Březen 2011

SMULICKA

28. března 2011 v 21:13 writing
Dneska jsem dostala dvojku z F a jedničku z M a pak jsme psali ze ZSV a já mám 4 otázky z 5ti špatně. Třinec drtí Slavii, už je to 6:0 a to je fajn, protože, jako každý antifanda Slavie, si přeju moravskoslezské finále. Třetí třetinu sleduju jen na onlajnech, protože moje milovaná sestra se nutně musí dívat na Četnické humoresky. Vyplnila jsem blbě jeden z šesti Sčítání lidu dotazníků, snad to nikomu vadit nebude. Autobus domů mě ode dneška stojí o 4 koruny více než dřív, štve mě to. Už brzo zavřou Penam ve Sviadnově a já nebudu mít kde pracovat. Konečně se mi nebude pořád zdát o pernících. Moje sestra má v pokoji můj nejoblíbenější nuž, kterým se všecko řeže nejlépe a když se jí zeptám proč jako, tak mi řekne, že se bojí zlodějů. Mám na obličeji neštovice, nebo to tak aspoň vypadá. Nemůžu si nic koupit, protože musím šetřit na kartu na MHD zdarma, pak na prášky, na květnovou Prahu, na červnový PCF, na prázdninové možná moře a na zářijový Londýn. Chtěla bych neonově růžový batoh. Jo a ještě mě trápí, že agent Fidžerald už nemiluje agentku Sprejdovou a agentka Sprejdová už nemiluje agenta Fidžeralda.

ehem... f*ck you :]

16. března 2011 v 23:02 | bara |  writing
Miluju novou slozku ve svem notebooku, kterou jsem pomoci ulozto.cz vytvorila vcera. Jmenuje se ''rustina test''. Uz 5 hodin je mi spatne z extra spicy salsy a tech trojuhelnickovych kukuricnych lupinku. Zitra jedu s Hohinkem do Opavy. Takovy celoodpoledni vylet. Zrovna ted bych se mela ucit chemii, protoze sice jakstaks umim nazvoslovi, ale netusim, o cem je ten zbytek. V Tesku je superstar tydne Milka za 13 korun. Slavie vyhrala, ale stejne to je na nic, protoze Vitkovice maji Pardubice a minuly rok tenhle souboj vyhraly Pardubice 4:0. Vendula chodi s Rytmusem. Pokud to jeste nevite. Obcas ji sice 'zpiva' ze je vyjebana zlatokopka, ale stejne ho nechce opustit. Je 11 a ja nejsem vubec unavena a za mou hyperaktivitu muze Panadol extra. Jsem tak hloupa, brat si to pred spanim. Sikanuji me v robote. Hlavne ten jeden bidak. V sobotu jsem dostala pusu na tvar od sve navzdy pouze platonicke lasky. Pokaceli nam pred gymplem nekolik stromu. Vypada to tedka hrozne. No, hlavne ze ma Kvas s cim topit.


HATE IS EASY; LOVE TAKES COURAGE

9. března 2011 v 20:22 | bára |  writing
Dneska nám náš učitel v češtině říkal, že nechápe, když euforicky skáče celý Václavák při příjezdu české hokejové reprezentace po mistrovství světa. Byla jsem tak rozčarovaná z toho, co řekl, že jsem mu ani nestačila říct, že to není Václavák, nýbrž Staromák. Ve fyzice jsem počítala, kolikrát učitel řekne ''prosím vás''. Bylo to přesně 26krát za 22 minut. Solidní. Na aukru se prodávají STILOVE tenisky Converse za 33O korun. Nekup to. Nesnáším svoji kreditku a taťkovu kreditku, protože jsou obě nepoužitelné, když si chci koupit puntíkové silonky z asosu. Zítra ještě poprosím mamu a zkusím to od ní. Koupila jsem si mufffffiny v krabici a jsou úžasně lahodné. Asi si je budu kupovat každý den. Kupovala jsem to v Tesku, ve kterém zrovna nakupoval Martin Chodúr šampaňské a marlenku. Agentka FBI z Without A Trace se ostříhala. Je tak hloupá. Vždycky jsem se na Without A Trace dívala a záviděla jí její krásné úžasné vlasy a ona si je ostříhá... Ale stejně jí pořád závidím, ale teďka už jenom lásku agenta Fidžeralda. Nikdo mi nerozumí. Potřebuju najít někoho, kdo uvažuje stejně divně jako já.


i just hope you think of me when you fuck her

8. března 2011 v 21:16 | Bára |  writing
Vítkovice si daly 2 vlastní góly a vítkovičtí koučové mají kappa svetříček jako můj taťka. Pravděpodobně si během tohoto týdne objednám z netu žabky. Jo, vím, že je zima, ještě to promyslím. Můj život je nudný. Přes týden chodím do školy a o víkendu do roboty, kde lepím nálepky na krabice (když se zadaří) anebo vykonávám 7 hodin nějakou odpornou fyzickou práci (když se nezadaří). Ničí mi to nehty a to mě štve ze všeho nejvíc. Jsem z toho hrozně unavená a každý den chodím spát v 9 a kromě školy, práce, mamčiného bytu a tohohle baráku nikam nechodím. Ale asi mi to vyhovuje. Nesnáším ruštinu, protože jsem dnes dostala trojku mínusku z nehlášeného testu z látky, kterou jsme brali včera. Zanadávala bych si na tu ženu, co nás učí, ale nechci se rozčilovat. Jo a nemám ráda, když člověk soudí jinčího člověka. Ať si každý dělá co chce, když mu to přijde správné. Každý přece potřebuje udělat někdy nějakou chybu. Jdu spát, protože už dávno bylo 9 a nechci vypadnout ze stereotypu.
Baj, bičiiiiiiiiis.