Srpen 2011

London london london london london london london london london london

31. srpna 2011 v 13:46 | b |  writing
Mám těstoviny ve tvaru sobů, které jsem vždycky chtěla a vůbec jsem netušila, že se prodávají v Ikei. Jsou půvabné, koupím si jich hromady na Vánoce a budu jíst jen sobí těstoviny. Když půjdu příště do Avionu, koupím si taky zmražené skořicové šneky, upeču je a pak budu všem říkat, že jsem to upekla dle vlastního receptu. Jestli teda najdu nějaké lidi, kteří si to tady nepřečtou. Taky mám zimní čepici z chlapeckého oddělení Lindexu, kterou nemůžu teď ještě nosit, protože lidé kolem mě nejsou připraveni vidět mě v srpnu se zimní čepicí. Takže ji začnu nosit až pozítří, v Londýně. Zajímalo by mě, jestli znáte ten pocit, když si asi 10 minut vybíráte v obchodě tělové mléko a pak přijdete domů a zjistíte, že máte sprchový krém? Hnus, že. Dívala jsem se dneska na 500 days of Summer, protože jsem si řekla, že je ještě příliš brzy na to, abych se začala balit. Je to hrozně moc impressive film, hlavně proto, že je Tom architektem. Taky budu architekt. Možná.. jestliže třeba nesejdu na scestí, když se budu po nocích vztekat nad deskriptivní geometrií.

Titulek článku nesmí být prázdný.

29. srpna 2011 v 21:15 writing
Předpředposlední den prázdnin. Sedím doma a sleduju kurzovní lístky na sfinance.cz. Libra se vyvíjí pozitivně a to mi dělá radost. Ve sklepě máme žábu. Říkáme jí Trevor. Schovává se pod sekačkou a myslím, že tam brzo umře, je to smutné, ale já ji nechci dávat ven. Měla bych si napsat nějaký seznam jako co s sebou do Londýna. Asi hodně liber na hůlky Draca Malfoye, Severuse Snapea a Albusa Dumbledora. Jsem smutná, protože si místo lístku na 30stm budu nakonec asi muset koupit učebnice. Nemělo by se stávat, aby mi mé sny kazily Raduga po novomu 3 a Maturita solution intermediate, ne?

Hi, I'm Jared Leto, I'm almost 40 years old, but you still want to fuck me.

22. srpna 2011 v 22:19 writing
26.listopadu musím být ve Vídni v nějaké aréně začínající na S, fakt. 30stm za nejakých 44 euro. Asiii si to budu přát k narozeninám! Jsem tak geniální...
Tady Cook není zrovna můj typ nebo tak, jen mě dostává, how fucking he loves her.
Teďka poslouchám Alibi nejvíc nahlas jak to jde a asi umřu. Ne, jinak to popsat neumim. Někdy si říkám, že mě v tomhle asi nikdo nechápe, ale pak si přečtu comments pod videem a vidím, že chápe.
Potřebuju jít spát, ale hrozně se mi nechce vypínat alibi. Haha ta´tka se mě zrovna ptá, kolik stojí ten lístek na 30Stm.. To jsme nevěděla že to půjde tak rychle:D První se mě teda jako ptal, co to poslouchám. Možná se mu to zalíbilo a pojede se mnou žeee:D No dobře, tak ne. No, hlavně, že tam pojedu já, to mi stačí. Je 22:22 a já si přeju být 26.11. ve vídni, takže... Teďka se to už musí splnit.
Jinač, něco co se netýká 30stm... Tak, čtu Harry Potter and the goblet of fire, musím to přečíst do pátku, pak začnu fénixův řád, cestou do anglie přečtu half blood prince a cestou zpátky deathly hallows. Jo, takhle by to bylo ideální, protože jak půjdu do školy, tak nebudu mít čas. Včera jsem byla v akvaparku a potkala jsem tam někoho, koho už jsem nikdy nechtěla potkat. Zjevně to cítí stejně, protože když jsem kolem něj procházela, dal si čepku přes celý obličej, aby mě nemusel zdravit. Jsem mu za to opravdu vděčná. Dneska jsem koupila sestře dárek k narozeninám a to asi tak poprvé po třech letech, nebo tak přibližně. Bude jí 18, tak jsem si řekla, že bych jí asi fakt už něco koupit měla. To je tak vsjo, teďka jdu schovat notebook do malé cestovní tašky adidas, abych mohla zítra vyrazit na výlet.

Everything has it's beauty, but not everyone sees it.

18. srpna 2011 v 20:12 writing
Jsem u dědy, chce se mi spát a nemám žádné super myšlenky, které bych tady chtěla psát. Jen se nudím a tak. Zítra vstávám 4:40, moc se těším. Jdu pracovat, doufám, že mě postaví k peci, ať se ještě umocní těch 30 stupňů venku. Dočetla jsem vězně z Azkabanu a už zase nemám co číst (nepočítám-li povídky malostranské). Tlustá čára za minulostí je moje aktivita vhodná pro dnešní den, podle horoskopy.cz. No, taky založení vlastní rodiny. Asi to psala profesorka Trelawneyová. Myslím, že je čas jít spát. A taky myslím, že jsem se nějak změnila. Třeba od minulého roku. Nebo tak.

