Květen 2013

If you drink enough vodka it tastes like love

26. května 2013 v 22:21 writing
Ve středu mi otec počtvrté zlomil srdce, napíšu osobní zpověď zničené dcery - bydlíme u mamky, díl čtvrtý. Ve čtvrtek jsem odmaturovala se samýma jedničkama, to je prostě fakin awsome, didnt expect it. Pak jsem do sebe lila vodku a colu a jedla prase s horčicí a popkorn a chodila spát ve tři, včera jsem v noci, o pul třetí, jedla jahodový koláč a dneska jsem vstávala v 6.55, takže jsem tired jako svině a navíc potřebuju brigádu, protože bez peněz není žádná sranda a chci někam jet a kupovat si malinovou kapsu z listového těsta evryfakin dej.

If they don't chase you when you walk away, keep walking

19. května 2013 v 20:50 writing
Dočetla jsem jeden den Ivana Děnisoviče, už mi chybí jenom Cesta, zopakovat angličtinu a patnáct otázek do deskriptivy. Hahahaha, zoufalý smích. Dnešní den byl tak děsivý, nejhorší bylo, když jsem seděla na zastávce ve stavu I dont want the world to see me. Ještě k tomu s prokousnutým rtem, asi tak šestnáckrát, neumím žvejkat žvejkačky, vždycky se u toho zamyslím a je to v řiti. Včera jsem byla s Barčou na Gatsbym, postaví pro mě někdo hrad? Naučila jsem se vyslovovat Tom Buchanan, to se hodí, protože si ve čtvrtek vylosuju Velký Gatsby, jsem si 100% sure. Chci mít Jaye, který mi bude házet na hlavu košile na zakázku od krejčího z Anglie, ale taky chci mít ty superní nafukovací zebry, jako měl Gatsby na svých parties. Hlavně chci mít jeho šatnu. Koupila jsem si šaty k maturitě, můj current account brečí, ale aspoň nepůjdu nahatá, jak jsem si ještě nedávno myslela.
Rozhodla jsem se využít ty tři dny, které mi Míša, od kterého pocházejí maturitní rozpisy, věnoval a budu se pořádně učit, rýsovat dokud slunce nezapadne a až zapadne, tak číst Cestu a trénovat si svůj anglický projev a taky ten spisovný český. A nechodit ven, haha. Stejnak všechny nesnáším.

Třicet ze třiceti ^^

17. května 2013 v 16:07 writing
Z maturitní slohovky mám 30 bodů z 30. Dělá mi to radost. Můj další cíl je Pulitzerova cena. Od té doby, co doma nemáme žádné jídlo (asi rok) se ze mě pomalu stává kuchař. Dnes byla hlavní ingrediencí krevetová instantní polívka - 4 kč (nudle) + mražená zelenina(bejby mrkvičky,, hrášek, kukuřice), rajče, voda a chilli a je to!, příště míň chilli, za chvíli začnu chrlit oheň. Taky je fajn si po manipulaci s čili protřít oči.
Měla bych si udělat učící plán něco jako:
- konečně se podívám na deskriptivní geometrii
- dám Jednomu dni Ivana Děnisoviče ještě jednu šanci
- přečtu Cestu
- nebudu podnikat nejrůznější aktivity jen proto, abych se vyhla učení e.g. sekat trávu, psát na blog

Remember when you broke your foot from jumping out the second floor?

