There is no elevator to success, you have to take the stairs

20. února 2013 v 23:00 |  writing
Někdy mám chuť dát několika lidem jednu mezi oči, akorát nemám sílu a nechce se mi, tak na ně kašlu a brečím. Jako dnes. Balím si věci do Plzně stylem takovým, že je vlastně nebalím, protože nevím co. Dneska není Pepa onlline, takže asi konec mého života. Zjistila jsem, že Yoga meltdown má jen 2 levly, takže asi konec mého života. Pepa je tady. Doma budu až v neděli. Nesnáším to. Jako strejdovy narozky, kde sedíme v obýváku, přepínáme programy, nikde nic není, strejda s tatou vypijou napůl tullamorku, já a sestra z nudy sníme všechno a pak jdeme, nebo spíš se jako přecpané koule valíme k babičce, kde máme na druhý den oběd ve stylu bohatá česká kuchyně a pak se vezem domů jako dvě mega koule. Taky nesnáším spoustu dalších věcí a hrozně bych si přála, aby mě vzali na tu nejvzdálenější školu od Frýdku-Místku, já se tam odstěhovala, pracovala bych ve dne v noci, abych na to měla a nezmohla bych se ani na kaiserky ani na vícezrnné chleby, ale byla bych šťastně odloučená od otce, který mě uvádí do depresí a psala bych Dopis otci a pak mu to poslala na adresu gauč před televizí, Skalice 333.
Dnes jsem měla mcflurry s lentilkama a lentilkama, já, odpůrce všeho tamějšího, rozumíš v jak hluboké depresi jsem? Na zítra mám milion kaiserek s kuřecí šunkou, milion ryžových chlebů s banánovou polevou, něco z jídelníčku regiojetu, oběd v Paulovi Na příkopech a večeři u tety šefkuchařky 5hvězdiček. To je docela dost Dašo ne? Zas až takovej anorektik nebudu :-*
Dneska jsem si zapla starý počítač a našla v něm spousty suprovejch fotek, jako třeba špekouni na výletě v tatralandii (comming soon) anebo toto. Mám ji fakt ráda. Jdu se balit, je čas.
 


Komentáře

1 Dáša Dáša | 23. února 2013 v 16:54 | Reagovat

no ale vypadá to, že je to výjimečně :P...doufám, že už máš lepší nálaadu a fakt DÍK za zveřejnění téhle super fotky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.