Roses are red, i love your ass

26. února 2013 v 18:19 |  writing
Potřebuju koupit na čtvrtek 4 krát papír A2, pak na to nakreslím nějaké hnusy, na VŠB mi řeknou ,,hnus,, a já pojedu nakupovat do Karoliny, geniální plán žejo. Půjdu do Prahy na finance a učetnictví na průměr z matiky, jsem o něco klidnější, ale stejnak nemám ráda učetnictví, zní to strašně. Řeknu jim, muj průměr z matiky není čistá dvojka, je to lepší dvojka, Dana vám to potvrdí, dokáže vám to, matematickou indukcí. Nebo důkazem sporem.
Teďka si jdu uvařit čaj, něco se naučit, pocvičit nějaké sun solutations a pak budu mít božskou večeři, ve dvou. Tata chrápajíc leží na gauči a já to jim u stolu. Koupila jsem si úžasné těstoviny, které se dají dát na prsty jako prstýnky, ale to asi dělat nebudu.
Joo můj kluk ze čtvrtáku má ruku v sádře, na podzim chodil do mekáče s rukou v sádře a já mu prodávala milkšejky a říkala jsem si sakra on je tak super, proč se na mě nikdy ani nepodívá? No a pak mi napíše o půl roku později, že jsem hrozně hezká, romantický příběh žejo. A muj kluk z druháku mi dnes půjčil moc zajímavé čtení (maxim) na fyziku, nejvíc mě zaujal článek Panenství. Muj kluk brzy 20 letý pošukoid, s kterým se scházím už dva roky a něco, třeba s půlročníma přestávkama, zjevně dělá další půlroční přestávku, ale mě je to jedno, stejnak nemá mozek. Dobře, kdyby mi to bylo úplně jedno, nikdy bych to sem nenapsala, ale na některé lidi prostě nezapomenu a s tím souvisí muj další kluk, ale o tom až jindy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.