Říjen 2012

Longing for what used to be

23. října 2012 v 22:19 writing
Čtu si ,,Hermannu Kafkovi''.
Asi taky napíšu Dopis otci.
Budu u toho brečet a on si ho nikdy nepřečte.
Ne snad protože by byl mrtvý.
Všechno je špatně a proto brečím, když mi ujede bus.
Dostala jsem jedničku z matiky, to je jediná potěšující věc.
Nechci žít na stejné planetě s holkou, která si vyfotí břuch a nohy a kalhotky, nothing more, a dá si to na cover photo.
What the hell is going on?
Mám tady průduškovou čajovou směs, med a kapky do nosu.
Zítra oslavím překrásné výročí, tři týdny, co jsem nespala doma.
Poppies. U Argenteuil třeba.

Jaké je vaše největší přání?

18. října 2012 v 21:34 | bára |  writing
Chtěla bych domů, do své postele, prospat celý víkend anebo možná raději týden, pít u toho zelený čaj ze svého červeného milovaného starbucks hrnku a jíst kuskus ze své milované černé ikea misky. Thats it.

Making forts and hiding in them for entire day

14. října 2012 v 22:14 | barunka |  writing
Asi tři dny zpátky jsem chtěla psát knihu Nesnesitelná těžkost bytí, ale už jsem se to naučila nějak snášet, částečně. Superská situace, kvůli které na své poměry šíleně často brečím a která už trvá velmi dlouho, mě dnes přinutila sníst na oběd vepřový řízek (?!?!??!?), včera to měl být segedýn, ale chytře jsem odsud odjela, abych se tomu vyhla. Mamka minulou sobotu viděla z okna vlaku, jak z pod vagonu průvodčí vytahuje zbytek ženy (bez hlavy, bez nohy) a já mám od té doby šílený strach vždy, když překračuju koleje u mekáče, takže denně. Mamka má dnes narozeniny, je to už velká holka, koupila jsem jí obří knihu Monet. Chtěla bych vědět, proč mi Někdo volá ve 4 ráno. Já měla narozeniny minulý týden, dostala jsem knihu Velikáni umění, jsme s mamkou art lovers, víš. Pepa má nové boty a super nohy. To bude asi nejdůležitější info ze všech. Zítra mě čeká písemka na goniometrické rovnice, nemůžu se dočkat

Spaghetti woman

1. října 2012 v 23:05 writing
Mám dvě pětky, je to k pláči a tak z toho pláču. Píšeme миллион písemek, hlavně těch ruských, musím se moc učit, ať nemám další pětky, které by vedly k pláči, protože mě opravdu nebaví plakat. Na kase jsem strašně šikovná, říkají všichni. Mám velké ego. Moje sestra říká, že je Honza fakt divný, evidentně tomu vůbec nerozumí. Zítra tam umřu smutkem, protože má volno. Dejv mi zítra kupuje dárek, dneska jsem ho chtěla kopnout do nohy, ale akorát jsem si o jeho kosti poranila tu svou. Máme nové super spolupracovníky. Žena jménem Kristýna prohlašuje, že je Martin strašně sexy a že by stál za hřích. Nemusí to vůbec prohlašovat, všechny females to tam vědí. Obrázkem pro dnešní den je žena ve špagetách. Tento article is dedicated to Jan, protože je to dnes rok a den a protože je mým nejvěrnějším čtenářem.