Červenec 2011

And all I can do is... Feel it.

28. července 2011 v 20:07 writing
Hrozně mě bolí nohy, je mi smutno, chci, ať nám proboha teče horká voda, mám opět bad hair day, fakt se mi zítra nechce vstávat zase v 5, chci se dívat na Love Actually v originále, ale nevím, jestli to, co už 2 hodiny stahuju, je originál nebo ne, no a největší problém je, že mi už nikdo nezpívá Ready to go... Takže plakám.

Do you want someone to love you like Snape loves Lilly?

26. července 2011 v 19:53 writing
Je 26. července. Zítra má narozeniny Vendula a za měsíc moje sestra. Všechny zbývající pracovní červencové dny strávím v pekárně (yupiii) a za 34 dní pojedu do Anglie, kde utratím všecky svoje neskutečně pracně vydělané peníze, potkám prince Harryho a koupím si bílé nízké conversky. Je 26. července a venku je tak 15stupňů, chodím pořád v mikině a dneska ještě v rukavicích. Jsem zamilovaná do sestry někoho, do koho jsem byla zamilovaná kdysi. Kdybych měla jedno jediné přání, přála bych si, abychom byly obě gay nebo abych já byla kluk. Joke. Konečně jsem po několikadenním utrpení dočetla Makbetha a můžu číst něco jinčího, konkrétně tedy Na západní frontě klid. Pořád si říkám 'nebudu dávat heart u Jaredových fotek na we heart it' ale stejně to nikdy nedodržím, protože ony si mě snad vyhledávají nebo co a jsou tak... božsky dokonalé nebo tak. Taťka mi slíbil, že můj pokoj vymalujeme do konce prázdnin, doufám, že udělá výjimku a svůj slib tentokrát dodrží. Bude to světlá šampaň. Nebo prostě nějaká béžová. Hlavně nesnáším současný stav - moje půlka vybledlá červená a bratrova půlka modrá. Takže... Tak no. Tohle chci zítra na oběd, takže doufám, že až se vrátím vyčerpaná z práce, tak to budu mít na stole. Poslouchám Stronger od 30stm. Původně jse mto znala jen od Kanye Westa, ale ta 30stm verze je teda way better.

Fairytale

21. července 2011 v 21:51 writing
Jo, to je asi tak všecko. V tomhle příběhu naštěstí nefiguruju, ale prostě mě dostal. Je tak krásně... Stručný.

Keep calm and have sex with Jared Leto

17. července 2011 v 21:27 writing
Dívám se na skins a titulky mi jdou hrozně dopředu a já nevím, jak to zpravit. Asi si k tomu stáhnu ruské. Je 17.tého večer a nic se neděje, což je to nejhorší, co se mohlo stát. Ale já to zvládnu, všecko zvládnu. Můžu třeba začít hystericky brečet, trhat si vlasy a psát duchaplné ubrečené statusy na fb o tom, jak je život krutý, třeba ''smutno je v horách kde vítr větve láme, smutnější však je, když chlapec dívku zklame'' jesus... Tím bych asi všecky dostala. Ale asi si to prostě jen sama měsíc, dva nebo tři protrpím a pak to bude dobré. Všechno je to založeno na ''welcome to Nobody cares. population: 6 billion''. Pak je tady ''We are all addicted to something, that takes away the pain'' a to je problém, protože já nevím, co si vybrat. Cigarety jsou zlo a berou vůni a život ( plus ničí pleť - kdo by chtěl mít škaredou pleť, když může mít krásnou?! ) a alkohol smrdí a taky ničí pleť. Asi si vyberu žvýkačky nebo muffiny a donuty. Aenbo hudbu. Zítra jdu do práce přijít na jiné myšlenky. Něco jako perníky, perníky a perníky.

Canopy

14. července 2011 v 18:20 writing

Řekněte mi někdo prosím kde to koupím. Nechci žádné malinkaté velikosti se hodící tak nad dětskou postýlku. Chci nějaké megamonstrózní.

