Březen 2012

Do your best & fuck the rest

26. března 2012 v 20:51 writing
Katastrofa.blog.cz, vaše pravidelná dávka emocí. Jsem si jistá, že zítra v deskriptivě zemřu a doufám, že už první hodinu, protože naco přežít 45 minut o ničem, když zemřu v dalších 45ti minutách o ničem? Máme moc věcí do školy jak sraček a všechno to jsou sračky a navíc jdu v neděli poprvé do práce, kde mě všichni zšikanujou a navíc ani nebudu mít čas učit se první polovinu světové prózy první poloviny 20. století a na čtvrtletku z matiky.

Nova Karolina je super, až budu mít výplatu, celou ji tam utratím a tu další taky a hlavně v patře s jídlem, kde si koupím 2 sta cibulových kroužků v burgerkingu. Tedka vlastně žiju ale zdravě, jezdím na orbitreku, tata leží na gauči upíjí pivčo a říká mi, co dělám špatně. Mám ho moc ráda. Koupila jsem si v Karolině např. nejlepší kraťasy na světě, které mi bude každá závidět jakmile začne léto :D teďka sice nemám peníze na prášky, ale ty stejně nepotřebuju... Nebo jo?

Zdají se mi strašné sny, všecko je strašné. Jsem skvěle optimistická žejo? Za chvíli se mi vybije notebook, ale komu by se chtělo pod stůl zapojovat nabíječku žejo? Byla jsem u zubařky a asi po dvou letech klidu se rozhodla mě trošku provrtnout, pitka. Byla zrovna na někoho děsně naštvaná a řešila to tam se sestrou mezitím co se mi tou vrtačkou nechutně zarývala do zubu na všecky strany a já nevěděla, co mám dělat, jestli zemřít nebo se pokusit to přežít a tak jsem zvedala jednu nohu a pak druhou a ryla si nehtama do rukou. Dala mi tam strašně moc toho sajrajtu a já pak od toho měla celou pusu a sestru vůbec nenapadlo přilít mi vodu do zeleného kelímku. Pak jsem šla do rossmanna koupit si lak na nehty, abych nemusela za Veselkovou a světem před druhou světovou válkou. Nekoupila jsem, protože od neděle stejně nebudu moci mít nalakované nehty, protože v potravinářským průmyslu se pracuje s krátkými nenalakovanými nehty.

Potřebuju novej deníček. Jako sešit. V tom starém už je moc sraček najednou, víc už jich neunese. Omg Vendulinn ex bojfrend, který mi kdysi říkal, že jsem kurva a že ze mě nevyroste nic jinčího než kurva, jede taky do Anglie! Asi tam nejedu. Humus.

Nechápu, proč tam rači nemůžou jet jinčí lidi. Lepší. Voňavější a usměvavější, kteří si nechávají na obědě nosit pití.... Neeee nemyslím nikoho konkrétního :D To je pro dnešek a následující týden vše.

My knees were far to weak to stay in your arms

20. března 2012 v 21:29 | Bára |  writing
Nejde nám televize. Tata sedí za notebookem na jedné straně stolu a já sedím se svým mini notebookem na kolenou na druhé straně stolu a mám před sebou monitor od pc napojenej na tatkovej notebook, na kterém hraje hokej a oba jen tak sedíme a čumíme před sebe, a občas řeknem Tak to si děláš prdel, protože nějakej Rákos vole prostřelí tamtoho, koho by to nenasralo. You mad bro? jooo jsem fucking mad. Musím k lékaři do Poruby a dát mu 4 stovky, aby mi mohl podepsat papír, že jsem schopna vyrábět big tejsty bejkn, filet ou fiš a snek wrep čikny. Aspoň, že mi to všecko Milan Antoš vysvětlí tyjo. Ta rána je neskutečná Roman Málek jde na led kotouč směřoval naprosto přesně já myslím že by se tam nevešla už ani pětikoruna.

I didnt text you. Vodka did it.

