Duben 2011

proste laska

28. dubna 2011 v 20:44 writing
Můj bratr hraje NHL na počiku a dá si Dallas Stars versus Dallas Stars a pak se rozčiluje, když vyhrává Dallas a já nechápu proč, když on přece hraje za Dallas. Taky o sobě občas omylem mluví v ženském rodě a když se mu směju, tak mě mlátí pěstmi a já mám potom všude modřiny. Já mu říkám Pavlíno Rachůnková a lechtám ho a on se chvíli směje a pak zase používá pěstičky. Říká mi Pavle Rachůnku a rozčiluje ho, že mi to vůbec nevadí. Říká mi šeredo, když mu nesu teploučké Granko, protože si myslí, že jsem si ho uvařila pro sebe a na něj jsem se vykašlala. Pořád mě liská přes zadek a to fakt nesnáším, ale stejně se milujeme. Třeba jen tak ležíme před televizí a svá tlustá břicha používáme jako bubny, anebo Bersi sýrové koule jako konfety. Taky si u mamy dáváme tolik pusinek na rozloučenou, že mi skoro ujede autobus domů. Je moje pusinka a velmi ho miláčkuju.

Sometimes a stranger can bring great meaning to your life.

26. dubna 2011 v 19:38 writing
Venku prší a moje vlasy smrdí po žloutku, medu a olivovém oleji. Zní to divně, ale přísahám, že to smrdí ještě divněji. Přečetla jsem si v horoskopu, že se mám ostříhat, tak jsem se ostříhala. Nůžkama na papír, z čehož asi moje vlasy moc nadšené nebyly, ale nemůžu chodit ke kadeřnici, protože ta by mě ostříhala moc a pak bych brečela jako vždycky. Dneska se mi ztratil bratr. Pak jsme ho teda našli, ale strašně jsem se o něj bála, málem už jsem brečela a nedokázala jsem z hlavy vyhnat všecky ty katastrofální scénáře toho, co by se mu mohlo stát. Hrozně se mi nechce do školy. Překvapivě. Hned zítra píšem z Bi. A brzo si budu muset zpravit svou čtveru z ČJ a nějak se mi nechce. Překvapivě. Chtěla bych kočičku.
London underground. Už jenom 4 měsíce a 4 dny!:D bude to ledžnderi. doufám. Dívám se na fotky z Londýna místo toho, abych se učila Bi. Dej mi facku :(

If you wanna fly, you got to give up the sh*t that weighs you down.

22. dubna 2011 v 21:26 writing
Koupila jsem si boty s 13.5 cm podpatkem. Teďka jsou někde na cestě mezi Anglií a naším domem. Budu vysoká 172,5 cm. A taky se na nich asi zabiju. Ale to nevadí. Miluju hokej a vím, že to nikoho nezajímá, ale to je jedno, protože to tady jen chci napsat. Bolí mě záda z mé brigádky v pekárně. Jsem tam vždycky jediný člověk, který tam pracuje. Jediné, co mě uklidňuje, je to, že už tam pravděpodobně nikdy nepůjdu. Maminka dneska kolaudovala přestavbu bytu nějakému bytovému designérovi a jak mi to vyprávěla, tak jsem si vzpomněla, že se budu muset naučit kreslit, jestli chci být taky něčím takovým. Achjo.

I loved you with the fire red, now it's turning blue

18. dubna 2011 v 22:33 writing
Blink 182 nepřijedou do Prahy. Ne tento rok. Až 2012. Jo, je to na nic. No Strings Attached je hrozný film, kvůli kterého je mi teď smutno, protože bych chtěla být krásná jako ta herečka a nejsem. A navíc nesnáším filmy s Ashtonem, protože si vždycky říkám ''jeziis zas Ashton'' ale na konci toho filmu ho stejně miluju, protože mu vždy někdo zlomí srdce a taky se krásně směje. Neumím vypočítat úkol z matiky. Opravdu bych ho chtěla umět vypočítat, ale prostě to neumím. Potřebovala bych kreditku, se kterou se dá platit přes net. Dala bych si palačinky. 2 s medem a 2 s malinama. Dělala jsem dnes referát do biologie a málem jsem začala brečet, když jsem si přečetla, že kivi (ten pták) tvoří monogamní páry a je věrný své polovičce do konce života. Měla bych se jít asi vyspat.

O něčem si sníte a ti ....... vám to poserou.

15. dubna 2011 v 20:44 | barunka |  writing
Ve škole máme na chodbě něco jako plakát JAK JSME SE MĚLI NA LYŽAŘSKEM KURZU? Jo, lyžařském bez čárky nad E. A pak, že GPB neupadá. Na MS nebude chytat Vokoun. Musí si hledat nové angažmá. Chudák jeho děti. Jsou zvyklé na teplé podnebí na Floridě a teďka se budou muset stěhovat někam úplně jinam. Brankářem č.1 pro MS bude Pavelec, ale to mi nevadí, protože je docela kočka. Když Třinec vyhrál, brečela jsem. Viktor taky brečel. Já jsem brečela proto, že ho vyloučili po 1.třetině. On taky. Byl to nejhorší den našich životů. No, tak jen jeho života.
Ta hlava patří bratrovi. Na původní fotce byl ještě Vokoun, kterého se Ove snažil překonat, ale dala jsem ho pryč, protože jsem potřebovala na té fotce provést alespoň 3 úpravy, abych ji mohla poslat paní profesorce IVT. Doufám, že zase nedostanu za 3, protože tentokrát jsem se vážně snažila. Možná by jí tentokrát mohlo ale vadit to, že jsem to poslala o 15 dní později. Dnešní oběd byl fakt cool. Tzv. vitamínový salát. Suroviny? Šunka a majonéza. Chtěla bych chytat lososy na Aljasce.

