám prázdniny, tak jsem dneska zacvičila s Jillian, pověsila si na stěnu Danielu Peštovou, zanesla jsem učebnice matematiky zpátky do knihovny a přinesla jsem si od tama ruské pohádky v ruštině a Jednáme rusky. Můj plán na prázdniny je přečíst celou knihovnu, cvičit s Jillian a dělat dřepy a vydělat si někde děngy. Včerejšek se sestrou byl moc supr, moje nejoblíbenější část byly noky s lososem a špenátem v pice Koloseum na I.P.Pavlova a její asi když šla hnedka po příjezdu, ještě na hlavním nádraží, do Sephory a odnesla si tři tvářenky NARS. Koupila mi spoustu dárečků, jako třeba supr divu viz níž, ale večer odjela a tak jsem zase v tomhle strašidelném městě sama. Až do příštího pátku, kdy přijede Josefek, už aby to bylo <3


Dear mistr Robinsón

3. února 2014 v 22:52 writing
Jsem zničenej matematik osamocenej v Praze. Hledám si hezounkou brigádu, tak jsem šla dneska na pohovor a dostala jsem zelený čaj + hovězí tatarák + jemně perlivou vodu + trochu špagín s modrým sýrem, chilli, smetanou, pórkem a kuřecím masem. Mohla jsem si vybrat z jídelníčku, co jsem chtěla, stejku z argentinského bejčka jsem ale odolala, jelikož jsem děvče veskrze skromné. Včera jsme byli s Pepoušem na Wolfovi a snědli jsme dva litry popkornu! Moje sestra Alžbětka mi koupila tvářenku burjois a teďka se na mě všichni lidi koukaj, jak mi to sluší, hahaha:D Ve středu píšu matematiku a ona mezitím jede do Prahy, protože jede na MAC nákupy a až to dopíšu, tak se sejdem a dostanu rtěnku MAC, lidem ze mě bude padat brada!!! Jjj, dělám srandiky. Cosmetics fanatic. Mám nové nejkrásnější boty na světě, noaco, že mi dělají puchýře, to se rozchodí, a noaco že mi nezbyde na jídlo, stejnak už se nevejdu do kalhot! Chci bydlet na lince A, nejlíp teda na Hradčanské, děkuji.