Prosinec 2010

ROK 2010

31. prosince 2010 v 18:37 | Nymfadora. |  writing
LEDEN
Byla jsem na pohřbu a plakala jsem tam. Bylo to smutné. Pořád je to smutné. Myslím, že to už navždycky bude smutné.

ÚNOR
Nic moc.

BŘEZEN
Zamilovala jsem se na lyžáku do Honzinka Kvašinka.
Jinač nic moc.

DUBEN
Nic moc.

KVĚTEN
Český národní hokejový tým překazil plán svěřenců Vjačeslava Bykova získat zlatý hattrick a zvítězil na MS v Německu. Těsně předtím, než Záruba zařval ''Rachůnek prostřelil a 7 sekund před koncem vyrovnává na 2:2'' jsem byla taaak hrozně šťastná, že tomu pocitu se fakt skoro nic nevyrovná.

ČERVEN
Byla jsem v Třinci u soudní znalkyně. Ten den hrozně pršelo, učila jsem se biologii a brečela jsem. Ta soudní znalkyně byla nehorázná PI*A. Platili jsme za ni 10 tisíc a přitom si celý ''odborný posudek'' vymyslela.
Byla jsem u kadeřnice, která mi z vlasů stáhla tmavou hnědou a udělala ze mě opět světlovlásku. (splněno snad jedno jediné mé předsevzetí)

ČERVENEC
První týden tohohle měsíce a zároveň první týden letních prázdnin jsem strávila doma s antibiotiky. Výjimka byl ovšem 4.červenec, kdy jsem jela na pomezí Frýdku-Místku a Lískovce a strávila tam noc. 
Deniiiiisek Kurajský rozbil Danielkovi Sklářovi čelist. Když nad tím teď tak uvažuju, Daniel měl sakra štěstí, že tehdy Denis ještě nedisponoval takovými svaly, kterými disponuje v současné době.

SRPEN
Vendula Petrovská si píchla piercing do nosu.
Jinač nic moc.

ZÁŘÍ
Dočetla jsem Annu Kareninu (po 10ti měsících).
Začala jsem chodit do kurzů tance a společenského chování.
16.září jsem nešla kvůli písemky z chemie do školy. 
Jan Fojtík mi splnil můj životní sen stát se herečkou. A ne jen tak ledajakou... S odstupem času jsem dokonce i ráda, že se to stalo, protože bych nebyla tam, kde jsem, ale to nic nemění na tom, že Jan Fojtík je ČUR*K.
Ten samý den jsem se zamilovala do pozadí vrchního holiče salónu Dohola.

ŘÍJEN
Vendula Petrovská si vzala domů králíčka ze školního hřiště.

LISTOPAD
Dáša Polová is in an open relationship with Lukáš Komárek.
Vendula Petrovská is single!!!!!!!!!!!!!!!! *paaaarty*
27. listopad byl určitě jeden z nejhezčích dnů roku 2010:)))

PROSINEC
Vrchní holič salónu Dohola mi oblepil růžovou izolačkou mobilek mezitím co jsem se dívala na lem jeho boxerek s nápisem Calvin Klein, což mě inspirovalo k nákupu kalhotek CK (jsou TAK HEBKÉ!!:D)
Silvestr trávím doma. Alespoň neudělám žádné píčoviny, kterými bych ublížila nejen sobě, ale i ostatním tak jak minulý rok...

0:38 - Nejlepší Silvestr, jaký kdy byl. 

Šťastný nový rok a takové věci. Ať je všecko tak, jak chcete.
srgh

LEAVE EVERYTHING ON 2010, START NEW LIFE IN 2011:))

Sprijemneni nedele.

29. prosince 2010 v 23:23 | Nymfadora. |  writing
Asi mám předporodní syndrom nebo taaaaaaak.
Už brzo si koupím panties CK a všichni budeme spokojení.
Za týden nebo tak píšeme z biologie z prvních třech NĚCO členovců. Už přesně nevím jak to bylo. Možná podkmenů je to správné slovo.
Bratr zítra hraje na turnaji ve FM za Brno. Ale ne za Kometu nýbrž za Techniku. Musím jet do města busem 13:08, vzít fotoaparát od mamky a přijít na halu, abych jej mohla vyfotit v dresu Techniky Brno.
Největší tragéd 52. týdne roku je pro mě určitě 15-ti letá palačinka, která se vyfotí v rouše Evině doma před zrcadlem, pošle to nějakému vysoce spolehlivému jedinci a pak se diví, když se na FB objeví fake profil s jejím jménem a s těma fotečkama,,,, Abyste věděli, klikla jsem tehdy na ''Report/block this person'' takže ... Jsem kvalitní člověk.
Všichni jsou vyjebkaní.
Miluju S tam kde má být Z.
Milujuuuuuuuuuuuuu.   Jeho.      Nahatého :D     jo, asi jsem taky vyjebkaná, protože oblečený vypadá taky docela ..... přitažlivě.  jebe miiiiii jdu spát.........

