Listopad 2010

Only god can judge me

27. listopadu 2010 v 20:52 | Nymfadora. |  writing
Já: Naschledanou.
On's papá: Ahoj. A pozdrav taťku.
On: Prosím, nedělej to.

On mi dnes slíbil, že z Fojtíka dostane stovku, kterou mi dluží a dá mi ji. A taky říkal takové věci jako ''Tady bude obrovské zrcadlo.. Však příště ho uvidíš'' a ''Sežeň mi 2 lístky na tvou šlusku''. Tomu snad ale ani on sám nevěří, že 20. prosince bude mít chuť jít s Dominem na mou šlusku, ne?
Zítra jedu s Petrovskou do Ostravy. Tenhle víkend je předurčen k tomu, stát se nejlepším víkendem za poslední hodně dlouhou dobu. Snad se něco nějak nepose*e.
ho
''Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o život.'' Stalo se to u Avionu. Jsou ti lidi ještě normální? Docela by mě zajímal důvod. Tomu nejmladšímu dítěti, které bojuje o život, je 9 roků. Kdyby nějaký ču*ák něco udělal mému 8mi letému bratrovi, tak mu utrhnu koule a nacpu mu je do hu*y! Fááákt.
Moje sluchátka k mobilu, která momentálně nemám tady doma, jsou v porovnání s těma, která u sebe mám, Ferrari modena limo. Ty co mám teďka jsou asi tak škody Lady.


Killjoys make some noise.

21. listopadu 2010 v 0:31 | Nymfadora. |  writing
Moje sestřička splašila někde na netu prvních 36 minut HP 7. Moje angličtina být moc dobrý, takže jsem tomu rozumněla bohužel jen hodně zhruba. Přišla jsem akorát tak na to, že má Harry vážně odpudivé obočí, že na to budu muset zajít do kina a že Draco je moc sexy, když brečí.
Asi tak 20 minut zpátky jsem objevila jednu fotku, z které prostě nemůžu zpustit oči. Je na ní jeden cyp, s kterým jsem měla v půl 8 v pátek sraz na hale, jenže jsem ho tam nikde neviděla, tak mě taťka odvezl k mamce, kde jsem na onlajnech zjistila, že ten cyp nebyl na ochozech, protože byl na ledě. Jenže jak jsem mohla tušit, že je tak úžasný, že už ve svých 17ti letech hraje za juncky.
Teďka jsem si smazala 51 ''přátel'' jen tak ze srandy. Např. úchyla kolumbijce Olivera. K tomu jsem se chystala už hodně dlouho. Cítím se teďka mnohem líp.
V pondělí mi PPL kurýr doveze boty. Nevěřila jsem, že se to někdy stane. V pondělí to totiž bude 31 dní co jsem si je objednala. Ale tak kdo si počká, ten se dočká. 
Já nevím jakou fotku vrazit do tohohle článku. Mě se líbí skoro jen samé lehce erotické a moje sestra mi pak říká, proč tady dávám takové fotky.
fgj
Ty boty chci. Uvažuju že si ustřihnu ty co mám :D Ne, nad tím jsem ještě neuvažovala.

Cigarety berou to nejkrásnější: život a vůni.

18. listopadu 2010 v 21:38 | Nymfadora. |  writing
Měla bych se učit, ale čekám tady, až mi Linda dopošle nové album My Chemical Romance, které vyjde 22. listopadu. To, že budu mít ty písně ovšem nic nemění na tom, že chci to album k Vánocům.
Moje 28 dní objednané boty pořád nepřišly a nic nenasvědčuje tomu, že by měly přijít v tomto desetiletí.
Měla bych se učit, ale dala jsem ''přehrát vše''. Však ta biologie neuteče. Ne?
Taky se musím balit k mamce a osprchovat a trochu mi to všecko v poslední době přerůstá přes hlavu, ale já to zvládnu, musím jen zachovat chladnou hlavu.
Něco jako NOBODY CAN TEACH ME WHO I AM. Jenže Daneček to asi nechápe a snaží se ''uvést můj život do pořádku'', protože má asi pocit, že ten jeho je tak dokonalý, že na něm už nemá co zlepšovat a tak se stará o ostatní.
Jenže... You're young, so fuck it, and live it! And enjoy it.  Nebo ne?
Nebo taky In 20 years, you will be more dissapointed by what you didn't do than by what you did.
uiluip

Bla bla bla bla bla bla...

DON'T YOU ASK ME IF IT'S LOVE MY DEAR.

