Září 2013

I love you so much, can't count all the ways

18. září 2013 v 22:09 writing
Ležíme s Barčou v našich postelích s nebesy na naší nebelvírské koleji (...), díváme se na Django Unchained a čekáme na donášku KFC jídla, dokonce nám dneska začali topit, žijeme si prostě v luxusu, když pohlédneme z okna, naskýtá se nám breathtaking panorama svítící Prahy, a taky kolem often lítaj letadla.
Za ten týden, co jsem tady v Praze, mám tři nová trika, měla bych toho okamžitě nechat, ale když ty obchody jsou tak supr, obchodní centrum Chodov je tak supr a pocit z nového trika je tak supr, že I couldn't resist, raději omezím jídlo a budu ubědvat bagel se seschlou salátovou okurkou, jako dnes, haha.
Zítra jedu domů, umačkat láskou Josefa.


So far away from where you're

6. září 2013 v 18:52 writing
Poslední týden tady před pátečním odjezdem s Barčou, Barčiným taťkou a miliardou kufrů směr Praha Jižní město. Těším se na Prahu a taky až budu mít nějakej řád a nebude to pořád jenom sleeping all day long, potkám interesting people, rozšířím si obzory, zařídím si opencard a už nebudu mít nutkání jezdit metrem na černo kvůli nechutně drahým jízdenkám, budu se učit ruštinu pro ekonomy a další zábavné věci, budu chodit běhat, najdu si džob v háemku na Chodově a po nocích budu brečet, protože má láska, která mi obstarává obří grilované hamburgry, stejky z argentinských bejčků s barbekju sosem, zapečené šnečky, sépie, malinové dortíky a malinové kapsy bude tak zatraceně daleko.
Neměla bych chodit do knihkupectví, chtěla jsem si dneska koupit učebnici ruštiny pro obchod, Velkého Gatsbyho - vydali to s novým obalem s fotkou Dikapríja, je to skoro neodolatelné, taky Annu Kareninu novou a Annu Kareninu rusky, nakonec jsem všemu odolala a šla si koupit cereálie v 50 % slevě, what a bargain! Pak jsem se doma dívala na nespoutaného Djanga, který mi byl doporučen mým beloved one, který miluje filmy, kde lidi říkaj gaddemit a prostřelují ostatním penisy. Nebo čéšky.
Jdu péct cheesecake, protože Lenča is 20 tomorrow!
Už ho mám, někoho, o kom můžu mluvit like he puts the stars in the sky, hihi