Leden 2012

Dear extra fat in my body, find your way to my boobs or GTFO!!

31. ledna 2012 v 22:19 writing
Občas mám psací krizi, jako třeba dnes, včera a den předtím, ale stejně tady píšu, protože to po mě chce a jo, dělám všecko co chce, protože ... Proto. Je to smutné, protože on nedělá nic, co chci já, jo, život je moc krutý, nevím, proč pořád čekám na to, až se to zlepší. Zítra píšeme elipsu a taky polovodiče a neumím nic, protože se na to nedokážu soustředit, protože pořád myslím na věci, které nedokážu dostat z hlavy a které mi zatemňují mysl. Byli jsme v kině a seděla jsem vedle toho, vedle koho jsem si přála sedět celý svůj gymplový život, zrovna dneska, kdy už mám jinčí priority a kdy jsem z toho vůbec nebyla tak nadšená, jako kdyby se to stalo před rokem nebo před dvěma nebo tak, hnus! Miluju Lindu. Čau Lindo, miluju tě :D Když jsem ve škole, nechodím vůbec na chodbu a když už tam musím, tak chodím hrozně rychle anebo se pro jistotu dívám úplně na jinčí stranu než odkud slyším pronikavý hlas jednoho kluka, s kterým se nechci ocitnout tváří v tvář. Sad story. Nebo spíš funny nebo já nevím, uvidíme jak se to vyvrbí. Zatím to je prostě tajná story :D Ne, nespala jsem s ním. mám tak děsivou náladu, že už jsem to Venduli skoro pětkrát prozradila na fb, ale vždycky to na poslední chvíli naštěstí smažu. Ale stejně už to dlouho nevydržím,, Všecko je hrozně absurdní a tak. Miluju povídku od Hemingwaye, kterou máme v čítance, kde zdravotní sestra zlomí vojákovi srdce, protože se zamiluje do italského majora a ten voják jí nikdy nenapíše odpověď na její dopis, kde mu to oznámila, ale nakazí se kapavkou od prodavačky, když projíždí taxíkem parkem Abrahama Lincolna. Nebo tak nějak. Je to strašlivě deziluzivní a musím se tomu smát. Je to podobně super jako některé momenty dnešního filmu v kině. When you try your best but you dont succeed. Baj byčys.

Too tired to hold on, too in love to let go.

28. ledna 2012 v 20:46 writing
We all have stories we'll never tell. Jednu takovou story mám, je spjata s Nothing good happens after 2 a.m. Před týdnem se mi zdál sen a včera se udál. Trošku jinak, ale podstata stejná. Konec o příběhu, o kterém nikdy nikomu nepovím. Včera mi Kvašik radil, že se mám příště svléct, aby mi chlap neutekl za nahými děvami do rivky. Taky jsem pokecala s Polčákem a vyfotila se se Saforkem. Asi po miliardě dnech jsem si připadala hezká a D, L a I se kvůli mě požďuchali na parketu, těsně před 2 a.m... B měla super prsa a prý mi poradí, kde si je taky můžu zakoupit. Fotila jsem se se šerpou Maturant 2012 od K, kterému L řekla moje malé tajemství s mojim videjkem!!! Hnus:D Pak jsem se taky fotila na stole a podobně inteligentní věci.. V bratr říkal, že jsem dobrá kobra. Nějaký kluk z šestáku se na mě pořád usmíval a byl moc pěkný... Nebo já moc opilá. Na K jsem udělala dojem, že jsem věděla, že chodí na VUT na strojírenství a řekla jsem mu, že na VUT chci taky. Taky se mu líbilo že mám desku a navíc jedničku z ní a tak mi koupil vodku a pak jsem mu udělala radost, že nemusel kupovat nic na zapíjení. I říkal něco o čajce, nechápu, jak si může pamatovat takové prehistorické události! K mi udělal radost, ale viděla jsem ho jen chvilinku, pak někam zmizel. Paaak tam byl J s kopretinkou a já jsem si vzpomněla jak jsme spolu byli kdysi venku. A pak kluk, který lízal sklo na dveřích a jehož přítelkyni miluju a závidím jí. Žena v kapele zpívala Simply The Best od Tiny Turner aaa.. Tak no. Jo nasere mě, když něco neudělám proto, že nemůžu a o 24 h později bych už klidně mohla. Lajf is byč asiii. Joooo ale když kolem mě šel O a mrknul na mě jako v dobách naší největší slávy (....:D) tak jsem si připadala, že už nic nepotřebuju. Momentálně se mám skvěle, hlavně když napíšu mamce, k čemu tak můžou vést pauzy ve vztahu a ona mi napíše ''asi k ničemu''. Zkurvená barva obilí.

