Srpen 2013

Do me a favor and never talk to me again

25. srpna 2013 v 16:21 writing
Začínám jíst rohlíky, musím si zvykat, od 13.září to bude jediné jídlo, na které se zmůžu. Haahahah. Na střeše haly je srdíčko, musím se tam zajít podívat, problém je, že jsem dneska strašně líná, bojím se, že jak tam dojdu, tak už hala nebude. Můj kluk má milenku, jmenuje se Dejana, smrdí jí nohy a pěkně mě sere. Budu bydlet na ulici Chemická, myslím, že je to rozkošné <3, v osmém patře, krása střídá nádheru. 22 minut pěšky a 4 minuty autem od OC Chodov <3 ( tam budu kupovat ty rohlíky ). Sestra má zítra narozeniny, bude jí 20, to je krása cooo. Pekla jsem jí čískejk a moc se mi povedl, cítím, že ze mě něco bude. Mám se skvěle, strašně se nudím a chci pracovat, nejlépe něco fuckin' manuálního. Miluju instagram a chci šampaňskej zlatej ajfon. Jestli zítra odečítaj kolejné na říjen, tak mi to buď nevyjde, anebo vyjde tak o 10 korun, podle toho kolik má říjen nocí, doufám, že 31, jinač je průser a rozpláču se.Nothing worth doing is ever easy

12. srpna 2013 v 23:56 writing
kávová zmrzlina
Boruvkové sušenky z ovesnejch vloček
Doktor Haus
James Wilson & jeho soukromá chemoterapie
Spaní till noon
Josef
jakékoli jídlo
třeba špagety s avokádemmmm
Zelené čaje ve slevě
cokoli ve slevě
české peňazky
make some money a nemuset u toho mít mcdonalds čepku
Pepinek
ovoce z trhu
pozitivní myšlení
jablečnej štrudlik
ještě jednou josef, má první Láska
školní hřiště, haha
rič bič
''I always knew I was going to be rich. I dont think I ever doubted it for a minute.''
přijet domů after a long time
přijet domu a rozbrečet se při pohledu na svuj pokoj
přijet domu a chtít tam zustat
přijet domu, posbírat pár věcí a jet zpátky
wasabi woříšky
wasabi pasta
homemade sushi ( jsem sushi master )
wasabi čipsy
pánské kliky
snídaně v 11
vyhlídky na budoucnost ( všecko bude fakin Ósm )
to stačí chce se mi spát


Thinking sucks

6. srpna 2013 v 16:35 writing
Prvního září začínají demolovat halu. Tak jsme se konečně dočkali, počet hal pro nadcházející sezónu: Nula, počet nákupních center +1. Awesome. Díkybohu, že budu v Praze.
Já nevím, ale bydlet ve městě v paneláku v létě je prostě hrůza, jak to ti lidé můžou trpět. Ležím tady na gauči v pátém patře debilního paneláku a myslím na svůj dům ve skalici, kde jsem každé léto ležela na trávě/na opalovacím lehátku/na nafukovacím lehátku v bazénu, v takovém tom trapném bazénu, který byl malý, málo hluboký, stál nakřivo a čistička špatně čistila a lítaly tam věci ze stromu, které ta čistička ani nebrala a furt jsem si říkala, jak máme trapný bazén, taky jsme měli rezavej žebřík a když byla voda špinavá, tak tam otec nalil savo anebo tři sava. Co bych za to teďka dala ( odpověď zní všechno ).
Je to tak hnus. Skoro na rozbrečení se.
Dále mě sere asi 30 dalších věcí.
Dám se na pozitivní myšlení.
Asi jdu k řece.