Říjen 2010

WHAT THE FUCK HAVE YOU DONE :(

30. října 2010 v 10:36 | Nymfadora. |  writing
Chtěla bych všecky co tohle čtou požádat, aby odpověděli na anketu pod článkem, děkuji.
sdg
Zemřel Takeshi Shudo.Tvůrce Pokémonů!
A já jsem smutná, protože jsem nechala na Bílé kartáček a když mě Křibík vezl domů, tak říkal, že ho kolem 3 ráno viděl ve společenské místnosti jak si ho několik lidí strkalo do pusy. Asi to mám za trest za to, jak se chovám. Měla bych se polepšit.
Dear heeeeeart... Why hiiiiim?:(

Krom věčné změny nic tu není stálé.

26. října 2010 v 23:25 | Nymfadora. |  writing
Tohle je můj kluk.
xfhn
Miluju ho z celého srdce, říkám mu Dračínku a chci s ním mít děti. Jen doufám, že nekouří a umí skládat parníky z papíru. Je sice smutné, že je smrtijed, ale kráse Voldemorta bych podlehla taky. 
Zamilovala jsem se do Johna Keatse, který zemřel v roce 1821 ve 26 letech na tuberkulózu a na náhrobku v Římě má napsáno ''Here lies One whose Name was writ in Water'' a vůbec tam nemá své jméno. Nejlepší je, že si můžu vymyslet, jak vypadal, protože žádnou fotku ASI nenajdu a ty obrázky beztak nejsou přesné. Pak jsem se taky zamilovala do Nymfadory, ale to jen tak lehce. Jinak jsem psychicky v cajku samozřejmě. 
Tajně toužím po zrušení svého účtu na FB. Věřím, že jednou budu natolik odhodlaná, abych to fakt udělala. Stejně to akorát žere čas a připadám si jak psychouš, když pořád checkuju, kdo je online a jestli náhodou není něco nového na hlavní stránce, co by bylo alespoň trochu zajímavější než to, že 12 lidí přeje dobrou noc.
Chtěla bych jet do Vídně na vánoční trhy, ale nikdo nechce jet se mnou. Asi se zeptám Draca, jestli má čas.

I miss your stupid face.

25. října 2010 v 22:21 | Nymfadora. |  writing
Už nemám na tapetě Plekance, protože ho vystřídala Jasonova fotka (viz minulý článek). Jason je moc dobrý, protože má kapelu, dobrou kapelu a NEMÁ POTETOVANÉ RUCE. Vůbec. A to se mi hrozně líbí. Je to docela zvláštní, protože vždycky jsem měla ráda ty potetované. A taky je odbarvený na blond, což je samo o sobě docela divné, ale moc mu to sluší. A krásně zpívá. Možná si ho taky někdy vezmu. Až se kvůli mě rozvede.
Na usnutí si budu číst díla takových borců jako jsou W.Wordsworth, G.G.Byron, J.Keats, P.B.Shelley, E.A.Poe a t d. 20 stránek. Už se těším, až na druhé usnu a ráno se probudím a učebnici budu hledat někde za postelí.
Dneska jsem taky přemýšlela nad tím, že si do nějakých předmětů začnu psát zápisky, protože je to pak docela těžké učit se bez nich, když nemám ani ponětí o čem se vlastně učíme, takže si to nemůžu najít ani v učebnici. Viz fyzika a podobně.
Hledám kluka, co nekouří a umí stavět parníky z papíru.
dgj
Mládenec má rád děvče,
to jiného rádo však má,
ten jiný má rád zas jinou
a ta se za něho vdá.

Panenka na zlost si vezme
prvního, kdo jí zde
náhodou do cesty příjde
mládenec na tom je zle.

Toť příhoda stará, tak stará,
stále však nová je,
a koho zrovna potká,
ten srdce prohraje.

Hajnrich Hajne *1797 křížek1856

Mmmmmmmmm..... 

Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.

