Červen 2011

Dej si kompot.

26. června 2011 v 21:26 writing

Bolí mě v krku a ani trošinku se mi nechce zítra do školy prodávat staré učebnice a nakupovat nové. Nesnáším svoji profilovku, protože je na ni zobrazeno něco, co už mám dávno za sebou, takže nutně potřebuju vyfotit novou, jenže na každé fotce vypadám jako husa. Ve čtvrtek jedu na 10 dní pryč a chce se mi asi tak nějak jakože vůbec. A přitom jsem se toolik těšila! Jenže .. Jsem si 100% jistá, že mi v pátek nebo v sobotu přijde sms co dělám a jestli mám čas a já přitom budu sedět v autě směr Hrvatska a jíst jeden cheeseburger za druhým nebo sendvič s tuňákem či malinové deli. Anebo budu spát, že. Nesnáším Litvínov, nevím, proč musí být situován tak daleko od F-M. Musím si nutně koupit obyč bílé triko a obstřihnout ho na Leto style a pak v něm strávím celé léto. Dorian Gray je egocentrický kretén a vraždí lidi jenom tak, protože se mu prostě chce. Slepila jsem si brýle, které jsem si poskákala v davu na 30stm a jsou normálně nositelné. Nechápu jak je to možné, že ty brýle toho se mnou už tolik vydržely. Téma týdne na blog.cz je magie a já k ní nemám co říct, takže tímhle končím.

Never forget, never regret

24. června 2011 v 18:57 writing
Ve čtvrtek ráno jsem vstala v 5:30, abych všecko stihla. 6:27 vybíhám z baráku na bus s mokrými vlasy (nestihla jsem). 6:53 sedím ve vlaku směr Ostrava hl.n. a spinkám. Procházím se po budově nádraží a povídám si s bezdomovcem (nebo on se mnou). Nastupuju do přeplněného vagónu bez klimatizace. Chvíli stojím u okna, přijde ke mě ukrajinec, který se zrovna vzbudil, otevře okno a začne zvracet. Super zážitek opravdu. Další ukrajinec se mě mezitím ptá, kde je v Praze nejlepší karaoke. Přetrpím 40ti minutovou cestu do Moravské Třebové, kde vystupuju a jdu si sednout o pár vagónů dál - tentokrát už klima a sedím vedle kluka s vanskama (tzn. way better than ukrajinec:D). Pak dokonce sedím i sama a můžu spát.
Na hlavním nádraží na mě čeká Linda s Kiki a jdeme k Lindině sestřenici, kde si nechávám věci.
Cestou na výstaviště je mi hrozně vedro. V tílku a kalhotách. Potkávám tam Radima s čepicí. Zimní.
Mám lístek do B zóny (sekce chudí). Jsme od A zóny (sekce bohatí) oddělení zábranama, metr a půl širokým koridorem a dalšíma zábranama. Nějaký blázen se to snaží přeskočit. Vrhnou se na něj čtyři sekuriťáci a házejí ho zpátky. Pak to zkouší znovu :D Jo, byl to debil.
Přichází Tomo, Shannon a Jared. Linda brečí a mě se chce taky :D po dvou písních nám řekne Jared, že jsou thirty seconds to motherfucker mars a že wants us to have the best fucking time in our lifes a že všichni mají jít near the stage. Říkám si, blbost, zabije mě security, ale podívám se napravo a tam jeden z nich nějaké slečně dokonce pomáhá. Takže přeskočím jedno zábradlí a druhé zábradlí a utíkám s Lindou vybojovat si nejlepší pozici :D Byl to krutý boj. Všichni na nás byli nasraní, protože jsem se jim vkradli do sekce pro bohaté. Nedivím se jim. Jared ,,zpívá'' Alibi a já umírám kvůli moc endorfinům. MILUJU ALIBI, kdyby to náhodou někdo nevěděl. Nemůžu dýchat. Stojím na špičkách, protože více místa pro nohy nemám. Nepřežily moje brýle. Jared měl hezké tričko. Na Kings and Queens vybral 15 lidí, aby přišli na stage. Přišlo jich tak 50. Jared ,,zpívá'', ale já ho prostě neslyším. Aspoň, že se na něj dá dívat. Pak utíká pryč a já taky. Jsem zpátky v sekci pro chudé, Shannon hází paličky tam, kde jsem ještě před minutou stála... Ale stejně jsem šťastná.
Cestou zpátky je vlak totálně přecpaný, ale já sedím! a čtu si Picture of Dorian Gray. Občas taky spím nebo chodím navštěvovat Lindu a Kiki sedící u záchodu na zemi s chlapci oděnými v tričkách s echelonem a poslouchám jak zpívají stánky na levnou krásu:D. Nějaké holky z vedlejšího kupé si asi hodinu zpívaly písně, které v čs superstar zpíval Harich. Měla jsem chuť je vyliskat, ale rači jsem šla spát.
Te´dka jsem smutná, protože mi od včerejší asi tak páté odpolední stále nepřestalo pískat v uších ..

We faded faster than the speed of the light.

