Duben 2012

I'll be here when it all gets weird

30. dubna 2012 v 23:47 writing
Dejv je nejlepší kluk na světě. Situejšn - Přestávka na svačinu, sedím s Renčou v crewroom (...) a jím jablko a najednou přijde Dejv, položí přede mě mcflurry a beze slova odejde. Kitkat a karamel mmmm... úplně zadarmo mmmm.. nádhera, miluju ho asi. Od 8mi do 10ti jsem počítala kelímky na servise, musela jsem je všecky vytahovat a psát na ně zespoda čísla, pak jsem musela počítat brčka, kečupy a zálivky a vršky na kelímky, smál se mi Tadeáš a seděla jsem u toho občas na zemi a muž mého srdce, který se vrátil z Anglie, si zrovna nalíval lipton s kolou, nebo jak on to má rád, a řekl ''Barunko neseď na té zemi'' BARUNKO! rozumíte tomu???!!:D Nesnáším mekáč, moje pleť je tak hnusná, až je mi z toho do breku. Thats all I can say. 6.B měla nejlepší poslední zvonění, jaké jsem kdy viděla. Hrálo jim tam If I ever leave this world alive a mě to teď pořád hraje v hlavě. Ve středu mám volno, od školy i od počítání kelímků, bude to nejlepší den světa. Včera jsme byly s maminkou na Iron Lady, bylo to dost impressive. Na příští týden jsem si napsala 3krát volno hahahaha to asi ze mě nebudou mít radost. Ale já mám radost. Ekskjúsmí. Pro tebe vše.

How could anybody deny yooooou

26. dubna 2012 v 21:49 writing
You know whaaaat? Everything suuuuuuuucks.
Moje spolupracovnice Adéla, která mě naučila toaster (perfektní), se narodila 7.října, jako já. Mám ráda lidi, kteří se narodili 7.října, jsou takoví... Jako já. Rozumíme si? Obávám se, že ne, ale třeba aspoň... trošinku.
Greeeeeeen eyessssss.
Poslední zvonění, můj nejoblíbenější den roku :////// jestli budu zas celý den smrdět od octa... tak to bude maras a budu brečet.
Hohineček má nožku v sádře.
Vendula ujídá z ledničky studentská pečeť kuličky do mc flurry, ale pššššt
Dobřřřře

What goes around comes around

22. dubna 2012 v 22:38 writing
Čus amigo. Dejv s Martinem dostali skvělý nápad udělat mi checklist na gril, nějak to nedopadlo, málem jsem tam omdlela. Bylo z toho jen ''Já jsem tě hledal, tobě je nějak špatně? Už je to lepší?''. Nesnáším Evu. Těším se, až bude Dejviček na servisu a donese mi dáreček. Nejlepší je balit cheeseburgry ... nebo snad leštit kachličky a trubky pod dřezem? Super je přijít domů v 9 a sníst všechno jako dnes a ještě lepší je přijít domů v 11 a sníst všechno jako v pátek, pápá zdravý životní style, měla jsem tě ráda, pápá normální stravovací návyky, vás taky. Boží je skončit v práci a jít si s dalšími co právě skončili, sednout na zahrádku a sedět tam i přesto, že prší a dívat se, jak jsme všichni vrcholně spokojeni už jen proto, že sedíme. Mám 94 odpracovaných hodin. Což stačí, za měsíc musím mít 90, prozradíte mi teda někdo, proč tam do konce měsíce jdu ještě dalších 23 až 30 hodin? Jestli tam bude Eva, zabiju se.

Nemám super nadpis, protože nemám dostatek času na weheartit

16. dubna 2012 v 21:42 writing
Skořicemandle müsli od emco je nejlepší jídlo ever fakt. Všechno je v pohodě, jen asi zemřu smutkem, protože ten s náušnicou má úterý středa čtvrtek volno. Nemám ráda déšť a nesnáším bláto. Kdysi jsme z bláta se sestrou vždycky něco uvařily, měly jsme venku totiž kuchyň, naší specialitou byl špenát z listů natrhaných u potoka a omáčka z mouky a vody ze studny. Taky jsme po dešti sbíraly hlemýždě a chovaly je. Tahle etapa je ale pryč a s ní i veškeré mé sympatie k blátu a dešti. Zítra mám volno dance dance dance je to awesome, volno mám totiž jen jedenkrát v týdnu. Navíc mám na deset, je to moooc awesome, můžu si užít extra dlouhou snídani s emco müsli. V pátek jsme měli v práci na výpomoc nějakého womanizera z ostravského mc a Rejčl pořád chodila a říkala ''to je teprv kunda to je teprv kunda'' a měla pravdu., ještě ted ho mám před očima..... Kecám.