Coming soon...

16. srpna 2011 v 21:44 writing

When someone you haven't seen in a long time still remembers you

15. srpna 2011 v 20:24 writing
Dneska jsem pouklízela spodní část našeho domu, šla s Vendulou Pandou Petrovskou do tetovacího salonu, pak do Tesco pro papuče, pak jsem na zastávce 20 minut četla HP2, pak 15 minut v buse a pak dalších 20 minut před vchodem do bytu mojí tety. Pak mi mama volala, že jdeme ještě do Penny marketu, tak jsem tam přišla, což se ukázalo jako nejlepší věc celého dne, protože od tama zrovna vycházel pan H. Není tady bratr a není tady ani taťka, oba jsou v Kopřivnici na soutředění. Jeden jako hráč a druhý jako trenér. Můžete hádat, který je který. Jo, to je slabší. Dostali jsme pár peněz na jídlo na 5 dní a já si za třetinu své části objednala tabletky na zuby z Lushe. No, nevím, jak se z toho najím. Vendula Panda Petrovská má vytetovanou pandu, jestli to ještě nevíte. Krvácí. Vendula i ta panda. Je to super vzrušující a tak vůbec. Já si vytetuju nápis ''Broken and lonely'' :D inspiraci jsem pochytila dnes v tom salóně. (samozřejmě to nikdy neudělám). Brzo půjdu vybrat z bankomatu, abych si mohla vybrat odměnu a vyberu si slevu na výhodné menu v Mekáči a pak se nažeru jako prase. Ale až když přijede bratr. Slíbila jsem mu to. Zkazil se nám náš v Chorvatsku zakoupený foťák. Jdu si číst tajemnou komnatu, tak čaaau.

What an aries wants, an aries gets.

11. srpna 2011 v 21:25 writing
Nacházím se ve hrozivém psychickém rozpoložení a je mi z toho špatně. Hledám si na netu učebnice deskriptivní geometrie a matematiky, poslouchám k tomu Pendulum a čtu Nerudu. Všecko je... just fine, ale já chci, aby všecko bylo nechutně moc prima a awesome.
Dont say a word against my father! Ano, tuhle větu mám moc ráda. A pak taky The ones who love us never really leave us, you can always find them, in here. A taky Do your duty to our school. A miluju Voldemortův smích po tom, jak řekne Harry Potter is dead. A taky je super, když Harry vypadne Hagridovi z náruče a George se otočí, aby to řekl Fredovi, ale pak si uvědomí, že ten je už mrtvý. Myslím, že přestanu číst knihy k maturitě a začnu s JKRowling.
Zrovna mi úžasně voní vlasy. Škoda, že se o to nemám s kým podělit. Hmmm smutnésmutné.
Chtěla bych být Ondřejem Weissmannem. Fakt. Anebo rači ne. Fuck it!

FATA VIAM INVENIENT

10. srpna 2011 v 21:15 writing
Aaa miluju halu! A dokonce už tam ani nemusím chodit krásná, protože tam není nikdo, na koho chci dělat dojem, protože pan H. mě už miluje a to mi prostě stačí. A dokonce už ani nevídám pošahané dorostence lomeno juniory, protože mají trénink úplně jindy než můj bratr Hohísek.
Nesnáším pekárnu! Sice tam taky nemusím chodit krásná, ale to je tak jediná výhoda. Všechny spolupracovnice mě nesnáší a já nesnáším je. Jedna mi nafoukala škrob do očí a pak se tomu smála. Hahaha velmi vtipné slečno. Nastavuju budík na 4:57 a jdu spát.
moje mobilní tapeta :D

Harry Potter.

4. srpna 2011 v 16:59 | barunka |  writing
Asi dvě hodiny jsem se nad tímhle vším na wehearit hrozně smála. Možná jsem dementní, ale nevadí.


Pain makes people change.

3. srpna 2011 v 20:46 | barunka |  writing
Potřebuju jít do knihovny a půjčit si tam knihu Jak sbalit 12ti letého. Jo, takhle řeším svou současnou situaci, budu balit 12ti letého chlapce, abych nemusela myslet na Litvínov, tamější ženy a swingers párty.
Včera večer jsem dočetla Paní Bovaryovou. Snědla plnou hrst arzeniku a myslela si, že jen klidně usne a bude mrtvá. Je divná. Zemřela až když si vyzvracela žaludek. Teďka nemám co číst, jedině tak Shakespeara, ale na toho nemám náladu. Takže musím do knihovny - nejen tedy pro Jak sbalit 12ti letého. Thing is, že v knihovně mají tento týden zavřeno. Jediná četba k maturitě, kterou máme doma, je Babička a F.L.Věk, ale ani jedno nehodlám teď, nebo kdykoli potom, číst.
Těším se na 24hodinovou cestu busem do UK, až si po průjezdu Rozvadova koupím na pumpě coca colu Vanillu, která se do ČR ještě tak nějak nedostala. Problem is, že pořád ještě nemám kufr, takže se asi nabalím do igelitek nebo nevím.