Srpen 2012

Runaway

23. srpna 2012 v 23:57 | Barunka |  writing
Moje kadeřnice mi řekla jooo zachováme délku a já si pak dělám culík a zjistím, že mi nějakým záhadným způsobem zmizelo 10cm vlasů. Martin z odstavce miluju Martina miluje Lucii. Trhá mi to srdce, on je můj princ Harry. Naštěstí mám Kanyeho.

Silky underwear

21. srpna 2012 v 0:37 | Bára |  writing
Téma týdne je máma. Moje máma je super, spí s karma mýdlem z lushe, které jsme jí dovezli z Prahy, před spaním jí sýrové tyčinky z billy, lidé ji považují za mou sestru, nosí oblečení po mě a všichni muži ji chtějí.
Dnes nebude odstavec o tom, jak moc miluju Martina, ale neznamená to, že ho nemiluju. Dal mi poukaz na mcdonald's jídlo v hodnotě 500 korun, pořád uvažuju, jak můžu něco takového využít. Viz foto.
V pátek jsem si dala za úkol objednat sestře dárek k narozeninám z lushe. Vybrala jsem to až dnes, miluju svou nerozhodnou povahu. Musela jsem rychle klikat na objednat, abych si to nerozmyslela. Jo a do 19.8. bylo poštovné zdarma. Takže si jen říkám ooo ty jsi blbá.

It makes me feel like life is worth it

19. srpna 2012 v 22:03 writing
Miluju paní Janešíkovou, dělá na drivu platby a pořád volá na Martina, že jí to nejde a on furt ježiši mami, ona pak sáčkuje hranolky a on vypráví, jak mu bylo 16, přišel domů z prvního dne v práci a mamka se mu smála, že sáčkuje hranolky. Musím mu říct, že jedu do Anglie, protože on píše směny, ale asi mě zabije, že jsem mu to neřekla dříve a pak mi taky bude závidět, protože miluje Anglii a nechává si dělat big tastyho bez salátu, sauce a rajčat, aby mu tam zbyla cibule, sýr a maso a aby mu to připomínalo anglii. Dělala jsem si na svačinu 300kcal wrap, ale dala jsem si tam toho tolik, že to bylo tak 999kcal, ještě jsem si vzala malou colu a následně mi bylo tak strašně blbě, že se na mě Martin díval nejustaranějším pohledem na světě a ptal se ''tobě je špatně?'' a když jsem do 300kcal wrapu dala čedar, který tam nepatří a řekla jsem, že jsem úplně blbá, tak mi řekl, že to vůbec nevadí, ať to vyhodím a udělám nový. Když jsem odcházela domů, poslal mi vzdušnou pusinku. Konec odstavce Miluju Martina.
Další můj oblíbený spolupracovník je Pája, kterému dělám tajně malé kuře s masem do velkého kuřete anebo malé kuře se saucem do snacků a on mi za to dává irish cream ledovou kávu s milionem šlehačky a karamelu.
Miluju posh-pash.blogspot.com, především články, kde Nga píše o svém ročním pobytu v Dijonu a hlavně se mi strašně líbí její styl psaní. Navíc je krásná.
Mám tumblr, kde si dávám ty nejkrásnější fotky na světě, jako třeba Milu Kunis nebo tulipány či borůvky, oblíbenou scénu z friends with benefits, sprchu, kterou si jednou pořídím nebo Jillian Michaels na pláži. Až budu v Londýně, koupím si od ní knihu, jestli ji teda seženu a jestli budu mít dostatek liber.
Taky miluju svého bratra, hlavně když jdeme v 10 večer do kuchyně a dáme si nesquik s mlékem, šunkový salám a malinovou sodovku. Bon apetit.

Staying in bed and dying

18. srpna 2012 v 0:32 | Bára |  writing
Je mi hrozně, mám mandle asi osumkrát větší než obvykle. Zítřek bych si chtěla naplánovat asi jako Holly na obrázku, bohužel mi to mé pracovní povinnosti nedovolují. Zní to vznešeně, na mé práci není ale nic vznešeného, jak jistě víte. Doufám ale, že tam ještě chvíli vydržím, mám totiž velké plány na zbytek roku a navíc v říjnu bych měla dostat pracovní odměny - dneska jsem to četla na nástěnce. Dnes tam byl můj ljubymij malčik z Ostravy, ale hodně u mě klesl, když si na svačinu vzal big mac a chickenburger a hranolky. Co mám koupit sestře k narozeninám?

Find what you love and let it kill you

12. srpna 2012 v 23:19 | barunka |  writing
Princ Henry, one direction, Here comes the sun a Imagine jsou jediné zajímavé věci na ukončení
Her. Ryan Lochte vybírá z jednoho milionu svých followers na twitteru jednoho, kterého vezme na lunch. Mám takové tušení, že to budu já. Mám 4 dny volna a tak jsem si nalakovala nehty a jsem spokojená. Pak tam jsem zase 4 dny v kuse, ale našla jsem si novou zábavu a to ujídání mini mozzarelek pokaždé, když se k nim dostanu. Už brzo jedu do Anglie, asi si koupím obřího union jacka.

''Oh no Ryan Lochte put your shirt back on!''... said no one ever

2. srpna 2012 v 22:33 writing
Finále víceboje v gymnastice vyhrála Gabrielle Douglas a druhá v pořadí, Victorie z Ruska, brečela tak dojemně, až se mi z toho chtělo brečet taky. Teďka se dívám zase na plavání, plavání je nejlepší program na večer. Dnes večer jsem se zamilovala do Ryana, je jednoduše úžasný. Jeho krása takes my breath away. Sousedi pohřbili psa, máme krásný výhled na jeho hrob přímo od stolu v obýváku. Vendulina fotí nahé profilové fotky. Díváme se s bratrem na Přemysla Kubalu a jeho nemocného kámoše, nějak jim to nejde. Proč je Ryan Lochte tak boží?