24. října 2010 v 20:27 | Nymfadora. |  writing
gjf
Pořád mám v hlavě ''Tu holku co sedí vedle mě vážně neznám'' pohled, kterým jsem byla obdařena v sobotu na hale. Achjoooo. Doufám, že pochopil můj ''Ty jsi fakt čurák'' pohled. Takové ty pipi co tomu vůbec nerozumí. Příště jdu o přestávce na led střílet na ''maskota''. Jen musím říct bratrovi, aby mě naučil střílet do výšky a slibuju, že ten puk poletí pak přímo jemu do obličeje. Nebo do koulí. Bratrovi ne, proboha!
Měla bych si jít trochu promyslet, co napíšu do zítřejší tzv. essaaaayyyeee na 150-170 slov. Taky bych se měla učit fyziku. Jenže stejně zase dostanu za 4 nebo za 5, protože tam bude jako vždy něco, co jsem se neučila. Můj průměr asi tak 4 celé mě fakt fascinuje.
Někdy si říkám, jestli je mojí sestře fakt 17. Chová se spíš na 7. Jistě, připouštím, že mám taky milion chyb, ale ona je prostě trochu... Postižená. Zrovna si pustila na notebooku vedle mě Československo má talent, protože se jí nechce k televizi a asi po deseti minutách co to měla puštěné jsem si tak středně hlasitě pustila Lifehouse a ona mi řekla ''Jsi fakt kráva'' a vypojila mi bedny z pc. Takže teď je jdu zapojit, aby mi je mohla zase vypnout. Už se moc těším. Takové chování na úrovni prostě. Asi si to všecko postahuju do mobilu a půjdu spát, protože s ní se fakt nedá žít.

Oh no, don't worry about me.. It's not like I have feelings or anything.

20. října 2010 v 22:55 | Nymfadora. |  writing
Haaaj its mí.
Zrovna si píšu s Oliverem z Kolumbije, který pořád píše ''ummmmmmmm'' a ''jejejejjejejejejejje''. Je to vlastně trochu úchyl a já moc nechápu, proč se s ním bavím, asi nemám nic lepšího na práci. První jsem se chtěla od šesti do dokudnepadnuúnavou učit matiku, ale pak jsem zjistila, že můj sešit s tím, z čeho zítra píšem, je už od pondělí v J trojce pod lavicí. Oliver z Kolumbije se mě zrovna ptá, jestli jsem někdy viděla porno. Spíš než nějakého úchyla bych potřebovala někoho, kdo by mě obejmul a řekl mi, že všecko bude brzo v cajku. Asi chci moc.
vii
Dneska jsem si při testu z dějepisu vymyslela svoje vlastní dějiny a při testu z fyziky svoje vlastní vzorce. Jsem marná. Hlavně že jsem se to včera učila tak 5 hodin. Vždycky dostanu jedničku jen z toho, do čeho se vůbec neučím. Ptám se PROČ.

I'm over you! Until I see your face...

17. října 2010 v 21:42 | Nymfadora. |  writing
Tak hrozně se mi nechce do školy, že kdyby mi teďka kdokoli napsal, ať s ním zítra bulám, tak to udělám. A to i přesto, že mi takové věci vyloženě nesvědčí.
Půlkolonka dopadla úžasně hrozně:) Komárek zapomněl pár tanců a všecko tančil rychleji než se mělo a nakonec mi ještě roztrhl šaty, když se rozhodl donést mě z Národa do Stolárny. Když jsem po přestávce seděla na zemi a koukala se na vystoupení nějakého freaking awesome country souboru, tak jsem tam začala brečet, následně se mi schoval Komár při volbě dívek a Vendi si myslela, že chci brečet kvůli toho. Sestra mě ani jednou nevyfotila, bratr mi vrazil do ruky kabelku když jsem tančila, že prý je to nebaví a jdou domů, neuvěřitelně dlouho jsme stála frontu na chlebíčky, poslouchala hádky své přítelkyně Petrovské a jejího kluka ''Nebudeš pít!'' ''Budu pít! Ty nebudeš pít!'', sloužila jsem jako držák na berle a musela jsem si vymýšlet hloupé výmluvy, abych nemusela tančit s některými muži, kteří mě žádali o tanec. ''Hej promiiiiň ale teďka jsem tančila 4 krát za sebou!'' ''Ok v pohodě'' a asi za 25 vteřin už tančím s někým jiným, kdo umí víc přemlouvat. Fakt coool.
wčzeř
Nevím čo mi jebe, ale chci mít zase takovou návštěvnost jako kdysi. Jak jsem vždycky říkala, že mi o to nejde:D Nj... Všecko sa mění. Je zajímavé, když tady každý den příjde alespoň jeden člověk přes to, když na blog.cz dá do vyhledávače Saforek :D

San Jose Sharks. To mají úplně krásné ty žraločky na ledíčku.