16. listopadu 2010 v 23:03 | Nymfadora. |  writing
Snažila jsem se udělat si pořádek ve složce v Písí. Fotky jsou krásně přehledně, ale ty písně, to fakt nejde. Po třech hodinách to vzdávám, prostě na to mrdám, doufám, že jsou ty písničky aspoň spokojené, že nade mnou vyhrály. Už je nechci nikdy vidět. Slyšet možná jo, ale vždycky si to zapnu poslepu v té složce rači.
gzk
Dnes mi můj nejmilejší Honziček poradil, jak mám střílet. První ránou po jeho radě jsem jim v šatně málem shodila nástěnku ze stěny. Je v ní teďka taková menší rýha od toho puku. Taťka se na mě úplně hnusně podíval a říkal, ať teďka ještě rozbiju okno a že to bude dokonalé. Vždycky mi bylo razeno, abych se k tomu natočila, dala si kotouč za sebe, potáhla ho a pak vystřelila. Ale nikdy mi nikdo neřek, že musím úplně přenést váhu ze zadní na přední nohu. No a taky jsem dneska měla trochu více vyhovující hůl než minule a taky jsem střílela na gumě a ne na kachlách. Předtím se na hale prali asi 3 sedmáci osmáci, tak jsem se jich ptala, jestli alespoň jeden z nich má mozek, ale asi se mnou nechtěli konverzovat, protože mi neodpověděli.
Zítra vstávám brzo, jedu do Studénky dívat se na Honzička jak hraje. Další program zítřejšího státního svátku je ve hvězdách, protože je to závislé na šíleně nezodpovědné osobě, která určitě zase bude mít vypnuté zvuky or so. A navíc s ní nechci mít nic společného, protože je to pravděpodobně Děvka.Let me hold you for the last time.

14. listopadu 2010 v 22:21 | Nymfadora. |  writing
Můj kouč je zraněnej a tak nechodí na tréninky ani svoje, natož aby moh' vést ty moje. Jestli mi to vadí? Jo, vadí mi to, protože takhle nikdy nebudu umět střílet. A taky nemám nikoho, s kým bych mohla hrát hokej na chodbě na hale a být přitom znevýhodňována tím, že by si mě přehodil přes rameno.

Na zítřek jsem si zapomněla změnit oběd, takže mám Luhačovického ŠPAČKA. Jestli mi to vadí? Myslím, že jo. Je to trochu jako kdybych jedla svého taťku. Nebo bratra. Druhé jídlo byly těstoviny se sýrovou omáčkou a to je jedno z mála jídel z jídelny, které mi chutná.

Můj Anakreonek už není můj. Jestli mi to vadí? To ještě nevím. Spíš ne. Je to krásné. Doufám, že bude šťastný. Ale ne zase nějak nechutně. 
srh

Pořád ještě nemám své před 24 dny objednané boty. Jestli mi to vadí? Jako docela jo, vzhledem k tomu, že u nich byla uvedena dostupnost 'do 10 dní'. Naštěstí mi je prý už tenhle týden expedují.

Ve středu je hokej. Tak jako doufám, že kolem určitého člověka nebude zase skákat milion šašků, protože tak s ním potom nemůžu mluvit a to mě ubíjí. Nebo zabíjí. Jestli mi to vadí? Jo, chtěla bych ještě chvíli žít.

V pátek jdu asi taky na hokej, na juncky, v šatech, hezky po tanečních. Styl. Pěkně trapný styl. Tady se moc nehodí otázka ''Jestli mi to vadí?''

Anička Fialová je nejdrsnější hokejistka na světě. A navíc se na mě vždycky usměje a řekne mi ''Čau'' a pak ještě za chvíli ''Brácha tě pozdravuje''. Pro tohle vlastně žiju :D No dobře, možná ne jen pro tohle, ale je to srandik. 

Chtěla bych to, co vím, že mít nesmím a ani nebudu. Jestli mi to vadí? Hmmmm... Víš, docela jo.

We heart it je nejzasekanější stránka, kterou znám. Jestli mi to vadí? Docela jo, protože tenhle článek tím pádem nebude mít žádný obrázek v sobě.

Anebo...
Možná jo.


Some people are meant to fall in love with each other... But not meant to be together

7. listopadu 2010 v 22:07 | Nymfadora. |  writing
Proč nám musí v jídelně vařit takové nevábně vypadající jídla jako maďarský perkelt či směs kuřecích jater? Vždycky si ta jídla z nabídky najdu na google a pak se rozhoduju. No a následující týden je všecko fuiiii. Zítřek jsem si nestihla odhlásit, takže mám tzv. plněný kapustový list ... Dobrou chuť :|
Chtěla jsem se naučit first conditional na zítra do angličtiny, ale nemůžu to v tom work booku najít. Je tady akorát zero a second. A pak time clauses a cvičení ''first or second?'' ale to se mi zrovna nechce poznávat. Ale stejně to asi umím. Je to vcelku ízy, akorát já jsem tak geniální, že si vždycky spletu vedlejší a hlavní větu.
dtujrtu
Keňský policista postřílel 10 lidí ze vzteku, že se nakazil HIV. Proč jsou lidé tak hlupí! Škoda, že neexistuje více Bár Špačkových, které by pak po celém světě pomocí svého trika hlásaly ''USE A CONDOM'' protože jak lze vidět, je to důležité.
Jebat. Všecko a všecky. Jdu spát už mě to fakt nebaví.