I'm ready to go, if you say so

13. července 2011 v 12:31 writing
Ano, tohle teďka pořád poslouchám. Neptejte se proč, stejně to nikdy nikomu neřeknu.
A k tomu podnikám ''velmi zajímavé'' aktivity
1. každých 5 minut si otevírám mapu Londýna a koukám se na ni
2. každých 10 minut si počítám, kolik peněz stihnu našetřit do září a kolik z toho budu mít liber
3. když nevím chvíli, co dělat, pustím si ready to go a jdu si lehnout
4. pořád se na sebe dívám do zrcadla
5. vezmu foťák do ruky, vyfotím se, řeknu fui a smažu to. pořád dokola
6. vymýšlím, kde ukrýt peníze při cestě do Londýna, aby mi je neukradli hned na Victoria Coach station nebo třeba v metru
7. Uvažuju, proč se dcera Beckhamových proboha jmenuje Harper Seven
8. Vymýšlím, jak bude vypadat můj pokoj až na jeho renovaci seženu takových 20 tisíc.

A tak prostě no. Ale musím si tohle absolutní nic nedělání pořádně užít, protože příští týden jdu alespoň 4krát na RANNÍ do pekárny. HNUS

Tell me would you ..... to .... ?

10. července 2011 v 20:00 writing
Takže, přijeli jsme domů, nejde nám settopbox a wifi, někdo spal v mojí posteli, protože deka byla jinač, než ji VŽDY dávám já a na terase máme 3 mrtvá ptáčátka. Naštěstí já se na tv nedívám, mám internet ještě na flešce (i když asi 1000krát pomalejší) a na mrtvá ptáčátka jsem zvyklá. Jediné co mě štve, je ta postel.
Mám nutkání servat ze zdi tu miliardu článků o hokeji, kterou jsem tam tak pracně nalepila, zaběhnout do obchodu, koupit spoustu kyblíků s bílou barvou a malovat. A pak si tam třeba nalepit autoportrét nebo něco podobně zajímavého.
Zrovna jsem si chtěla stáhnout HP7, ale tohle mi asi osud nedopřeje, protože se svým super rychlým internetem na flashce mi do konce stahování zbývá 7 DNŮ.
Mám deprese. Vždycky o prázdninách mám deprese. Můj život jde běžně jako taková klidná sinusoida y=sinx, ale o prázdninách je taková jakože... y=sin2x. Nebo i více x. Prostě tak různě. Možná něco jako tangentoida. Ale to by se musely někde spojovat, jenže se nespojují, takže tangentoidy to být nemohou.
Jestli jsem v pořádku? Nejsem.
Ale tka mi někdo řekněte, co mám dělat.
benzina litvinov benzina litvinov benzina litvinov benzina litvinov benzina litvinov benzina litvinov
Potřebovala bych udělat megaveliký nákup v Ikei, ale nemůžu, protože všecky peníze, které mám a které do prvního září dostanu se chystám proměnit si na libry. Jo, je to smutné, ale zase existují i smutnější věci. Na terase nám leží 3 mrtvá, ještě neopeřená, ptáčátka a já se 18. července pravděpodobně zhroutím, jestli se do té doby nestane nějaký zázrak.¨
Třeba hlídal Adamečka nebo tak ne? Ne? Tak ne.
BENZIIIIIIIIIIIINA !!!!!!!!!!

OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Teďka už jsem v cajku :))))))))))) omg jak je ten život krásný !!! :D

já se ti ozvu.

9. července 2011 v 21:15 | Velice duchaplně píšící holka |  writing
Sedím v autě. Už 12 hodin a něco, sranda. Víte jak to bolí, bejsbolovou holí? Asi takovej pocit, jako bodnutí nože. Hahaha. Wild hearts can't be broken. Přečetla jsem Zločin a trest za 7 dní. Jsem šikovná, jen o nějakých 200 stran tlustší Annu Kareninu jsem četla 10 MĚSÍCŮ. Až budu velká, koupím si loďku v Chorvatsku, rybářský lístek na rok za 110 euro a čau.

Moje sestra Alžběta vykoupala v moři náš foťák. Je mrtvý už od pondělí. Koupili jsme si nový. V Chorvatsku jako. Takže jsme moc zvědavá, jak ho budeme reklamovat, až se zkazí.

pak tě seřvu, pak půjdu na adrenalinovou rozkoš a... pak už nic.

nějaaak to zvládnu. co jiného mi taky zbývá, že.

Už jen nějakých 50 dní a jedem s Petrovskou Vendulinkou do Londýna.