Červenec 2012

Jude

31. července 2012 v 22:40 | b |  writing
Dívám se na olympiádu a vymýšlím, na jaký sport se dám. Prozatím to vyhrávají synchronizované skoky do vody z 10m, pak uvažuju nad plaváním, ale nevím, jaký styl a taky se bojím, že z toho budu mít obří stehna. Zrovna tam plavou muži, mají super břicha. Daneček :-), který obsluhuje v prestigi, říká mamce slečno. Miluju Hey Jude, od zahájení Her snad ještě víc, než kdy dřív.

Heey blond beauty, blond beauty

28. července 2012 v 0:24 writing
Tohle je Honzik a náš novej domácí mazlíček.
Na Náměstí republiky.
Tohle je nejlepší bageta ever, připravena Zbynkem Michálkem v předraženém subway na Malé straně.
Byl unavenej.
Honza a jeho oblíbený obchod
Pittsburgh, no.
Život je krásný. Skvělý film.
Ozdůbky na mojitu


When your knees get week

22. července 2012 v 22:52 writing
Zítra vstávám v 5 a jedu do Prahy. Nevím, co na sebe a co s sebou. Hučí mi počítač, přemýšlím, jestli by nebylo nejlepší hodit ho z okna. Mám tendenci začínat všechny své články příslovečným určením času. Nemám nic zajímavého na srdci, jen se nudím a tak tu píšu. Někdo mi loni říkal, že chce na Ibizu a teďka je na Ibize. Letos říkal, že chce do Las Vegas, bude tam za rok? Měla jsem z toho dnes depresi a tak jsem snědla všechno, co jsem našla. Není mi dobře. Bro si vyřval ProHockey plakátový speciál a teďka na mě ze stěny kouká 137 hokejistů. Už je to pěkně dávno, kdy moje knees šla week. Development camp and things like that. These stuff. Mám 119 bodů v lukostřelbě. Na onlinovkách nebo tam někde. Furt nevím, kam chci na školu, asi udělám kariéru v mekáči. Nevím, proč sem dávám fotky tohoto typu, tak se mě neptejte.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams

18. července 2012 v 22:29 | Barunka |  writing
Další do série fotek s brotherem. Koupila jsem si ananasovou margotku a byla tak divně bez chuti, že jsem to musela zajíst bounty, abych zjistila, že jsem udělala strašnou chybu, když jsem si nekoupila koko. Stahuju si Vílu Zuběnku, je to blbost, ale srdcová záležitost. V následujících čtyřech dnech budu dělat dohromady 29 hodin, asi tam uuuumřu. Petrovská tam bude poslední dva dny a potom navždy adios bitchachos nebo tak, takže spolu plánujeme vykrást sklady, chcete někdo Tasty maso? Včera jsem si vzala ze skladu (=ukradla) bebe mini, doufám, že si to tady přečtou a vyhodí mě, já se stydím jim říkat, že chci pryč. Zítra podepisuju novou smlouvu, protože už jsem odpracovala 300 hod. Super ne? 300h=15 000Kč, nechápu, kde jsem to všechno dala. Víla Zuběnka se bude stahovat ještě hodinu. Věřím v beauty svých snů a věřím, že co nevidět se začnou plnit a nakonec se všechny splní. And everything is gonna be super duper.

Never forget where you came from

11. července 2012 v 22:45 writing
Vypadám, že brečím, žejo? Je mi na nic, mám strašnou pleť a stav mého bankovního účtu nedokáže uspokojit ani mé základní potřeby. Něco mi chybí, ale nějak ani nevím, co to jako je. Jen doufám, že se to brzo vrátí. Muži v naději je fajn film, proč jsem to viděla až dnes? Asi se staneme přáteli a až se vrátím, tak zajdem na kafe nebo na film. Včera jsme, všichni 3 sourozenci, asi o půl 9 večer šli ''běhat'', docela funny story. Pořád nevím, kam půjdu na výšku, to už ale není tak moc legrační. Někdo/něco co pravděpodobně začíná na P je 29.7. v Ostravě, co to jako je?:D Možná to má něco společného s housem, ne doktorem, tím stylem. Jo, chápu, že jsem to moc neupřesnila, já o tom ale více nevím a je pro mě velmi důležité zjistit, co to sakra je. Potřebuju blonďatější vlasy a k tomu potřebuju, aby mi konečně v mekáči napsali nějaké směny. Když tam půjdu 9 hodin za celý týden, tak nejspíš moc boháč nebudu.

To jsi měla říkat předtím

9. července 2012 v 21:28 writing
Mojí sestře Bětce konečně po útrpném čekání přišla na účet výhra. Pan Radim se ukázal býti slušným chlapem a ne podvodníkem, zaplatil mi mojito a sestře frappe, a udělali jsme obchod. On má plnou peněženku a my Nikon. Leží tady přede mnou na stole a mám z něj radost jako prase. Vyfotila bych se, nebo cokoli jiného, ale ještě musím počkat, než mamka přinese paměťovku. Zítra se mi vrací bratr, asi ho ani nepoznám, strašně se na něj těším, asi ho obejmu a už ho nikdy nikam nepustím. Ode dneška miluju pizzu se špenátem, hlavně když mi ji někdo zaplatí, děkuji sestro. Roger Federer je třída, miluju jeho svetry. Poslední 3 dny furt chodím a usmívám se jako idiot. Potřebuju terapeuta, abych mu o tom řekla, potřebuju o tom říkat všem a nemůžu skoro nikomu, není to sad? Těším se, až ve svém lukrativním jobu zase vydělám nějaký peníz a koupím si boty na běhání a budu běhat kolem kravína a přejetých zajíců.


I love Paris

7. července 2012 v 0:34 writing
Dnes večer přemýšlím o tričkách Hollister a Pittsburghu. Taky o tom, jestli nějaký večer těchto prázdnin ještě bude zajímavější než tento. Potřebuju si o tom s někým promluvit, moc silné zážitky na to dusit je v sobě. Taky přemýšlím, kde koupit tyto kraťasy. Nějaké tipy?

My bed, or yours?

2. července 2012 v 21:32 writing
Mng Martin se mi směje, že mám dvojku z tělocviku. Pořád. Odpouštím mu to, protože má boží oči. I know it doesnt make sense. Měla jsem směnu s Kristou, ona zkoušela všechny nové sauce, já jedla parmezán, ona čedar a nuggety. To se nesmí, get it? Včera mi odjel bratr na 10 dní na tábor, zjišťuju, že bez něj nemůžu žít. Sestra vyhrála ve sportce osm tisíc. Má jí to přijít na účet a ona se teď třepe strachy, že to nepřijde. Zítra pečem rybízovou buchtu na uklidněnou. Jestli to přijde, koupíme od pana Radima Nikonek. Doufám, že to přijde. V sobotu v 23:45 mi jeden pošuk napsal ''Spis ?'', asi tak toto bych mu chtěla říct: