Květen 2012

Forget everything and live.

31. května 2012 v 20:41 writing
Pravděpodobně nemám žádné city, ale to už jsme asi věděli dříve, žejo. Zítra v 7:30 píšu z chemie a pak v 8:00 ze zsv. Z obou potřebuju jedničku, co se týče chemie, je to naprosté sci-fi. Prodáváme dům, nechcete? Máme kuny na půdě a další podobně super věci. Budeme všichni brečet jako želvičky, vlastně oni už brečí teď, jen já se tady snažím být strong as a fuck. Doufám, že budu mít v novém pokojíčku (3krát menším než mám teď-true story) manželskou postel. Miluju tvaroh s příchutí tiramisu a nechápu, proč ho prodávají jen v Albertu. Taky miluju Subway, dnes jsem tam byla poprvé a můj sendvič s vegie plátkem byl tak božský, že na něj pořád musím myslet. Budu studovat mezinárodní vztahy, až se naučím pořádně rusky (nikdy). Někdo mi kdysi zpíval ready to go a pak odjel do řiti a teďka si přijde a zpívá mi Kabáty a plánuje, jak se zabijeme v autě. Nevím, co si o něm mám myslet. Asi jdu na to učivo.

You deserve the world, don't forget it

27. května 2012 v 22:59 writing
No, zítra píšeme z fyziky na RLC obvody, takové trochu dejavu, prý šance získat nějakou další dobrou známku hahaha funny as a fuck. Budeme z toho psát i potřetí? Dnes jsem měla volno a bylo kouzelné. Svůj vztah k mekáči bych vyjádřila takto: I'm hatin' it. Chci brigádu prodávání zmrzlin, prosím prosím. Je 22:52 a muj bratr se rozčiluje, že musí jít spát. Já bych se měla učit RLC obvody, ale rozčilovat se kvůli toho nebudu. Nejoblíbenější right now je Foo fighters learn to fly. Vzpomněla jsem si dnes na knihu, kterou jsem kdysi četla a chtěla jsem ji najít, ale prostě ji tady nemáme a já tomu nerozumím, jediné vysvětlení je, že jsem ji četla v minulém životě. Milovala jsem ji, tak proč už tady není? Něco v tomhle článku chybí, ale nějak nenacházím správná slova a je čas jít spát.

She talks about you like you put the stars in the sky

22. května 2012 v 21:22 writing
moje pokladnička
Bětunka udělala maturitku! Je tak šikovná. Hurrrrraayyy! Vytáhla si věci jako Židovku z Toleda, efektivnost investic či demografickou revoluci, super témata k hovoru žejo? Zítra bude zahradní partyhard ve složení ona a bratr a já. Mám checklist na lobby na 100% :D což je samozřejmě největší úspěch mého dosavadního života, který jen tak něco nepřekoná. Byl tam hasič. Můj oblíbený hasič, kterého jsem tam viděla minule někdy v dubnu s kámošem hasičem, když pršelo a seděl tam asi hodinu, pořád mě pozoroval a pak se mě ptal na nejbližší zastávku. Dneska tam byl s dvěmi hasiči a jen nakoupili a pak odjeli a on mě z okýnka pozoroval jak utírám stoly na zahrádce a... miluju ho, co víc k tomu říct!:D a tak jsem si vzpomněla, že ve FM žije někdo tak kouzelný jako je muž mého srdce z předchozího článku.Věta nadpisová se mi děsivě líbí. Chtěla bych taky někdy o někom tak mluvit. Dneska mi naše výchovná poradkyně paní Renáta připomněla, že stále nevím, kam chci jít po gymplu.

'Cause when you look around, this life is pretty amazing

21. května 2012 v 20:13 writing
muž mého srdce

Moje sestra Alžbětka zítra odpoledne maturuje, a to z aj, čj, eko a z, tak jí držte palce. Potřebuju do knihovny pro četbu k maturitě, protože mám přečtěných zatím jen 10. Jsem smutná, protože nikdo jako Petr Průcha nebydlí ve F-M. Jsme třetí. Puk je kulatý a stát se může cokoli a tak nás porazili Slováci, které nakonec porazili Rusové, no ale aj tak jsou stále frajeri. Na náměstí SNP skákali a řvali kdo neskáče není Slovák (trošičku weird). Hudáček chtěl, aby mu někdo ukázal lásku. No a to je tak všechno, hlavně miluju Petinka Průchu.

Work like a boss

15. května 2012 v 23:04 writing
Občas mi někdo napíše ''nevim kdy budem mit na sebe cas:P'' a já se začnu hrozně smát. Pak ale přestanu a začnu se těšit až skončí maturity. Našla jsem si super návod how to live my life na wehearit
CZE - GER 8:1, obdivuji Dennise Endrase, že nehodil zase svou hokejku na střídačku a nevykašlal se na to. Je z oceli evidentně, co ho nezabije, to ho posílí. Hemský se strašně krásně usmívá, asi ho taky miluju. Mám tak 14 platonických lásek, who cares. Zítra píšem z fyziky, who cares. Těším se, až skončí maturity, protože bude prostě hodně času a bude to lepší. Chybí mi Dejv, kterému Vendula říká ''pozdravuje tě barča a vzkazuje ti, že tě miluje'' jako bychom byly ve 4té třídě. Nejvíc ze všeho se potřebuju vyspat, ale prostě nemám čas, kind of sad story. Jason Derulo, It Girl.

To infinity and beyond

13. května 2012 v 22:12 writing
Dělala jsem dneska tak super dobré western wrapy, že byly snad v každé objednávce a byly jsme s Olgou tak super tým, že pak přišel náš novej vedoucí Ondra a řekl, že odvádíme skvělou práci a že nás fakt musí pochválit a přitom on většinou všem akorát něco vytýká, bylo to tak neuvěřitelně potěšující. Taky tam byl můj oblíbenej kluk z ostravského mc, který mi říkal tak v 10 jo a já mu říkala, že jdu domů v 8 a on mi říkal, že půjdu, doma se osprchuju a přijdu zpátky a já kvůli tobě jako jo a on je tak namyšleně skvělý... prý dáme jedno a pak půjdu domů a já že příště a on že příště už tu nebude, ale já doufám, že bude, protože když tam je, den je hned hezčí, pointless story, sorry. Sunshine on a rainy day. Měli jsme tam dnes také kriminálního technika, protože Lucka přijala falšovanou, kopírovanou tisícovku, Pavel furt říkal, že největší chybu udělala, když ji přijala na áčtyřce, jeho džouky jsou dost zvláštní, ale směju se jim. Zítra musím narýsovat 119 příkladů, jdu do školy a pak na 4 hodiny do mc, taaaak... v noci asi?

I cant wait for a nights with you.

11. května 2012 v 23:56 writing
Come on, show your emotions dude.
Nesnáším věci jako je atopický ekzém. Zní to strašně, ale vypadá to ještě hůř. The worst thing that ever happened to me (skoro).
Hrajem s Itálií a vyhrajem 6:0 a já samozřejmě nevidím jediný gól, sad story numero 2.
Místo hokeje jsem se totiž z mcdrive okna č.1 dívala na trénink juniorů, udělalo to na mě dojem jak hovado, nosili se v náručí a na zádech, běhali s ocelovými tyčemi, dělali kliky na jedné ruce atd. A hlavně tam byl ten spešl someone. Theres no one like you, I cant wait for a nights with you (scorpions, you know?)
Máme na úterý 119 příkladů do deskriptivy. Dávala nám to před měsícem, ale já to zjistila včera, první funny story tohoto večera.
Miluju Plekance, pravá láska zjevně trvá navždy, když dal proti Lotyšsku gól, tak se tak krásně usmíval (a řval ''jooo!! joo!''), že by se do něj zamiloval každý.

