Červen 2012

Dont count the days make the days count

23. června 2012 v 19:14 writing
Přesně před rokem jsem byla na Prague City festivalu s Kiki a Lindou, nemůžeme to vrátit zpátky? Chci se opalovat, ale všechny stromy na naší zahradě už jsou tak vysoké, že už v 6 je všude stín. Miluju hallelujah ze Shreka, pouštím to pořád dokola, občas to teda proložím tou dole, momentálně nejoblíbenější ze všech. Z matiky mám zase lepší dvojku, mám se s tím smířit a nemám být smutná. Tak jo. Ona vůbec nechápe, co to pro mě znamenalo. Prý vyjádři relativní četnost hahahaha. Chci skončit v práci, ale potřebuju money, co mi poradíte? Všichni jsou tam pošahaní, totálně mimo a divní, manažeři si myslí, že jsou králové světa a přitom jsou manažeři v mekdonaldu, kdo by chtěl být manažerem v mekdonaldu? Raději se zabiju, děkuju. Ne-manažeři jsou jeden chytřejší než druhej a debilní důležitej Aleš mi říká no takhle by se to nemělo dělat, ať se stará o sebe, ne? Navíc ani neumí zamotat wrapy, tak ať prostě mlčí. Nejvíce mi ale chybí moje dlouhé nehty, které tam mít nesmím, vždycky skoro brečím jak je stříhám.

Dear, sweetpants & hoodies,
Thanks for being there for me.
Sincerely,
Sexy & I know
it but too Lazy to
show it.

I love xanthogenats <3

20. června 2012 v 20:31 writing
Dělám pi čo vi ny místo toho, abych se učila chemii. Omlouvám se za výraz, ale musí to být. Jestli to poseru, bude to má chyba a zabiju se, vytrhám si vlasy, whatever. Nesmím to posrat! Takže tedka si dávám takzvaně hovorově voraz, ale o půl 10 se začínám tvrdě učit a budu se to učit tak dlouho, dokud to nebudu umět anebo tak dlouho, dokud nepadnu, je mi to jedno, spát třeba nemusím, vyspím se zítra v semináři z matiky při uzavírání známek. Jde to strašně, bolí mě hlava ze slunka a v mém pokoji se nedá dýchat, podmínky pětihvězdičkové. Nesnáším lidi, na které si udělám čas kdykoli, dokonce i den před snad nejdůležitější písemkou za celý půlrok. Kill me, please, just..

Whatever we had, can we have it back?

19. června 2012 v 21:09 writing
Mám plný počet bodů ze čtvrtletky z matiky, unbelievable. V pátek mě zkouší mezi jedna až dva, z celého pololetí. V pohodě, jsou to jen 3 sešity a 2 a půl učebnice. Už nejsem nejhorším deskriptivním geometrikem celé školy, mám na vysvědčení 1. Už se mi musí uzavřít jen matika, chemie a seminář z matiky a pak budu mít klid a čas na to, konečně vymyslet, na jakou vysokou půjdu. Taky se budu o svém volném čase učit rusky a anglicky, protože chci zkusit mezinárodní vztahy a taky budu kreslit, co kdybych v 60ti litovala, že jsem to na architekturu ani nezkusila? Můj bratr Jan měl včera narozeniny, už je tady se mnou krásných 10 let. Nesnáším chemiju, až budu mít ve čtvrtek po písemce, tak se asi zblázním štěstím. Miluju Baroše bez dresu a bez hlavy, má hezký pupík. Jestli mi zničí chemie vysvědčení, tak... budu brečet.

Like life is worth it.

14. června 2012 v 21:17 writing
Motivejš k tomu, podívat se na variace a kombinace a pokusit se je na poslední chvíli pochopit. Moc šancí si nedávám, ale anything is possible.
Mám dvojku z F, ale musím do září udělat prezentejšn o elektrárnách, pomocí které se bude dát 20-30 minut učit. Chci do muzea Franze Kafky. Škoda, že nejedu do Prahy, ale jen do nějakého stupid Londýna žejo. Potřebuju napsat písemku na sacharidy na jedna, pravděpodobnost tohoto jevu je nula, jedná se o jev nemožný.

Life's a beach

11. června 2012 v 22:17 writing
2-3 z fyziky, pfffff. Jestli to ve středu 7.30 pokazím a dostanu 3, tak tam budu brečet a skočím z okna na hřiště, je mi to jedno. Mám 6 dní volno. Studijní asi. Mám nalakované nehty a je mi fajn. Naše paní uč na jazyk ruský, která jde do důchodu, mi s průměrem 2,6 dala dvojku, ten co nás učí fyziku by se od ní měl učit. Potřebuju Sims 3 na xbox. Nevím, jak se anglicky řekne Nikdo nic nechce. Nevím spoustu věcí z angličtiny a je mi z toho smutno. Tohle jsem já a můj muž za 50 let.

Více ty víš co.

6. června 2012 v 20:03 writing
Hahahaha, ne. McDonald's - 14.nejhorší práce na světě (zdroj). Hned se mám líp, když to vím. Here comes the sun little darling. Be hurt. I can take it. The world can take it. Tohle jsou mé 3 nejoblíbenější věty z No Strings Attached. Ano, uvědomuju si, že to tady poslední dobou nedává žádný smysl, ale můj život taky nedává žádný smysl, tak sooooorry. Buckcherry sorry play it now. Já a moje sestra jsme předevčírem spravily pračku. Spravit pračku nedokáže jen tak někdo, je to docela big deal. Máme tady složitou situaci, vlastně to je naprosto jednoduché, taťka nechce ranit svou matku a tak nemáme žádné peníze. Zní to skvěle, ale doopravdy to je ještě lepší. Ráno jsem si z účtu vybrala 4 tisíce a šla je zanést Renátě jako doplatek na Anglii a málem jsem u toho začala brečet. 4 000 korun = 80 hodin v mekáči. Chci bydlet u řeky, koupila bych si pak nike boty za 55 hodin v mekáči a běhala bych kolem řeky asi tak dlouho jako Forest. Zrovna se tady strašně směju svému vtipu, Vendulka by ze mě měla radost :D ona to moc miluje, když se směju svému vtipu a nedokážu přestat.

Big fucking deal.

4. června 2012 v 20:37 writing
Jsem nejhorší deskriptivní geometrik celé školy.
A divá Bára se mnou spí.
Jsem v řiti, pardon my language.
Chtěla bych utéct. Run away in my sleep and dream of paradise.
Obleč si moji kůži vysaj mě a použij.
Nemám zítra co jíst. Jestli chcete zhubnout, bydlete u nás doma, kdysi se tu teda jedlo šíleně, ale poslední dobou se kupují už jen piva.
Milovala jsem Milu Kunis, když vážila 43 kg.
Občas se bavím s nějakým kokotem, pardon my language, protože si snad myslím, že už není kokotem, ale akorát zjistím, že je kokotem, a pak nejsem v řiti jen z deskriptivní geometrie a chování mého otce, ale taky z něj. Ale ne zas tak moc jako dřív, protože už jsem skoro imunní vůči takovým věcem, takže mě to rozhodí jen lehce, jen si jako řeknu ,,achjo čurák,,