Říjen 2011

Prostě a krátce.

28. října 2011 v 21:11 | bára |  writing
Jsem v Plzni a dálnice D1 je neprůjezdná, takže se možná už nikdy nedostanu domů. Jedla jsem dneska sushi a nebylo ani zdaleka tak hnusné jako to co jsme se pokoušely jíst s Vendulou v Anglii. Můj bratr je se strýcem na Viktorii na Štruncákách. Měla jsem jít taky, ale došlo mi to až jak jsem nešla. Viděla jsem dneska nejkrásnější ohňostroj svého života, tady v Plzni na náměstí. Zítra jedu se sestrou přes celou Plzeň do Olympie plzeň, takže wish us luck ať se moc neztratíme. Jo ještě něco, můj kluk je nejlepší na světě :]

whats the problem baby whats the problem i dont know.. well maybe im in love

27. října 2011 v 10:58 writing
Myslím, že bych měla vydat knihu HOW TO FUCK EVERYTHING UP.

fake is the new trend and everyone seems to be in style

24. října 2011 v 22:23 | bára |  writing
Zrovna jsem se probudila. Největší blbost lehnout si o půl 9 a proubidt se o půl 10. Připadám si hrozně přejetě. Potřebuju se jít koupat, ale bojím se, že ve vaně usnu a navíc je mi hrozně zima, protože už neležím pod dekou. Achjooooo život je hnusný. Chtěla jsem se učit deskriptivu a matiku. Smulka že. Jojo mají limitovanou edici bonbonu hokejisti. Miluju je :D Určitě to zrovna ode mě nikdo nečekal.
Anička mě šikanuje při softballu. Vždycky to odpaluje přímo na mě. Chtěla bych zase angličtinu s Ondráčkem :D

That awkward moment when you realize that it took Akon 4 years to go from ''I wanna fuck you'' to ''I just had sex''

22. října 2011 v 21:48 | bára |  writing
Vsjo je stále v parjadke. Akorát tady máme zimu, ale to je u nás jako běžné, topíme jednou za rok - o Vánocích v krbu. Mám tady spoustu češtiny k učení, ale taky rozestlanou postel, takže dneska to vidím na tu postel. Moje sestra je srandovní. ''Ona mi říkala, že bydlí v prostředním vchodě, ale jak to mám poznat, když je jich tam 9?'' Občas moc neuvažuje, ale tak máme ji rádi. Můj tatka je taky srandovní. Ale o tom asi až někdy jindy. Dívala jsem se na prvních 58 minut Doriana Graye (jako v rámci učení se čj) ale pak jsem to musela přerušit, protože se mi z toho chtělo zvracet. Obvzlášť z jedné scény. Když jsem to četla, připadala mi ta kniha docela divná, ale tím filmem to úplně umocnili a je to tak nějak úchylné. Ale jinak je všecko v parjadke. Možná je spíš všecko velikaľepno a prekrasno:)

Some days you need to skip all your classes, and spend time with people who can make you laugh

19. října 2011 v 22:28 writing
Shame on me za všecko co dělám. Jsem tak zlá holka. Podlá, ulhaná a prostě hrozná. Ale dostala jsem jedničku z matiky :D Je to moc prima. Sjednocení Německa je taky prima, akorát se to musím ještě naučit. Vím akorát Otto von Bismarck, sjednocení krví a železem, sjednocení shora, nějaké války - s Dánskem, Rakouskem asi, emžská depeše - telegrafická zpráva upravená Bismarckem, která vyvolala konflikt s Francií a 1871 Německé císařství. stačí?:D Potkala jsem Viktora u pošty. Doufám, že mě neviděl a jestli viděl, tak že to nekecne v záchvatu žárlivosti. Jsem lhářka a měla bych se za sebe stydět. Ale... nadpis prostě. Potřebuju zimní boty - tím myslím něco aspoň o trochu teplejšího než jsou moje all starky, ne nějaké kozačky. A pak taky potřebuju mozek - a hlavně aby se mi nevypínal tak často, jak to dělá teďka.

Vsjo v parjadke

18. října 2011 v 23:06 writing

a silent hug means a thousands words to the unhappy heart

16. října 2011 v 21:12 writing
Jsem smutná a naštvaná. Zrovna jsem tady věnovala 2 hodiny ruštině, které jsem dneska nechtěla věnovat ani chvilinku, můj referát do aj má mít 5 minut a zatím má jednu a chemie smrdí. Všechno je tak strašně pošahané, že vysvětlit to je prostě nemožné. Asi jsem hormonálně nevyrovnaná a emocionálně vprdeli. Jdu na champagne showers, protože tam jde Justin Timberlake, který otevřeně promlouvá o svých plánech se mnou v šatně a já s ním mám řeč.

Trpělivost.