If you think the Mona Lisa is stunning, you should look at my masterpiece. In the mirror. -God

6. listopadu 2010 v 21:11 | Nymfadora. |  writing
Poslouchám tady Just a Dream a tak trošinku uvažuju, prečo ten ktorý ma trápí nevolá a ten čo ho mám na háku ma otravuje dokola.
vsh
Rozlaďuje mne blížící se zbourání haly. ''Konečně zmizí ta hrůza a ve F-M budou moderní stavby'' jak by řekl můj taneční partner. Jenže i kanonýra mančaftu juncků a mého kouče v jednom to srazilo do kolen. Dokonce i drsňáckého Denisa, slavného lamače čelistí. Můj bratr si píše statusy typu ''richtrova je pekne blba zboura halu a postavi takovou hruzu!!!!!!!!!!!!''. Nesnáším, jak se město ospravedlňuje tím, že je to ztrátové a že postavení nové haly je mnohem levnější než rekonstrukce. Proč ale nezveřejní studii o stavu té haly? Že by nebyl až tak špatný? To už je asi jedno, když už jsou ty pozemky prodány, ale mě to štve. Faaaakt moooc mě to štve. Budu moc brečet. Mooc mooooc mooooooooc. Ještě víc, než když mi Lukáš zlomil srdce. A to už je sakra co říct. Až to zboří, tak jí pošlu balík s mrtvými slimáky. Nebo něco podobně příjemného. 

Chtěla bych fakt umět střílet. Jenže můj kouč mi donese hokejku, která je moc dlouhá, nechá mě s ní 45 minut střílet a pak řekne, že je dementní, zlomí jí čepel a požaduje po mě dva tisíce korun jako náhradu škody a všem kolem říká, že jsme to zlomila já. Je moc hodný. 

Neuvěřitelně se nudím. Asi se jdu učit chemii nebo dělat něco podobně důležitého pro svůj život.
(Update: Ten, ktorý ma trápí zavolal.... Jenže já jsem tak geniální, že jsem si toho nevšimla...)


HEART BREAKERRR ♥

3. listopadu 2010 v 21:49 | Nymfadora. |  writing
Řekněte mi někdo, co jsem udělala špatně. Jsou tady lidi, co mě '''''mají rádi''''' a přitom mě vůbec neznají a jak mě víc poznají, tak si myslí, že jsme je podvedla nebo taaak. Doufám, že to dává smysl, ale myslím, že to smysl nedává,,,, Když člověk zjistí, proč vlastně ''ľubí'' v tej chvíli ľubit prestááávááá.
Zítra nejdu do školy na nevím kolik hodin, ale asi moc, protože jdu k zubařce a nejsem tam objednaná, takže to bude pravděpodobně trvat. Nemůžu za to, že když jím dobrotky z mama snacku, tak mi praskají zuby. Beru si do čekárny s sebou sešity do ZSV a bioly, tak doufám, že se naučím aspoň jedno. Chtěla bych ale stihnout být ve škole na matiku a IVTčka. Když nestihnu matiku, tak už tam asi nepůjdu vůbec, bezvýznamně surfovat netínkem můžu i doma.
Budu se takzvaně učit střílet. Zítra. Jako na ledě. Na bránu. Konečně mi to snad někam doletí. Třeba u toho ani nebudu padat. Záleží na tom, jestli můj trenér bude opravdu tak kvalitní, jaké sám sobě napsal recenze. ''Vidět tě jak držíš hůl mě opravdu láká.'' Nezní to divně, že ne? ''Já z tebe udělám hokejistku'' konečně někdo vyslyšel má (tajná) přání.
Dneska jsme psali tak lehkou čtvrtletku, že jsem z toho šťastná ještě teďka. Měla jsem to hotové po půl hodině a pak se koukala kolem sebe a nejkrásnější bylo, když Michalíková řekla ''Pomalu dopisujem'' a všichni ''cooooo to neeeeee aaaaaaaaa''. Třeba nebudu mít jedničku, ale splnila jsem si určitě svůj cíl a to mít alespoň trojku.
Pořád mi nevyexpedovali z shop-4you skoro moje boty. Štve mě to, pač nemám v čem chodit. A navíc tam bylo dostupnost ''do 10 dní'' a dnes to je dní 13. Připomíná mi to mé 35ti denní čekání na mou foxíčku. Možná to bude tím, že to je ze stejné stránky :X
Dneska to bylo na hokeji vážne FANY. Piskoř (trenér) se za velmi nepříznivého stavu (2:6) rozhodl zkusit powerplay. Tak Vašoun vyjel z brány, teďka tak 15 sekund hráli a najednou píská hlavní sudí, protože Frýdek-Místek má příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Tak trochu si nevšim, že Vašoun není v bráně.

Dneska nám Polčák v češtině řekl ''Hlavně se snažte najít to Géčko''.