Červen 2013

You get in life what you have a courage to ask for

16. června 2013 v 23:39 writing
Přijmačky na mezinárodní obchod mi udělaly radost, tak jsem pak šla do subway s nadsazenými cenami v pasáži broadway a dala jsem si tam dokonce i omáčku, kterou si nikdy nedávám a pak jsem si koupila skořicového šneka a sushi a mangový džus a wasabi jsem zapíjela mátovým čajem, vodou a latte. Dokonce víc věcí mi dělá radost, třeba all you can eat porce u Ngo Čana v Karolině za 89 korun nebo tvaroh s jogurtem od madety, mají tolik awesome příchutí jako tiramisu, vanilka sušenka nebo brusinka. Taky kolo štěstí v Avionu, kde bratr vytočil 500 korun - koupili jsme zato jídlo v albertu.. Zítra snídám čískejk^^. Bratr má pozítří narozeniny, oslavujeme samozřejmě jídlem, a já potřebuju živnostenský list! Potom si budu kupovat jehňata v makru.

Everything is better when you decide you don't care

9. června 2013 v 23:16 writing
Čaučaučau jsem unavená z toho všeho, co se děje, anebo z toho, že se neděje vůbec nic a já mezitím neležím ve své posteli víc než dva týdny except ten jeden den, kdy jsem tam asi deset minut brečela, and no one cares, hlavně otec doesn't care, teda jednou mi zavolal, byla jsem tak v šoku, ale naprosto nepřekvapivě mi neřekl nic normálního. Kašlu na to. Jednoho krásného dne si se svým mužem koupím bílé Porsche. Dny s ním jsou ale krásné již nyní žejo, včera mi vrazil loket do oka, pak mi dovolil sníst všechny své čokoládky se sušenkou a vanilkovým krémem, pak si oblíknul podkolenky svojí sestry, dal si do vlasů gel, lak a vyrazil ven. Ve čtvrtek dělám přijmačky na mezinárodní obchod, bojimbojim.

And all I can do is feel it

5. června 2013 v 22:24 writing
How you are, my hero
how you're never here though
remember times when you put me on your shoulders
how I wish it was forever you would hold us

Tohle bude v úvodu mého dopisu otci. Je to moc hodný taťka, ani neviděl moje maturitní vysvědčení, vlastně ho asi ani nezajímá, jestli vůbec existuju. Jsem least sensitive person na téhle planetě, ale stejnaaak. Neumím nerovnice s absolutními hodnotami. Na scio dali odkaz výsledky, ale nedali tam výsledky, jestli ze mě chtěli udělat nepříčetnou, tak se jim to povedlo. Teďka se asi řídím heslem cry a river, abych ráno zase mohla být full of cynicism. Náš maturiťák byl ze začátku tak moc nudný, jak moc to pak začla být sranda. Tím, že jsem musela o půl jedné odjet, jsem přišla o ty nejlepší věci, taková škoda. Jsem v pokušení objednat si plyšového 100 cm medvěda jen za 550 i s dopravou. Jo nebo neeeee?