French fries are all around me

10. dubna 2012 v 21:05 | little frie |  writing
Příští týden nemáme dekspritivu a ani ten další ne a pak je 1.květen, svátek práce a pak 8.květen, den osvobození, takže další deskriptivu máme až 15.května jupiiiii. Smažení mekáčovských hranolek je největší utrpení na tomto světě. V pátek nebo nejpozději v pondělí dávám 3 a půl tisíce Lasotové, z čeho pak mám jako žít až do výplaty, tell me. Nesnáším ženy na autobusáku, holky jedny ochotné a usměvavé. Jsem strašně osolená celá, nemám to ráda, to už rači at smrdím od big mac sauce a sušené cibule než od hranolek. Dneska byla v mekáči Linda, čau Lindo, kupovala sis hranolky? Chutnaly ti?:D Každý den tam je někdo známý, třeba v neděli kámoš v obřích uvozovkách až z druhého konce republiky, such a pleasant surprise. Hmmm zítra píšeme fyziku a ráno jdeme k soudu a odpoledne jdeme na 3 hodiny k hranolkám ano mluvíme o sobě v královském množném čísle. S vámi není sranda, potřebuju najít lidi s kterýma je sranda, zítra jsou třídní schůzky mami přečti si to tady protože se mi strašně nechce ti to psát, ale ty bys tam stejně nešla žene? Jedna žena mi dneska v mc několikrát řekla zlatíčko!!!! věřili byste tomu?? mi!! Jeden kluk mi tam jednou řekl princezno, nemůžu od tama nikdy odejít! A ještě Lukáš říkal nejakému tlustému manažerovi to je Barča umí jen garnýr ale je hrooozně šikovná a Rejčl mi říká kočko... ale on the other hand, smrdím jako hranolka. Hranolka se jde učit v uvozovkách velikých v závorce spíš jde spát.

Just keep swimming

6. dubna 2012 v 13:38 writing
Dnes je 6. dubna a Vendula má svátek, takže pokud jste ji ještě nepopřáli, určitě to udělejte, protože ji to potěší. Nechápu lidi, kteří si se mnou píšou, když nejsem online. Jdu zase do mc, už mě to tam začíná mírně vytáčet, jediné pozitivum je, že dneska dělám lobby, takže nemusím mít čepku. Snažím se uklidňovat se vidinou mého v květnu již ne prázdného bankovního účtu, ale moc mi to nejde, hlavně jak nějaká prasata žerou stylem půlku hranolek vysypu na zem a omáčkou ze sendviče potřu stůl. Chci nové černé kalhoty. Chci léto nebo tak a znovu na 30 stm. Nejvíc chci ale spát.
Tumblr_lwppk9o3lk1r3eunho1_400_large
report this entry

I dont give a shit and it goes like this

3. dubna 2012 v 21:36 writing
Těším se na léto na melouny. Psali jsme čtvrtletku z matiky, hruuuza. Dneska mám odpočinkový den, stejně jako zítra. Žádná tři té, temperace, fifo, clean as you go, ruce prosím ruce díky a fajfky a sanitace. 8 hamů z toustru prosím 8 hamů díky. Garnýr prosim a místo garnýr díky jooo vydrž omg. Neee tak to neříkám, říkám už se ti to nese nebo chviličku, ale většinou to už mám dávno připravené, Jan říkal, že jsem šikovná a taky manažer Lukáš kterému říkám čau protože všem říkám čau nebo ahoj protože se to musí a nejlepší je manažer Martin ale, takovej lonsdale kluk. Nesnáším údržbu trojdřezu, naštěstí mám lidi, kteří to udělají za mně žejo, je fajn být holka. V pondělí jsem měla konflikt v tělocviku se Sikorovou, jsem děsná holka, ale my dvě prostě asi kámošky nebudeme no. Ona svůj proslov zakončí větou ''a pak vidím tvůj ksicht'' tak jako... Jestli po mě chce, ať se k ní chovám slušně, tak by mohla třeba použít nějaké slovo jako... obličej, možná. Co bych vám tak ještě řekla? Miluju jogurty a takové věci. Jako třeba Adama Levina z Maroon 5, ten je fajn, má v pohodě břicho.

The crisis of today is the joke of tomorrow

1. dubna 2012 v 22:13 writing
Budu hrozně smutná, jestli zítra nebude v mc můj oblíbený kluk. To je tak vše, co chci říct. Zítra píšeme z literatury, ale nestihla jsem se to naučit, dělala jsem milion cheeseburgerů a jalapeňos pro nenažrané frýdeckomístecké obyvatelé. Vím jen takové útržky, jako že žena Francise Scotta Fitzgeralda uhořela v ústavu, lady Chatterleyová byla aristokratka s vybroušenou mluvou, ale provozovala sex s myslivcem a to je tak zhruba všechno no. Strašně mi sluší McDonald's kšiltovka jen tak mimochodem, obvzláště, když se do ní moje obří hlava skoro nevejde. Jsem mrtvá tak čau.