I need Mother Marry to come to me.

24. prosince 2010 v 17:15 | Nymfadora. |  writing
Život je tak trošku kurvička, zdá se mi.
Dnes je to přesně rok, co jsem naposledy viděla svojí babičku. Tak trochu hnus. Mám panický strach ze smrti. To jsem zjistila včera večer. Ne ze svojí ale. Mám strach, že někdo odejde a mně zbyde v srdci prázdné místo, které znovu už nezaplním. Tak trochu sentimentální nebo taaaaak. Ale tahle věc mě fakt štve.
Let it be? I TRY TO!!!
Dnes jsou to přesně 2 roky, kdy jsem naposledy trávila Vánoce s maminkou. Ale přes tohle se snad nějak přenesu.
Nejvíce se těším na Silvestra buď doma nebo ve společnosti 10ti letých hokejistů na hale. Teďka nevím, co si vybrat. A navíc příležitost strávit Silvestra na hale příští rok už mít nebudu..


Veselé Vánoce.

Sereš na mě, seru na tebe. Jop, pořád.

23. prosince 2010 v 16:22 | Nymfadora. |  writing
Jediné, co mi chybí ke štěstí, jsou kalhotky Calvin Klein. Noooo, možná ještě něco, ale to bohužel nijak neovlivním... achiiiio. Včera mě PPL kurýr okradl o 6 korun. Samozřejmě jsem to poznala hned, jak mi do ruky vrazil pouhých 10 korun, ale šel z něj strach, tak jsem mu rači nic neřekla. Včera v noci, vlastně dneska asi kolem půl druhé, jsem zakopla ve tmě o vysavač. Trochu mi začla téct krev z prstu a teďka to trochu bolí, ale jinak cajk. Taky jsem se včera/dneska přiotrávila fosforem z náramku. Kdyby Mužík nepřišel s nápadem ''rozkousnem to a dáme si ten fosfor na ruce, ať svítíme'' tak by se nic takového nestalo. Taťka mi dal 10 stovek, ať koupím v Bille hrášek.
All I want for Christmas iiiis ........ he?
f

Sereš na mě, seru na tebe.

17. prosince 2010 v 22:21 | Nymfadora. |  writing
Love is in the air. Love is in the air !!!!!!!!
deth
Mašlička z Vídně. Taky jsem si ji fotila, zrovna jak jsme vylezla ze Starbucks, akorát ta moje fotka není asi tak působivá jako tahle.
Už jsem začala psát ''ROK 2010'' článek, protože jsem si v dějepise při zapisování datumu další písemky uvědomila, že 2011 je už docela blízko.
Asi tak na 80% nejdu na Peklo. Protože 22.prosince zdobíme stromeček a posledních 15 let jsem vždy byla doma, když jsme zdobili stromek. Takže.... No, uvidím zítra.
Mám se dobře a jdu si do postele přečíst novou Joy, v které jsou samé pič*v*nky.

You are so fake, Barbie is jealous.

12. prosince 2010 v 22:14 | Nymfadora. |  writing
Bojím se, že když zítra půjdu do školy, tak napíšu fyziku na 5 a že když tam nepůjdu (rýmečka a záchvaty kašle) tak že můj nejoblíbenější profesor přesune ten test na úterý.
Dnešek byl pěkně dementní, protože dorosti z Opavy skáčou po hlavě špatnému frýdečákovi. I guess, you haven't got it. Nevermind.
22. prosince dávají na Primě Lásku nebeskou. To je můj sen, vidět to v televizi, protože to má mnohem větší kouzlo na uhlopříčce 107 než na PC, minimální kvalita a uhlopříčka tak 45 (hrubý odhad). JENŽE - 22. je Peklo. Ale docela vážně uvažuju, že tam nepůjdu, protože si mé nepřítomnosti stejně nikdo nevšimne... Rozhodnu se pravděpodobně až na své šluskolonce. 
Což mi připomíná, že se musím domluvit s Barčou na šatech. 
Aaaachiooo.
srdzh
Chtěla bych umět dělat takové stromečky.
Ještě mě napadlo, že netuším, jak budu dělat shrnutí roku 2010, když jsem 90% všech článků smazala. 