she´s perfect as she can be why should i even bother

27. ledna 2012 v 18:38 writing
Uááááááá. Měla bych se chystat na ples. Nechce se mi tam, navíc když je venku mínus 50. Našla jsem nejlepší tumblr na světě. Jmenuje se thingsthatturnyouon.tumblr.com. Můj účes na ples je ve stylu nastříkám do toho celý lak na vlasy a uvidím, co mi s tím provede vítr. Už teďka to vypadá strašně... The best song ever! Nejlepší je představovat si, že to je zpíváno pro mě :D Ujede mi bus hahahahaha. Jo jsem v pořádku.

My girlfriend hasnt had period since she got pregnant do you think the baby is drinking the blood?

26. ledna 2012 v 21:58 | barunka |  writing
Šytyšyt. Dets-ól-áj-ken-sej. Čtu Jiskru života a Gulliverovy cesty. Z obou se mi chce zvracet. Z Gullivera když rozpárá nožem břicho kryse, která má ocas dlouhý 2 yardy a z Jiskry života když čtu ''Jinak však byly německé tábory v průběhu válečných let čím dál tím humánnější. Už se jen zplynovávalo, utloukalo a střílelo, nebo se lidé sedřeli k smrti a pak se nechali pojít hlady. Že tu a tam byl v krematoriu spálen i živý, to zavinilo spíš pracovní přetížení a skutečnost, že někteří kostlivci se už ani nehýbali, než nějaký zlý úmysl.'' či ''Jenom na silných kůlech napravo od brány viseli čtyři lidé s rukama svázanýma za zády. Byli na provaze vytaženi tak vysoko, že se nohama nedotýkali země. Paže měli vykloubeny. Dva topiči z krematoria se bavili tím, že po nich z okna házeli kousky uhlí.'' Nevím proč to čtu no. Zítra jdu na ples a ještě nemám lístek, ale prý se to poddá. Nesnáším lidi, kteří nechápou moje potřeby !!!! vykřičníky !!!!!! uáááá.

Fucking miss you so fucking much.

23. ledna 2012 v 20:36 writing
Dnešní den je krásný asi jako rozjetý zajíc na cestě mezi Starým Městem a Skalicí. Všechny dny poslední dobou jsou krásné asi jako zmíněný zajíc. Vyčerpávají můj emocionální potenciál, který bude co nevidět naprosto vyčerpán. Jako asi bych se teď měla učit matiku a deskriptivu, ale rači se půjdu dívat na policejní akademii... Chápeeeeššš. Všecko má svůj čas. Tata mi půl hodiny opakuje, ať zavolám strycovi a popřeju mu k svátku a pak přijde sestra, on jí to dvakrát řekne a ona začne ječet a křičet, proč by to sakra měla dělat. Šikovná holka moc. Taková trpělivá a tak vůbec. Zdál se mi pošahaný sen. Všecko je pošahané. Hlavně ''rychlost'' mého internetového připojení. Fucking love this fucking song.

Zezadu, za vlásky, rychle a bez lásky

21. ledna 2012 v 21:26 writing
Zase nevím, jak se mění motto blogu. Smulicka. Sestra se jela opít na OAF-M ples s čtyřicetdvojkou v kapse a já tady musím hlídat, aby nedošlo k výtržnostem na párty mého bratra (9) a bratrance (8). Dělám jim tady dýdžeje, ale moc mě nelajkujou, nerozumím, co po mě vlastně chtějí ''Baro ABBU!!'' ''Baro ne, pusť ROK!''. Miluju weheartit, hlavně kvuli tomuto.. Geniaaaalni. Fucking hilarious. K popukání. Budu muset maturovat z 6ti! Dik Dobeši. To je taky k popukání, když nedokážu dát dohromady ani 5. S párty to jde z kopce, musím řešit situace ''Baroo on mě tou hokejkou pořád bouchá do lulika''. Potřebuju Nike triko. Buď toto nebo toto nebo toto. Moje tapeta je tak bjutyful, až z ní Vendulová zvrací :D To je tak všecko, stačí ne?