I wish you told me from the start that you were gonna break my heart.

11. dubna 2011 v 20:56 writing
Tak hrozně bych se chtěla učit na středeční čtvrtletku z matiky teď, ještě k tomu, když zítra budu celé odpoledne doufajíc v zázrak přilepená k televizi sledovat Vikiho a tak. Jenže mě se tak nechce. V sobotu jsme byli v ČEZ aréně. Když Klimek vyrovnal na 4:4, myslela jsem, že tam zemřu radostí a když dal Viki nájezd, tak jsem zemřela. Hrozně bych si přála, aby se série vrátila ještě do Vítkovic, protože tata říkal, že bychom šli znovu. Dneska jsem se dívala na poslední díl secret diary of a call girl a na konci jsem úplně hrozně brečela. Zítra se na to podívám asi znovu, protože je to prostě geniální.

Summer time

7. dubna 2011 v 21:55 writing
KVĚTEN
- Václavák, zase nějací italové na Karlově mostě a milované sestřenice. Jo, těším se. A doufám, že v trafice na Skalce bude pořád prodávat lístky ten stejný mladík jako před rokem (jo, miluju ho).


ČERVEN
Taky Praha no. Jared, Tom, Traaaaavis, Mark,... JO, SAKRA SE TEŠÍM!:D i kdybych měla utéct z vodáku, tak tam prostě půjdu, smiřte se s tím paní profesorko Kubalová.

ČERVENEC
- s tatínkem
Na stejné místo po dvou letech, tentokrát bez maminky a (SNAD) kabrioletem :D Joo, teším se a doufám, že tam bude pořád ten číšník, co ho miluju.

- s maminkou
Na stejné místo po roce, ale bohužel ne kabrioletem.
Už se hrozně teším, jak budu na konci července opálená.

SRPEN
Celý srpen strávím na něčem takovém v bazénu s výjimkou 26.srpna, kdy budu péct narozeninový dort sestře. Nebo něco jako dort. Třeba muffinek nebo tak.

ZÁŘÍ
- Londýn se školou. Musím našetřit spoustu peněz, abych si tam mohla všecko koupit.

Achjo, tak se na to všecko těším. A hlavně (když nepočítám květen a kousek června) žádné hnusné učení se. Doufám, že to všecko výjde. Prosím prosím prosím!

You'll make me work so we can work to work it out.

5. dubna 2011 v 20:56 writing
  1. Vítkovice znovu podlehly Třinci. Chce se mi z toho brečet.
  2. Z nejmenované soutěže vypadl Noah. Chce se mi z toho brečet.
  3. Pohádala jsem se s mamou. Chce se mi z toho brečet.
  4. Zítra se budu učit na čtvrtletku z M ze 3 tlustých sešitů. Chce se mi z toho brečet.
  5. Nemám co na sebe. Chce se mi z toho brečet.
  6. Každý týden utrácím stovku jen za busy. Chce se mi z toho brečet.
  7. Moje sluneční brýle už nejdou slepit. Chce se mi z toho brečet.
  8. V takovémhle hnusném počasí ale stejně žádné brýle nepotřebuji. Chce se mi z toho brečet.
  9. Nesnáším svého profesora češtiny. Chci ho zmlátit.


emotional bullshit

4. dubna 2011 v 20:35 | barunka |  writing
Pitkovice podlehly Svinci, protože Viki nebruslil a nikdo nebruslil, všichni se jen dívali, jak Románek rybaří. Plekanec se zasnoubil s Lucií Vondráčkovou a tím končí můj život anebo si prostě musím najít jinčího budoucího muže nebo já nevím. Jsem nemocná nebo si to alespoň myslím, protože bylo tak 7 stupňů, když jsem v tílku a mikině čekala v dešti bez deštníku na bus. Pořád mi vychází 4 z češtiny a pořád nevím, jak si to spravím a jestli si to vůbec spravím. Zítra máme na 9 a místo toho, abychom měli na 10, tak máme ruštinu s úžasnou Ručkovou. Ve čtvrtek píšem čtvrtletku z matiky, což je taky úžasné. Všecko je teďka hrozně úžasné. Úžasně vypičinkované. Jdu si uvařit čaj a zemřít s chemií.

The plane is to die young as late as possible.

3. dubna 2011 v 19:32 | tlusta holka. |  writing
Zrovna jsem se skoro rozbrečela před tatou, protože mě odmítá přihlásit na odtučňovací tábor. Chtěla bych být štíhlá jako kdysi, ale nevím, jak přestat žrát. A neříkejte mi, že štíhlá jsem, protože to není pravda, protože jste mě ještě neviděli ve spodním prádle nebo plavkách a ti co jo, tak to bylo tehdy, kdy jsem ještě štíhlá byla. Dneska jsem třeba vypila litr koly a obědvala mcflurry a snack wrap z mekáče. Byli jsme v ZOO a byla tam prasata domácí a já jsem se v nich prostě poznávala. Je mi z toho hrozně smutno a jdu se rači učit.