18. března 2012 v 21:34 writing
Nejhorší je, když zjistím že někdo komu je 27 nebo tak nějak a měl 8 let přítelkyni nebo tak nějak, jako ve stejném věku no tak teďka má holku které je 20! Jestli jsem v pořádku? Noooo asi neee, on je moje srdeční záležitost, kvuli němu jsem si koupila modrou Foxku a kvůli němu si jednou koupim citroen saxo a nejvíce ho miluju když má conversky a vzpomínky s ním jsou moje nejkrásnější vzpominky ze všech kurva když mi bylo 14 a měla jsem naštípnutej prst a on tam seděl na druhém konci stolu a usmíval se na mě tak krásně jako... vždycky. Ty jeho vanskovní čepky..... Život je hrozně krutý. Miluju sveho strejdu jak ke mě přijde a řekne mi heej ty se baviš s tim? a já Nooo víš už ne a on nooo on má třináctku žee on je takový agresivní líbí se mi jak hraje a pak to ještě vykládá dědovi a děda začne vykládat, jak kouřil na balkoně a říkal si, jestli to ten synek tady nechce vykrast a pak přijde bara a on tu čeká na ni a proč už spolu ne to no a vysvětluj mu že jseš dobrá jen na to jedno. Sranda. Joooo další srandy se dějou po 2 a.m. nothing good happens, znáš to už to tady párkrát bylo měla bych si to vždycky uvědomit a ne si na to vzpomenout až další den. Další sranda je jak se díváš na fotku sestry a bratra jako ne své sestry či svého bratra prostě sestry a bratra a závidíš sestře jak ciip a říkáš si že bratr je kunda jak cip. Jsem zamilovaná zhruba do desíti lidí najednou nevadí? Miluju jak jsem v Mii a promluví na mě chlap kterého vidim poprvé v životě a řekne ''mladá špačková?'' a já jako jo no a odkud se známe nebo co a on ''no vypadáš úúúúplně jako mamka!'' a já aha super. Wish me luck zítra v 14:30 prosím! Hrozně to potřebuju.


Celkový dojem, že by se kámen rozbrečel.

14. března 2012 v 19:03 | barunka |  writing
Dneska jsme v češtině psali fejeton. Asi polovina lidí to stihla udělat v hodině, jen dementní Špačková nenapsala ani čárku. Jsem zablokovaná. Jdu z toho plakat anebo si sehnat na zítra omluvenku, ještě uvidím, jak se to vyvrbí. Napište fejeton na aktuální téma. Moje aktuální témata jsou asi taková, že moje nejlepší kamarádka umírá smutkem, můj bratr je zamilovaný do své holky, tata zjevně nemá práci a prochází krizí středního věku a moje mama mě používá jako anglický slovník či půjčovnu laků na nehty. Jediné štěstí je, že vlastně nemám žádné city, jinak bych se z toho všeho možná mohla ... Nevím, třeba zastřelit svou oblíbenou brokovnicí, abych byla trošku jako Hemingway.


Keep calm and lose yourself in the music

11. března 2012 v 20:50 writing
Nejlepší věci v životě jsou
- běhání s Lindou v dešti na podpatcích z Národa k úřadu
- snídání ibuprofenu a Niva chipsů u Vendi doma
- když řvu po Vojtěchovi ve 2 ráno, aby nechal moji margotku napokoji
- ležet v posteli s Pájou a poslouchat vyprávění o jejim tragikomickém životě
- rozdávat disko v půl jedné v noci všem kolem
- poslouchat Jakoubkovy sračkoidní kecy jako ''já bych ji šukal''
- chlastat všecko a ráno mít hangover jak sviňa
- conversky !!!!!

Oh yeah, I don't care.