Muška

19. ledna 2012 v 22:04 writing
Chci spát, ale létá mi tady kolem svítícího glóbu moucha. Nevím, kde se v lednu berou mouchy. Nesnáším mouchy, obvzlášť ty, které se objeví v lednu. Tahle je hrozně veliká a pořád bzučí. Je mi špatně z představy, že když usnu, bude po mě chodit veliká bzučící moucha. Asi budu vzhůru celou noc a budu poslouchat jak bzučí. Nebo půjdu spát do vany. Ještě nevím. Musím to psát tady Petrovinková mi odmítá odepisovat. Takže tady umírám osamoceně s mouchou. Myslím, že zrovna usla. Spí mouchy?

Život je tvrdej, tak nemiluj a mrdej.

17. ledna 2012 v 16:16 writing
Jestli platí ''Art doesnt come from happiness'' tak zrovna nyní bych mohla vytvořit božsky úžasné umělecké dílo. Potřebuju mothers hug, ale zase se mi pro něj nechce jezdit do města. Mám 1-2 z matiky, což je jediná pozitivní věc. Je to poprvé, co mám jedna až dva z matiky na gymplu, asi miluju analytickou geometrii a ona mě. Ale mám takové tušení, že stejně budu mít za dva, hlavně s tím mým ŠTĚSTÍM. Všechno se vyvíjí hrozně KRÁSNĚ. Mám sice úžasný plán na dobu, kdy to všecko bude v prdeli a těším se na něho, ale byla bych zároveň ráda, kdyby se to do té prdele vůbec nedostalo. Protože? No .. To je jedno. Pořád dokola si čtu kapitolu XXI z Malého prince a to je asi tak vše. Asi jdu ven naházet sníh na velikou hromadu doprostřed vjezdu a skákat do toho. Jen nevím, jak bude nadšený tata až se vrátí. A pak se budu učit 1. světovou válku. Vážně BJUTYFUL plán. Těším se, až si s Petrovinkovou koupíme růžové poníky. Go fuck yourself. Dnes bych si dala místo misky gumových misku bebe brumíčku medvídečků a tak jsem napsala tatovi, ať mi jich spoustu koupí, jediný problém je, že si nechal mobil doma. Ale tak zvykám si, že mi nic nevychází tak, jak bych chtěla. Go fuck yourself. Chci být z finska, jet s bratrem do Švédska, mít jedničku z matiky a poníka. Anooo, vím, že nic z toho, kromě poníka, mít nebudu, protože lajf is byč...

eheeeeeeeeeeeem

15. ledna 2012 v 21:21 writing

Some people just keep their feelings to themselves.

14. ledna 2012 v 16:27 | Bára |  writing
Sněží a tak. V lednu nás všechny překvapila zima. Mám už od dvou h totální tmu v pokoji, protože mám zasněžená střešní okna. Nemůžu si dřepnout, protože se mi včera na bazéně zničila kolena a já nevím co s nimi, asi počkám, až se spraví. Pořád neumím kreslit, taky nevím co s tím. Nesnáším zákon stoupající nabídky, jen tak báj d wéj.. no, jedničku ze zsv nebudu mít asi nikdy v životě, měla bych se s tím konečně smířit. Moje krátké vlasy jsou tak krátké, až je mi z toho smutno... Nostalgicky vzpomínám u smutných písniček na své zničené konečky a pláču, protože tady už nejsou se mnou... No tak ne. Ale ... No to je jedno. You know what? Going to Mc Donald's for a salad is like going to a whore for a hug.


You really love her, don't you?