14. května 2013 v 12:45 writing
Potřebuju kurzy Deskriptivní geometrie for dummies. Deskriptiva snadno a rychle. Deskriptiva pro blbečky. Ale už asi chápu řez jehlanu, teda když to vidím před sebou tak chápu, jak se k tomu došlo, ale když k tomu mám dojít, tak nedojdu. Už zítra budu vědět, co mám z matiky. Čeština je mi ukradená, do matiky ale vkládám všechny své naděje. Angelina Jolie si dala preventivně odstranit prsa. No big deal, má tolik peněz, že jí hnedka vymodelovali nové. Bolí mě hlava ze slunce, klidně mohlo ještě chvíli pršet. Tak 9 dní, je to super počasí k učení. Jedu k doktorce, doufám, že nikoho nepotkám, vypadám jako nice piece of crap, ale nechtělo se mi s tím nic dělat, ju nou det fílin.
Včera jsem si vzpomněla na my chemical romance. My life is complete now.

ah, Carl, while you are not safe I am not safe

11. května 2013 v 0:21 writing
Čtu si na ''weed's home page'' Howl v originále a hraju si na Ginsberga, hlasitá recitace. Tohle je moje páteční zábava. Ještě mám dobrou náladu, protože jsem se ještě nezačala učit deskriptivu, začínám v pondělí. Nejpozději v úterý se z toho zhroutím. České hokejisty posílí maj lavr Plekanec, přiletí v pondělí, to je super, to už tam Češi ani nebudou. Tyhle boty nejdou koupit, takový smutný příběh, vždycky chci něco, co nemůžu mít.

En aj wos fakin haj

6. května 2013 v 23:05 writing
Při wočing ájs haki jsem se zamilovala do Tlustého, on se tak pěkně hejbá. Zítra asi budu kosit trávu, jmenuje se to takšíleněmocseminechceučitse. Nesnáším mat. otázky jako č.12 The human body. Illnesses, at the doctors, hospitals. Hlavně ta část hospitals. Co jako hospitals? Prohráli jsme se Švejcarskem, je to hrůza. Norsko má více bodů, než my. Udělala jsem dneska 3 otázky do angličtiny, its a big deal, asi bych to měla nějak oslavit. Zítra musím udělat taky aspoň tři a dočíst konečně Petra Bezruče. Podle mě Slezské písně napsal náš soused, anebo se Petr Bezruč reinkarnoval do našeho souseda. Zítra má pršet, budu kosit mokrou trávu nebo budu spát all day long?

Contemplate how amazing life is

1. května 2013 v 19:01 writing
měl jsem děvče rád... jinému přednost dala...
a dva roky, žide, pil jsem vodku.

Tohle byla ve Slezských písních první věc, která mě zaujala. Báseň o vodce není špatná báseň.
Dneska mi volal z mekáče Lukáš, ať mu přijdu pomoc. On je tak miloučký, že jsem to skoro udělala. No ale nakonec sedím doma a počítám, jaká je pravděpodobnost, že někdy v životě pochopím pravděpodobnost a taky jaká je pravděpodobnost, že se v tom testu objeví příklad na pravděpodobnost, protože jsem spočítala, že pravděpodobnost, že někdy pochopím pravděpodobnost je nula. Ještě spočítám pravděpodobnost toho, že to, co si tipnu, bude správně. Nespočítám, neumím to! Spoléhám na přirozenou inteligenci a důvtip.
Vůbec nic se mi nechce, jsem lejzy persn no.1, eating & sleeping all day long, to je moje.
V sobotu začíná mistrovství světa, je taková škoda, že tam nebude Plekanec. Plekancova žena Vondráčková je o tři roky starší, věděli jste to? A Madonna má o 27 let mladšího milence a Sharon Stone taky, z toho vyplývá, že se mi vůbec nemusíte smát, haha. Zjistila jsem to všechno v pondělí u kadeřnice, jsem zase a little bit more blonde, je to tak super.
Naprosto nesnáším některé své přátelé na fejsbuku, jsou tak strašně pozornostichtiví, jsem z toho sick and tired.
Straaašně se těším na náš maturiťák, nejlepší na něm je, že je den před mými druhými zsv scii. Dopadne to ještě hůř, než ty první, protože já dopadnu mnohem hůř. Jako as a lady, of course, žádná troska, nicméně na zsv scia se asi chodí v jinačím stavu. Hihi. Jdu se asi učit. 13 hours to go.