Duben 2013

Myšičky

29. dubna 2013 v 17:39 writing
Máme pračku ve sklepě a vždycky, když dávám prát prádlo, vidím kolem sebe spoustu skořápek od ořechů, které tam nechaly myši a taky ty myši slyším, jak nademnou nebo někde běhají a vždycky se jich štítím. Dneska jsem šla do pračky a něco smrdělo. Hmmm podívám se kolem sebe - dvě myši, z toho jedna ve stadiu rozkladu a druhá vesele něco jí. Fuuui! Jak mám teďka zajít pro to vyprané prádlo? Začala jsem řvát a teďka čekám až přijde domů taťka, abych ho požádala o laskavost - ať buď zabije i tu druhou, anebo ať to prádlo donese.
Fui fui fui fui fui fui fui fui fui fui fui fui fui fui fui.
Té mrtvé myšce něco chybělo. Břicho asi.
Koupím si kočku, ať je sežere.
UPDATE(20:15): Také druhá se již nachází ve stádiu rozkladu. Rest in peace!

You begin to wonder why you came

21. dubna 2013 v 20:40 writing
Mám se tak dobře, že tomu skoro ani nevěřím. Taťka mi koupil jídlo, co mám ráda. Jsem z toho tak šokována. Zase začínám vycházet s bratrem, tak neuvěřitelné věci se dějí. Potřebuju na poslední zvonění černé tube triko, jako bez ramínek. Mám geniální kostým, ve kterém se zaručeně upeču. Vymýšlím báseň o gymplu a o těch šesti letech, vůbec mi to nejde.
V rakouských Alpách na lyžáku
vypili jsme moc panáků
Asi takhle to zatím vypadá:D A taky
Kdo z nás asi ocení
že nefunguje topení?
Hmmm budu na tom ještě muset zapracovat. Teďka jdu na 25 minut za Džilijen Majkls, protože ji miluju.

All by myself

15. dubna 2013 v 20:50 writing
Ten medvěd je všechno, co potřebuju.
Pak už jenom trojku z fyziky.
Normálního otce.
Fakt mě štve.
Můj život s ním je ríl hárd.
Dnes jsem sklidila hromadu dřeva, kterou nechal přivést v listopadu. Neřekl ani ň.
Teda jo, ať mu pujčím na benzin.
Všecko se tady hroutí since mom is gone. Jako vlastně už se všechno zhroutilo. Sad story.
Strašně chci objímat toho medvěda.
Díky bohu za Dzousefa. Mami je mu patnáct, proto jsem se tě ptala jaký věk.rozdíl byl mezi tebou a panem Štefkem. Přečti si to tady a nikdy se mě na to neptej a hlavně ne zítra cestou do Ostravy/v Ostravě/cestou z Ostravy, mohla by nastat velice trapná chvíle.

You only live once

7. dubna 2013 v 12:31 writing
Mám se fakin awesome. Konečně mám za sebou ZSV scia, jejichž přípravu jsem podcenila tak moc, jak jen to šlo. V noci jsem spala 3 hodiny a celou dobu, co jsem si tipovala odpovědi, mi utíkaly myšlenky jinam, cestou tam jsem si koupila rittersport bílou čokoládu s oříšky a ještě než to začlo, tak jsem ji celou snědla, jako aby mi to lépe myslelo. No a den předtím, nebo spíš noc předtím, jsem se nechala oslavencem přemluvit k tomu nejhoršímu na světě, co jsem odsuzovala all my fakin life, ale takovým lidem prostě nejde říkat ne. A tak se prostě stalo, že jsem psala zsv scia a v hlavě jsem měla prázdno. Ani jsem nepoznala na fotce Gorbačova, shame on me, nechci na to už myslet.
Staly se taky lepší věci než to, že jsem pokazila scia, mnohem lepší.
Dnes jedu do Ostravy s komplet hokejovou výstrojí svého bratra, faaakt super, určitě se mi to ponese pohodlně, zvlášť, když chci jít potom do Karoliny koupit si tak milion věcí.