Říjen 2013

Take a lover who looks at you like maybe you are magic

24. října 2013 v 21:51 writing
Zítra rozdává Andrej Babiš voličům koblihy, musím zjistit, kde se to odehrává, nějaké tipy? Zítra za mnou taky přijede láska mého života, ale ještě předtím jedu pracovat na hodinu cesty vzdálené sídliště, abych mohla sestře koupit k Vánocům rozjasňovač MAC. This is love. V Marks and spencer mají vánoční věci, superní hebounké ponožky se sobem nebo s perníčky nebo jen prostě se třpytkami a pak taky vánoční přání, svíčky s vůní mandarinky a skořice ( <3 ), ozdoby na stromeček a 3 miliony druhů vánočních sušenek. Ze svého prvního vysokoškolského testu (mikroekonomie) mám 2 body z 6....Baví mě matika, bereme takové složité věci a kluk, který sedí vedle mě ve cvičení, je z toho takový celkem špatný a já jsem relativně v pohodě díky Bohumíra Kocicha, majitele ostrava Baška. V úterý píšem z práva, uvidím jak se na to naučím, když tady mám v pá, so, ne a po Pepouška.

Its good to be home

5. října 2013 v 13:53 writing
Je tak strašně super být zase doma. Vystoupit z vlaku a skočit na lásku svého života a objímat ho po 14 fakin nekonečných dnech.
VSH leží jednou stranou na zemi, měla jsem takový zvláštní pocit, když jsem to viděla, jako ne že bych byla smutná, prostě vau, oni to fakt boří, ale Josef se tomu smál, tak jsem mu dala bídu, protože to zase trpět nebudu.
Můj učitel ruštiny jede na 4 dny do Minsku, díky čemuž mi v pondělí odpadá ruština, takže jedu do Prahy až v pondělí ráno, jupí.
Říjen je tak úžasnej měsíc. Něco jako cukroví. Nebo hromada rafaella.