I used to rule the world

6. května 2012 v 23:24 writing
Hlavně se někdy ozvi ať zajdem někam. Stará ''láska'' nerezaví.
Oh I swear to you Ill be there for you. Tohle si pořád zpívám v práci, díky tomu jsem tam ještě neumřela. Když si zpívám, jde to mnohem líp. Když si vzpomenu na Dejvovo ''musíš si říct, že to je jedna velká táborová hra'' jde to taky líp. Ale pokračuje to ''horší to je, když si uvědomíš, že to není velká táborová hra a že se za dva týdny nevrátíš zpátky k mamince'' a to je potom ... K pláči. Stojím tam, 8 hamů v toasteru a koukám kolem sebe a nechápu, co tam doprdele dělám. Světlejší chvilky tam už asi ani nejsou. Je too marasssssss. Nejlepší je moje alergie na to pošahané triko, jo, diagnostikovala jsem si ji sama. Svědí to, šíleně to svědí. Nechápu, proč tohle všecko vůbec trpím. Asi chci být z oceli nebo co. Zítra konečně uvidím mistrovství světa :))) písemka z chemie? Škola? Takové věci fakt ještě existujou? 20.května, neděle, 6 hodin RÁNO máme povinnou pracovní schůzku, moc se těšíííím lepší ráno si nedokážu představit :)))) měla bych si vzít příklad z Denisy a skončit, žejo?

Tomorrow is another chance

3. května 2012 v 21:53 writing
Zítra hrajeme s Dánskem ve Stockholmu. No a já to neuvidím, asi tak první zápas Čechů na ms tak po 5 letech, který neuvidím. Nesnáším mekdonald, nesnáším ho. Nesnáším toho, kdo plánuje směny, nesnáším je všechny, zapálím to tam. Dejva nechám naživu, ten je miloučký. Martina taky, ten je krásnoučký :D nejsem v pořádku, jsem pošuk. Svoje poslední money jsem utratila za učebnici kombinatoriky, pravděpodobnosti a statistiky a za mc smažák pro sestru, cool as a fuck. Napsali mi na 8.května 10hodinovou směnu hahahaha nebudu dělat 10 hodin ani náhodou, začnou mě pomalinku vykořisťovat a dopadnu jako pracovnice v továrnách na conversky nebo tak, tam někde v bangladéši, dík nechci čau. Největší radost dnes mi udělala písemka z matiky, jsem pošahaná žejo? Je to podle mě definitivní...... Moje černé kalhoty jsou zralé na vyhoz, škoda, že nemám to srdce a budu je nosit asi tak dlouho, dokud celá ta nohavice neodpadne. No, jsou vlasstně šedé, nevermind. Výplatooo přiď uuuuuž!

Even the worst things have things to love in them

1. května 2012 v 22:47 writing
Miluju Dejva, dneska lentilky a jahodová poleva. Ten kluk je poklad. Trošku mi narušuje můj healthy lifestyle, ale to nevadí, it makes me happy anyway.
Miluju ředitelská volna.
Nesnáším fb chat, hlavně to seřazení lidí, nemůžou pochopit, že když si s někým nepíšu už víc než 2 měsíce, tak ho už nechci prostě na prvním místě? Asi neee co.
Zítra jdu do banky, zařídit si studentskou kartu. Za 2 týdny je výplata a pak budu boháč jak cyp.
Dneska přišla do mc paní a že chce teda smažák, tak ho zaplatila a Lucka jí ho podávala, paní si schovala peníze a ... chtěla odejít, bez smažáku. Takoví lidé jsou zvláštní, ale aspoň se můžeme zasmát.
4. května začíná ms v hokeji, mám takové tušení, že neuvidím ani jeden zápas, naprosto oddaná mekdonaldu, ámen. Million little piecesss. You know what? Dnes už asi nic, chtěla bych umět anglicky tak nějak jako sakra dobře, jet do Brightonu, mít všeobecný přehled jak sviňa a výplatu na účtě.
Můj Hohinek má stále nohu v sádře, zítra mu koupím mcflurry, ať má radost. A půlku mu sním.
Potřebuju jet někam, kde jsem ještě nikdy nebyla, prostě strašně moc chci.. rozumíme si?
EVERLASTing love.
Potřebuju inspiraci, poslední dobou žádnou nemám a pak dostávám chvalitebně-dobře ze slohovek. Jsem z toho smutná.