10. března 2012 v 17:25 | barunka |  writing
Opět se všecko posralo, jak už bývá v mém životě zvykem. Už mě to ani nepřekvapuje. A hlavně fakt nestojím o to, aby se mi někdo omlouval, je mi to jedno. Když je takovej čurák, že nedokáže splnit něco, co slíbil, pak by měl go fuck himself a odjet zpátky do Krušných hor a zůstat tam navždy. Asi takhle to cítím. Počkej, já vlastně nemám city, jsem taková jen jako na to jedno, pamatuješ? Dneska jdeme s Vendulinkou na tančírnu sbalit Denisa, ale pořád nevíme, jestli tam bude. Už se za ní těším, až se ji vybrečím na rameni, že všecko stojí za hovno. Počkej, já vlastně nebrečím, protože nemám city. No, mám pro ni muffin s Dr.Oetker srdíčkama v košíčku s motivy Londýna, jako za to, že u ní budu spát, na návštěvu se totiž nemá chodit s prázdnou a taky ještě beru Disko, které nikdy nejíš sám. Vlček říká, že jsem ta holka, která nesnáší make up a vypadá jako by celé dny trávila brečením. Já říkám, že Vlček je ten kluk, na kterého se nevydržím dívat dýl jak 2 vteřiny aniž bych cítila naprostej odpor. Navíc nebrečím, protože nemám city. Jsem ta holka bez citů, které je všecko jedno. Potřebuju si nalakovat levé nehty, ale strašně se mi nechce. Som na tebe závislý, iba ty máš čo chcem. Není tady nikdo, kdo by měl to, co chci, docela sad story.
Tahle má podprsenku, kterou chci, ale myslela jsem to trochu jinak, rozumíš.

Zejtra se mi splni moje tajny prani, muj sen.

7. března 2012 v 20:36 writing
Nesnáším plány, které nevycházejí. Nejvíc nesnáším božské plány, které nevycházejí. Pak překonávám svůj obří smutek slevněnou Milkou (13.90!) a vepřovou krkovicí :D jooo kvalitní kombinejšn, doporučuju. Nesnáším náhradní termíny božských plánů, protože se akorát bojím, že to zase nevyjde a jestli to zase nevyjde, tak přijdu dom, sním druhou slevněnou Milku, tentokrát karamelejšnovou a pak půjdu asi sklízet dřevo, protože budu smrtelně smutná. Ale jestli to vyjde.... Oh GOD. Jdu se modlit, protože to musí vyjít, sakra. Vendo :D mesidž pro tebe - blogspot mít asi nikdy nebudu, od katastrofy se nedokážu odloučit, sad story. Ten nadpis je vrchol optimismu, nějakej nadoptimismus spíš.

No, we'll never ever learn

5. března 2012 v 21:08 writing
Dnes mi utekla dvojka z chemky o bod. Už jsem se někdy zmínila, že miluju Alibi? Zítra píšem parabolku, potřebuju pochopit deskriptivu a napsat impresionistický popis hodin (...) a co dělám? Jen se tak dívám na Jareda a uvažuju, jestli se vezmeme brzo nebo budu čekat ještě dlouho. Taky jsem dostala 5 z ruštiny. Raději jsem to hned roztrhala, protože bych se musela po zbytek života rozčilovat nad tím, že na čtyřku tam toho mám dost. Zítra nesu Lasotové přihlášku do Anglie, jupí!:D

Carpe that fucking diem

4. března 2012 v 19:12 writing
Need operejšn mozkovejch myšlenek. Ale už se to lepší, je to lepší než před týdnem a mnohem lepší než v pátek, je to na cestě k pořádku, brzy všecko bude v nejlepším pořádku. Pojedeme s holkou, která chce sbalit Denisa a pak ho balí a ani o tom neví, v září do Londýna. Many zatím nemáme, ale má optimistická mysl věří v to, že se to nějak poddá. Koupím si novou I love London hoodie a ona další malé černé ve F21 a pujdem do China town do All you can eat restaurace a večer si budem dělat party s rozmanitým jídlem na pokoji a budem chlastat jako dogy a kouřit růžové slimky. Ona půjde do akvária u Temže a já na London eye a sníme všecky stánky s občerstvením v Camden market. Hlavně si vezmeme protiskluzové ponožky a tentokrát na toho lva na Trafalgar square prostě vylezeme. Taky budem bydlet s Lindou, Kiki, Beou a Pájou. Sestra a bratr si tu otevřeli Niva chipsy, moje nejoblíbenější, a dělaj mi chutě, ale oni nechápou, že si prostě nedám, protože mám novou motivejšn k tomu, nežrat v 7 večer čipsy. Mám se skvěle, tak málo mi stačí ke štěstí, že to je až divné. Miluju život, je tak bjútyful :)