Květen 2011

Die on the front page, just like the stars.

31. května 2011 v 22:38 writing

Zítra jdeme na lo´dky, má hrozně pršet, až bouřky, ale přitom má být 26 stupňů, takže jsem z toho confused a vůbec nevím, co si oblíknout. Kromě toho, že jsem confused, jsem taky in love a vůbec to nechápu, prtoože je to ''láska'' na dvoutisící pohled. A navíc to vůbec není láska. Je to jen proto, že si uvědomuju, že už ho nikdy neuvidiiím. Minulý rok o tomto čase to bylo stejné. Příští rok se pravděpodobně zamiluju do Fakea. (joke, samozřejmě.) Asi za to může jaro. Dneska v biologii jsem myslela, že mi pukne srdce. Ale drží, zatím. Chtěla bych jít spát, ale neusla bych a jen bych se tak 2 hodiny převalovala v posteli a na to zrovna nemám náladu. Vlevo je můj budoucí muž, kdyby to někdo nepochopil. Ten menší, kdyby to někdo nepochopil. Ve čtvrtek jdu do pekárny a pravděpodobně tam zemřu. Nesnáším pekárnu, kdyby to ještě někdo nevěděl. Je to to nejhorší místo na zeměkouli a vždycky se mi tam zničí nehty. Taky tam je pořád hrozné vedro a hraje tam rádio čas, což fakt není můj šálek kávy. A taky potom hrozně smrdím od mouky a za to všechno utrpení dostanu jen nějakých směšných 49 korun na hodinu. A sem tam nějaké perníky. Měla jsem tam jít už zítra, ale nehodlám si kazit Den dětí. Musím napsat čtvrtletku z matiky na dvojku, což je nepředstavitelně těžké, když vezmu v potaz, jak moc nesnáším stereometrii a jak moc ona nesnáší mě. Dneska jsem dostala dvojku z R, to je sice fajn, ale jednička mi utekla o jeden jediný bod. Protože jsem místo Jurij Dolgoruki napsala Jurij Dolgorukoj. // Pořád potkávám lidi, které jsem si přála už nikdy nepotkat. Proč mi to děláš, Bože, proč mi to děláš?

like Frankie said I did it my way

28. května 2011 v 22:14 writing
Barcelona zrovna hraje s Manchestrem o titul. Můj bratr tím žije a nechápe, že mi to je úúplně jedno.
Potřebuju si o prázdninách přečíst nějaké knížky z povinné četby, a hlavně na to do prázdnin nesmím zapomenout. Zatím jsem četla 3. Taky se musím rozmyslet, jestli zaplatit 60korun poplatek v knihovně, nebo si ty knížky koupit. Nechápu, jak můžu chtít jít studovat architekturu, když nemám nikdy šanci udělat nějaké talentové zkoušky. Ledaaa tak, že by to hodnotil někdo slepý. Určitě za to může náplň našich hodin výtvarné výchovy, protože povětšinou myjeme nádobí a tento půlrok jsme nekreslili ještě ani jednou. Pravděpodobně budu navždy pracovat v Penamu a každý den až do konce svého moukového života budu péct povidlové perníky pro Billu a Tesco. Bavilo by mě taky dělat něco se zeměpisem, jenže v zeměpise se taky nic neučíme, takže z něj taky nikdy žádné zkoušky neudělám. Mnohem více zeměpisu, než v hodině zeměpisu, se učíme v angličtině. Ale pořád to je málo, protože to jsou jen nějaké plateau v USA a hurricane Katrina a vhodná místa pro emigraci a nevhodná, jako např. San Francisco, které za chvíli zničí zemětřesení. Tak, to je všecko. Jdu se dívat na fotbal, aby ze mě měl bratr radost.

Middle finger up.

25. května 2011 v 21:04 writing
Můj milovaný miláčkový milačinkový bratr je na nějaké zpropadené škole v přírodě a vrátí se až v pátek. A ani si s sebou nemohl vzít mobil. Neumím udělat úkol do matiky, protože jsem asi úplně hloupá. Jsem z toho smutná, protože mi kdysi matika šla. Než jsme teda začali probírat ty sračky, co probíráme teď. Napsala jsem dneska fyziku na pětku, ale tak to se stane. Ne? Snažím se zrovna naučit se rusky vyprávět cosi o Moskvě, protože nechci žádnou trojku. Snažím se být teďka ještě ten měsíc pilnou studentkou. Někdy se mi to daří více a někdy prostě méně (viz pětka z F). Mám málo děněg a přitom si nic nekupuju a brigádničím. Chápe to někdo? No já ne. Moje brigáda je úděsná a já jsem opravdový borec, když něco takového dokážu snášet. Paka vsjo.
Miluju tenhle film (The Notebook). Kdybych neměla tolik povinností spjatých s mým studijním životem, hned bych se na něj podívala znovu.

When it hurts so bad, you can't cry.

19. května 2011 v 21:01 | Barunka |  writing
Mám jedničku z ČJ!!! Nikdo moc dobře nechápe, co to pro mě znamená a mrzí mě tedy, že svou radost mohu sdílet tak max. s tímhle blogem. Ale nevadí. Dneska jsme byli se školou plavat. Kdyby mi při tom nesjížděl vrchní díl plavek, tak by to bylo asi lepší, ale nevadí. Nesnáším všechny prsaté holky. Anebo prsaté ještě vydržím, ale plochobřiché nesnáším. Fakt. Brzo budeme s prsatou bulačkou Vendulou točit Miluju cestu na které ležíš klip. Teď jen hledáme Megan Fox a Dominica Monaghana. Zítra píšu poslední, sedmý, test tohoto týdne. Mám hnusnou pleť, protože večeřím párky s horčicí či grilované kuřecí křidélko v 10 večer, ale nevadí. Líbí se mi, když nějací lidé nosí oblečení, které jsem na sobě kdysi měla já. Ale rači moc nevzpomínám, protože by mi to vlezlo na mozek a neudělalo mi to dobře. Paní bufetní mi řekla, že pořád vypadám hrozně nemocně. Noo pořád mě bolí hlava a trpím nedostatkem spánku kvůli učení a často mám pocit, že za chvíli omdlím, ale jinak jsem velmi zdravá. Včera jsem málem začala brečet v pekárně, protože mě nikdo nestřídal a tak jsem si nemohla zajít pro svůj suchý chleba s Lučinou. Absolutně nechápu řezy těles. Krychle ještě jakštakš jde, ale nějaký čtyřstěn nebo jehlan ... Trošinku nad moje chápání. Vůbec nevím, jestli se těším na PCF, protože vůbec nevím, jak tam jet, a jestli ještě pořád platí, že můžu jet s Lindou (Lindo?:D) a taky se bojím prostě Prahy a že mě tam třeba někdo ušlape nebo nakazí HIV či žloutenkou. Nechápu, jak si může Plekanec brát takovou ženu, jako je Vondráčková. Asi někde ztratil mozek. Teďka miluju Petinka Průchu. A 10. června budu snad konečně blondýna! Jdu se trošku poučit, abych mohla jít spát alespoň v 11.

safe ride only

7. května 2011 v 21:59 writing
Myslím, že se jednou vdám za Martina Havláta.
Jsem zrovna v Praze u sestřeniček a chodím na podpatcích do Alberta.