21. června 2011 v 21:34 writing
Takže, nikdo mě nemá rád, což je nejpodstatnější informace ovlivňující celý můj život. Vlastně mě má ráda moje maminka a taky tatínek, ale ti mi te´dka nepomůžou. No, to nic nemění na tom, že chci jump and touch the sky, ale myslím, že to nedokážu takže,... potřebuju skákací boty Maxipsa Fíka. Vlastně jsem nejela na vodák kvůli Jaredovi, doufám, že si to tady přečte nějaký profesor, což bych se ani tak nedivila... Chvíli brečím a pak zas ne. Sranda. Nechápu, jak může nějaká holka říct, že Jaredovi nesluší blond vlasy. Moc se těším do Prahy. Lžu, kdyby něco. Akorát se těším na makrónky od Paula. Ok, potom ještě na Alibi živě, protože proto tam vlastně jedu. Ta písnička je naprosto dokonalá a já ji miluju, protože první se totálně rozpadneš, ale pak se dáš zase dohromady and we faded faster than the speed of the light.. Potřebuju si někdy s někým o té písni promluvit, ale nevím s kým. Myslím, že se zrovna topím v emocionálních ... věcech a asi jsem zapomněla, jak se plave. V nich. Thing is... Nemám nic přesně naplánované a znervózňuje mě to, fakt hodně. Takže si jdu napsat seznam. Nebo seznamy. Hlavně si musím koupit pláštěnku.
Když si to po sobě přečtu, tak se divím, jestli jsem to fakt napsala já, takže to možná neberte moc vážně.

d world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams

16. června 2011 v 22:01 writing
Špaaaaatný den moooooc špatný. Lítá mi tady přerostlý komár, nesnáším přerostlé komáry. Pak taky nesnáším mouchy, hlavně když mi bzučí u ucha, a pak taky když mrtvé padnou na můj stůl. Taky nesnáším mrtvé ptáčátka, kterých jsem za poslední dobu viděla nějak moc padají nám z hnízd ve střeše a)před hlavní dveře b)na terasu. Je to fakt působivé.
Přesně za týden budu v Praze na PCF. Doufám, že se vrátím domů živá a zdravá. A to jako fakt. Přece není žádná sranda býti bezprizorním dítětem v noci a navíc v cizím městě.
Nechápu, proč dolar zase stojí tak hodně a myslím, že se zítra ve škole unudím k smrti.

(dala bych si...)

sos

13. června 2011 v 21:23 writing
Nemám ráda chemii. Nemám ráda ruštinu. A nejvíce nemám ráda, když se musím učit obojí najednou!!!!!§§ Pomooooooc brzo zemřu :(((

You don't have to live forever. You just have to live.

11. června 2011 v 22:45 writing
Opravdu jsem tady něco teďka chtěla napsat, ale zdá se, že mi došla slova. Takže hmmm... Nechápu lidi, kteří nechápou, že nechci mít na vysvědčení žádnou trojku (pro ně je boží když vůbec prolezou dále) a taky nechápu lidi, kteří neví, co to je panorama a píšou dub místo dup (budu tam coby dub ...) chápe to někdo?

Jsem blond, kdyby to někoho zajímalo. Myslím, že když mi odbarvila vlasy, tak se mi to přeneslo i na mozek, jinak si totiž asi nedokážu vysvětlit to, co jsem dnes udělala. Ale alespoń mám nad čím přemýslet a až budu stará, budu mít na co vzpomínat.¨
Chtěla jsem se dneska učit matiku, fakt učit, ale nějak mi to nevyšlo, protože jsem se uprostřed průsečíku přímky a roviny rozhodla jet na projížďku volkswagenem. Ale vypočítala jsem si, že i když ze čtvrtletky dostanu za 3, tak mám pořád dobrý průměr na dvojku (2,3).
Hrozně moc se těším na pátek, až se nám uzavřou známky a já se konečně budu moct začít dívat na všecky ty filmy, na které mám v plánu se podívat a budu moct chodit spát brzo a ... To je všecko. Nejvíce bych si teďka dala palačinky s nutellou a banánama.


I don't care what you think about me. James Blunt thinks I'M BEAUTIFUL!!

5. června 2011 v 22:28 writing
Posekala jsem dnes zahradu, trošku se opalovala, snad se naučila češtinu alespoň na dvojku a teď jsem si napsala takové krásné vyprávění o USA na zítřek do angličtiny. Škoda, že to musím říkat zpaměti, protože to už nebude tak krásné. Dneska se učím jak kráva Aj a Cj a zítra už budu muset D a Z a ve stredu Zsv a Aj a cely vikend na čtvrtletku z matiky a za týden v pondělí na chemii. A někdy asi ještě poznávačku do Bi. A pak konec. Snad?! Už jsem úplně psychicky zničená.
Ve čtvrtek jsme se sestrou v pekárně dávaly obřími naběračkami přes půl tuny povidel do kyblíků. A ta půl tuna není nic vymyšleného, je to fakt, protože každý kyblík měl 15 kg a my jsme jich naplnily alespoň 40. Btw, byl to hnus.