Mejbý tmorou.

10. prosince 2010 v 16:19 | Nymfadora. |  writing
Sedím tady ve svých kožených šatech připravená do svých posledních tanečních a poslouchám Stereophonics a jejich Maybe Tommorow a doufám, že to bude certainly tommorow! Protože jinak se zblázním, protože jsem zamilovanka a dýle to nevydržím. Ne nejsem. Ale tak něco prostě.
Víš nebo nevíš?
Zítra je hokej a já tam nechci jít, protože chci, aby mi vyšel jinčí plánek. You don't care, right? A taky bych se asi ráda nakonec zastavila na šlusce svých milovaných spolužáků.
Ve středu na hokeji byl Janečka a já jsem tam zjistila, že už ho nemiluju, protože mi nedělá žádné motýly v břiše. Ani jsem ho nepoznala no... Prvních 7 vteřin.
Poslouchám mít mí hálfvéj.
Musím jít, za 6 minut mi jede bus.

Spýk tu mý!

7. prosince 2010 v 16:02 | Nymfadora. |  writing
When everything is wrong, move along. Jenže kdybych věděla, kam se mám múvnout.
Miluju život, fakt že jo.
Ale někdy mě fakt m*dá, třeba když všichni všude stávkují, jen já musím do školy psát písemku z biologie z miliardy zvířat. Anebo když se mi moje bílé boty špiní od té sračky, co je venku a ničí se v té soli, kterou tu sračku obsypávají.
V sobotu ve Vídni jsem se zamilovala do perníčkového latté ze Starbucks a to i přesto, že jsem si kdysi slíbila, že do té kavárničky nikdy nevlezu. Mám asi pevnou vůli.
Jedu domů řezat s taťkou skříň z obýváku, abychom do ní zítra mohli dát naší novou televizi, co nám přivezou z Datartu. Doma nám neteče teplá voda (jen trochu) hlavně že máme peníze na televizi. 
[doma]
Taťka tu není, fakt dobrá domluva. 

ertz

And if I'm the king of cowards, you're the queen of pain

3. prosince 2010 v 15:35 | Nymfadora. |  writing
Máme doma 15 a půl °C. Nefunguje nám topení. Taky nám neteče teplá voda. Teda jako... Teče jen trošku teplá v hodně omezeném množství. Včera jsem šla spát v nejteplejším pyžamu co jsem našla a doplnila ho ještě ski ponožkama a termo trikem. Nepomohlo to. Umrzla jsem.
Předevčírem jsem venku odhazovala sníh ze stromů, aby se nepolámaly a když jsem přišla domů a sundala si rukavice, zjistila jsem, že mi mrazem prasklo bříško prstu.
Do školy chodím v triku, mikině, bundě a... Druhé bundě. Nepomáhá to. Pořád je mi kosa a největší asi na nožičky, ale to bude asi tím, že se mi pod mé nejspíš až příliš skinny džíny nevlezou podvlíkačky.
Co tím chci říct?
Chci, aby bylo tepleji NEBO aby nám šlo topení. Protože mrznu ve městě a pak se těším domů do tepla, ale pak vlastně zjistím, že doma žádné teplo není, pokud zrovna nesedím před takovým tím topením co se strká do zásuvky. Docela hardcore je taky sprchovat se. Voda tak asi 20 stupňů a vzduch 15. V těchhle chvílích jsem opravdu ráda, že se mamka odstěhovala a já se můžu jít osprchovat k ní. 
Tak za 13 hodin jedu s maminkou do Vídně, což bude taky hardcore, protože v noci má být až mínus 20 stupňů. Tak nějak uvažuju, co si mám vzít na sebe. Asi Converse.
Asi tak za hodinu a půl jedu se svými nejbližšími příbuznými mínus množina obsahující prvek MAMKA do Ostravy, koupit si z Ikea zrcadlo do pokoje, po kterém hrozně dlouho toužím a vánoční světýlka, která si obmotám kolem zrcadla do pokoje, po kterém hrozně dlouho toužím.
Äaaaw. Je mi fakt ZIMA.