12. října 2011 v 20:21 | bara |  writing
Jsem gymplová blondýna s průměrem 4,25 z fyziky. A taky jsem nejsmutnější na světě a poslouchám tady takové to who do you think you are running round leaving scars... youre gonna catch a cold from the ice inside your soul. Tatka se se mnou nebaví, protože jsem včera přijela domů v jedenáct a předem jsem o tom informovala jen sestru. Moc smutné. Já jsem taky moc smutná. Neumím mluvit 5 minut anglicky a pak odpovídat na otázky publika, neumím ruštinu, chemii, češtinu ani deskriptivní geometrii. Jooo a Justin Timberlake me chce :D ale rázně jsem ho odmítla, protože mám jinčí priority. Mám zasekaný počítač. Neumím vypočítat matematiku Volte číslo p tak, aby bod C ležel na přímce AB. Zjistěte, zda tento bod leží na polopřímce AB, popřípadě na úsečce AB. Vim jak to mám dělat, ale prostě to nevychází. Tak to jedno už jo, ale to druhé je začarované zjevně.

YOU-KNOW-WHO

8. října 2011 v 20:47 writing
Je mi 17 a brzo zemřu na kašel. Nutně potřebuju iphone 4steve. Moje mamka mi upekla buchtu k narozeninám. Byla to asi tak první buchta, kterou kdy upekla. Na kinotip mi konečně dali nové díly skins. Odstranila jsem si ze stěny všecky hokejové články a plakáty. Pořád si čtu svoje přijaté sms. Jsem vadná?

Oni nejsou spatni, oni jsou hrozni.

5. října 2011 v 22:19 | baaara |  writing
Napsala jsem písemku z fyziky na pět. Pak mi volal muž (ne můj proboha) a konečně dorazil balík z forever21 a taky neočekávaně Lush news s vánočníma věcma (chci všechno!). Na hale jsem viděla svou největší platonickou lásku všech dob, která se semtam dívala mým směrem, ale trvalo mu pět minut, než se na mě podíval tak, jak se díval vždycky a usmál se tak, jak se usmíval vždycky. Je tak kouzelný!:D Pak se mě úchyl Jimbo zeptal >tvůj brácha je ostříhaný na tvého taťku?< a to jsem se nepřestala smát ještě teďka. Jo, a taky se půjdu někdy procházet kolem řeky. Dnešek je nejlepší (až na tu fyziku, ta mě samozřejmě moc trápí:D). Vlastně je ještě na nic, že jsem na písemce z Bi nevěděla, co to je prabuňka a co jsou zač žírné buňky.
Zítra píšeme v semináři z matiky z lineárních rovnic s parametry. Na normální matiku naštěstí nejdu, protože se jdu svlíkat k doktorce na preventivní prohlídku. Už jsem propočítala všecky lineární rovnice s parametry, které jsme počítali, takže... Stačí. Jooo a zítra necvičím. Nesnáším tělocvik a taky jsem hrozně nemocná a mluvím jak kretén. Jooo a Vendula je zamilovankova! A není to Daniel. Po dvou letech to není Daniel!!! Partyhard byčys:D to je tak vše :D

adidas

2. října 2011 v 21:50 writing
- úkol do čj - popiš stylem impresionistů nějaký svůj silný zážitek (.....)
- that awkward eye contact with somebody who used to mean the world to you...
- tata jel na zápas s jedním golmanem, který si ještě před zápasem rozseknul hlavu o hasící přístroj na chodbě :D pak mu teda přijel druhý, který mu těsně před zápasem řek' ,,trenére já si nechal brusle ve frýdku''
- poslouchám hero of war, je to super, zkus to
- v pátek jsem asi třikrát volala s nějakou holkou, kterou jsem poprvé v životě viděla až po všech těch duchaplných rozhovorech
- zjistila jsem, čí je kšiltovka, která byla půl roku v naší šatně a kterou mi na konci předminulého školního roku vrazila naše třídní do ruky, ať si ji prostě vezmu. a to je nejsrandovnější ze všeho, pořád to někomu vykládám a zítra musím venduli, už se moc těším :D
- nesnáším ty půvabné holky, které jsem měla tu smůlu poznat v pátek, které mi ležely na hlavě a nohách a chtěly mi ukrást polštář, když si myslely, že spím, ale já nespala, hlídala jsem obal na iphone a čuchala jsem k mikině. a ležela jsem na lavičce v jídelně, takže tam moc spát nešlo.
- F.D.Roosevelt, J.F.Kennedy, Nikson, James Carter, Ronald Regan, G.Bush st., Clinton, G.Bush jr., Obama. zítra píšem. zeměpis
- modřiny na nohou, absolutně neznámý původ..
- asi tak po roce mám znovu kredit! takže mi můžete psát, odepíšu!!:D koupila jsem si ho k narozeninám (ty mám v pátek, takže... dárky jo)
- jdu si číst harryho pottra