Zapomeň na svět. Svět taky zapomíná.

14. října 2010 v 22:13 | Nymfadora. |  writing
Petrovská má doma králíčka, který byl 3 dny na školním hřišti a vypadá trochu jako pejsek. Bojím se ho a hlavně jeho výhružného pohledu. Vendinka mu musí každý den ''mýt zadeček'' a pak ho taky česat. Zatím ho má v krabici od treter paní uč. Kubalové. Podívala se na něho venezuelanka a ptala se, jestli to je krysa. Jmenuje se Sudík.
Zaregistrovala jsem se na eurorebus, aby měl Kvašik radost. Mám 477 bodů. Matěj 611. Terez 340. To znamená, že nejsem hloupá. Takže snad mi už Kvašik nebude říkat, že jsem pořád stejně blbá jako v prváku.
Moje mamka má narozeniny. Je to už velká holka!
Ostravštví školáci se přiotrávili, zřejmě snědli pastelky.
Nechápu, jak někoho může napadnout jíst pastelky. I když já mám co říkat, když jsem kdysi snědla pětikorunu.
srhsr
Zítra mám půlkolonu. Aaaaaw jak já se netěším!

Would you love me in the morning?

12. října 2010 v 21:58 | Nymfadora. |  writing
Mám na feyspuku otevřených asi milion chat oken.
Nejlepší věc na dnešku je to, že jsem dočetla Annnnu Kareninu. Po 9-ti měsících. Zaplavil mě pocit štěstí. Neočekávala jsem, že se to vůbec někdy stane. Další dobrá věc je, že jsem test z chimje snad napsala na 4. Samozřejmě bych uvítala i lepší známku, ale letos asi mám nové heslo a to ''nepropadnout''. 
Pak tady máme horší věci jako například, že jsem si asi o 3 sekundy zhoršila svůj hrozný čas ve šplhu. Taky máme do angličtiny umět na 4 minuty vykládat na téma ''What's your dream job?''. No a problém je, že neumím anglicky. A taky nevím, What's my dream job. Chci být modelka, protože mám krásné dlouhé hubené nohy. Pfffff.
Teďka budu číst Chrám Matky boží v Paříži.
tsdh
Možná.


bitches talk shit 'cause they think they know me. but if I had a dick..... they'd be the first to blow me:)))))))))

6. října 2010 v 22:10 | Nymfadora. |  writing
Nesnáším věci jako je 11 dní zavřená hala kvůli nějakého Mrazíka.
kkkkkkk
Stáhla jsem si Happy Birthday od Franka Sinatry a dala jsem si to jako tón budíku. Taky mi to bude zpívat francouzsky sestra místo obvyklé budící věty ''Báro vstáváš nebo ne?''
Dneska jsem skoro brečela, když jsem zjistila, jaká neuvěřitelně bezpáteřní krysa je člověk, který mi pár dní zpátky řekl ''Nemyslel jsem si, že jsi taková...''. Co nadělám.

Ptal se mě taťka, co chci k narozeninám, tak jsem mu řekla, že za Plekancem do Montrealu. Říkal, že není problém. Pak chci taky kanady a obří zrcadlo do pokoje. Snad to taky nebude problém.

GN.

When I grow up, there will be a day, when everybody have to do what I say:)

5. října 2010 v 22:21 | Nymfadora. |  writing
She said it's not about yoooou it's not about yoou it's meee!

Přesně před rokem taťka přestal trénovat muže. Pamatuju si na ten den jako by to bylo včera. Jak jsem pořád jenom brečela a nemohla jsem přestat. Úplně na ten okamžik na té hale jak jsem se to dozvěděla a jak jsem si těsně před tím povídala s Mertinkem.

I don't how to love you more how to love you more how to love you more my friend!

V neděli nebo kdy jsem se dívala na Helenu Trojskou a je to neskutečně působivý film. Nejvíc na mě zapůsobilo, jak Agamemnon znásilňoval Helenu na stole a ti vojáci se na to dívali. A pak jak Klytaimnestra (or smthng..) propíchala kudlou Agamemnona v bazénu.
Dneska jsem se dívala na Samce. O něco méně působivé. Ashton Kutcher říkal, že si máme přiznat, že jsme se z filmů a televize naučili více podstatných věcí než ve škole. 

Je 22:21 a 22:22 musím ležet v posteli.