10. ledna 2012 v 19:22 | moc ostříhaná holka |  writing
Poslouchám The Killers, málem jsem zapomněla, že existujou. Šíleně nutně potřebuju Hříšný tanec na divku, protože Francis nebude sedět v koutě. Taky potřebuju jít konečně na čiknburgr freš. Až se budu zas někdy chtít jít stříhat, tak mě kvalitně profackejte, dik. Nesnáším oběhovou a dýchací soustavu a nechápu, proč jsem hlasovala pro to, abychom to psali najednou a ne zvlášť. Thats all I can say. Jdu se učit... anebo spíš jen sledovat svuj wallpaper, ještě uvidím jak se to vyvine.

I have to go before I put his head through a wall.

7. ledna 2012 v 18:10 | Bara |  writing
Zrovna mi píše Jan, ale blbý Jan. Nevím, proč mi to dělá a nutně musím začít psát teď hned tady, jinak si půjdu vyrvat všecky vlasy a skočit z balkonu. I dont think he knows what he is doing to me. Nevím co se mu zas stalo, ale vím, že je mi z toho špatně a totálně mě to rozhodilo a už se nemůžu dál v klidu učit chemii. Jo jako Im ready to go if you say so zpíval fakt moc bjutyful, ale ale ale ale... chapeš :D Asi si za chvíli vyrvu vnitřnosti. Měla bych mu nějak vysvětlit, že rači než jeho mám lidi, kteří poslouchají remix Mrazíka. Určitě za to může fotka Kristen Stewart, kterou jsem 2 dny zpátky heartovala na weheartit jen proto, že tam vypadá přesně jako on :D No ok, ne ÚPLNĚ přesně, ale ta podoba tam prostě je. Zmačkal mi pásku PRAGUE CITY FESTIVAL když se snažil ji strhnout. Ne, nemůžu se s nim dál bavit ... jdu skočit z toho balkona tak čus.


I left my heart in London.

4. ledna 2012 v 22:15 | 'Bára |  writing
Včera jsem si četla na gpbfm.cz článek z našeho výletu do Londýna a wanna go baaaack! Nechápu, jak jsme třeba s Petrovinkovou mohly sedět třičtvrtě hodiny v Covent Garden jen tak na chodníku, když tam mají Apple store! Taky potřebuju nutně novou I love London hoodie, protože ta současná je v hrozném stavu. Pamatuju jak jsem stála před Hiltonem na Paddingtnu a Petrovinková mě fotila a přišel mladík co chtěl money a když jsem mu řekla, že mu nerozumím, tak mi řekl ''Ok... Im glad you love London''. Nebo jak jsem seděla v metru a čuměla před sebe a tam madam s Chanel balerínama... Dis is trejn Vája Pedinktn. Mind the gap between the train and a platform. Dneska jsem si prostě musela vzít na sebe košili co jsem si tam koupila, jinak to nešlo :D A taaak no. Škoda že nemám žádný přísun peněz.. Ale sestra slíbila, že vyhrajem sportku... První pokus už proběhl a 40 korun je doma ...

Lepší. Není to dobré, ale je to lepší.

2. ledna 2012 v 22:11 | Ba |  writing
Miluju neocube, hlavně neocube šperky. Nic jiného totiž neumím, protože jsem hrozně levá. Přemýšlím, proč mi nejde něco, co mi kdysi šlo, nemůžu na nic přijít, jsem z toho hrozně smutná a potřebovala bych si o tom s někým promluvit a dokonce vím s kým, ale nechci o tom mluvit a už vůbec ne s ním. Protože bude mít blbé poznámky a bude se mi smát a až se mi přestane smát, tak bude mít jen další blbé poznámky. Navíc už si nerozumíme tak jako dřív, takže asi smulička. Jenže mám sebevědomí v prdeli a on mi ho vždycky tak krásně zvedal.. Silvestr byl legrační, bundu mám samozřejmě jako prase, love at first sight při výstupu z vlaku, doma mám skoro plnou flašku, protože můj kali partner se o mě postaral na jedničku s magistrem a jegrmajstrem, vůbec si nejsem vědoma, že by u haly byl nějaký ohňostroj (...), měla jsem brečící dvouhodinovku a táák noo. Pul hodinky s Dašinkou a Vaclikem strkajícím si berli do zadku (...)v Jadranu. Nakonec zjišťuju, že zmíněná love at first sight vůbec nebyla love, protože love je o něčem jinčim. Konec dobrý všecko dobré. Nebo ne?