Září 2010

Damn boy, is it that hard to love me?

29. září 2010 v 22:34 | Nymfadora. |  writing
Same shit different day...
Dnes lepší akorát o hodinu a půl postodpoledního spánku.
Všecko se sereeee. Vrchní holič salonu dohola mi říká, ať se vykašlu na svého tanečního partnera, bulnu taneční a jedu s ním a rozbíječem čelistí na 6 do Palkovic. Jenže to nemůžu udělat svému tanečnímu partnerovi, že. Takže asi do žádných Palkovic nepojedu, protože bych musela sama taxanem a tolik peněz zaaas.. Krucyfyx. Což mi připomíná, že musím sehnat ''Tři legendy o krucifixu'' a přečíst to.
Kvůli Honzinka mám kredit MÍNUS 24,85kč.. A navíc mě strašně štve, protože ... Proto. Ještě mi nedal číslo na toho božího taxikáře. A zablokovali mi kvůli něj simku. A stýská se mi po vůni jeho kokosových vlasů.
sfzhdtj

Takové šaty chci na šlusku. A taky bych potřebovala ale takovou postavu. Takže musím cvičit a doufat, že mi je někdo ušije. Jo a taky prsa bych potřebovala když už jsem u toho:D
Zítra píšu z chemie. Protože jsem nebyla ve škole 16.9. když to psali. Protože jsem musela točit filmik... Škoda, že už neexistuje. Taky jsem ho chtěla vidět. Možná bych se na to mohla podívat, na tu chemii. Ale pořád spoléhám na to, že se to naučím zítra, když máme na 9 a pak ještě spojenou němčinu. Jenže to beztak zas dopadne jako dneska. Taky jsem se pořád spoléhala, že se biolu naučím později a najednou už ten test ležel přede mnou, 14 otázek a já mám napsáno 6 a z toho 2 určitě blbě.
Moc bych chtěla ty šaty........ Aaaaaaaaaw♥

Čauki ahoi.

26. září 2010 v 15:51 | Nymfadora. |  writing

Horoskop v nové Joy mi radí, abych si z velkého množství milenců vybrala jen jednoho, protože jinak toho pravého svými pochybami odradím a nikdy se s ním už nesetkám!:O A nejlepší termín na rozhodující schůzku s ním je 7.10., což je pěkně na nic, protože mám taneční a narozeniny a nemám čas.
ghk

Dneska jsem byla na chvilinku na hale, ale nemohli jsme se dívat jak hrajou dorostenci, protože ''Přece nechceš být jako L***a!!!!! Taková děvka, která se se všema cucala a s polovinou z nich spala! Jsi sice hezčí než ona, to je pravda, ale přece nechceš být taková! A ona začala tím, že se chodila dívat na jejich zápasy!!''. Hmmmmmmmmmmmmm. K*****k si myslí, že L***a č.2 točí porno. F****k mi dluží stovku. Už přesně od 16.9. Teďka musím čekat, až mu výjde nějaký tiket, aby mi to mohl vrátit. Trochu to nepobírám. Když má na to vsázet, to fakt nemá ani tu stovku?
Včera jsem jela do města zmlátit H*****a. Moc mi to nevyšlo, je moc silný, protože do sepe sype naNO VAPOR!. Ale aspoň jsem mu zničila jeho kokosové vlasy. Dopustil, aby mi ujel poslední bus a tak jsem musela domů taxanem za 110 korun. Ale zase ten taxikář byl velmi sympatický. Jenže teďka mi H****k nechce dát na něj číslo a je naštvaný, že jsem se do něj zamilovala. Do toho taxikáře. Č**i na mě bude naštvaný, že jsem se na ně nedívala.... Ale přeci nechci být jako L***a, to musí pochopit. On sám nechce, abych taková byla:P
Nevím jestli mám jít na takzvaný Stiflerovský bengál, za který musím dát zas tak minimálně 5 stovek... V pátek prý jedu na jedenáct do Palkovic. Mám s tím počítat, že mě prý H****k č.2 někde vyzvedne. Neplatím vůbec nic. Píše mi M***k a úplně mě dostal teďka svou otázkou ''hej s kym si enco mela z criketu?''... A já jsem ho dostala odpovědí:DD V pátek jsem si v Schleckru koupila Playboy deodorant a o hodinu a půl později zjistila, že o pár kroků vedle v Rossmannu mají 2 za cenu jednoho..
Bojím se zamilovat se:P

Do what you love & fuck the rest!:)

19. září 2010 v 12:55 | Nymfadora. |  writing
,
Řeknu tatínkovi, ať se zeptá Jeníka, jestli nechce jít místo horničáku někde na filmařinu.

Včera jsem šla na muže a první, koho jsem potkala, byl Alina, který při pohledu na mě umíral smíchy. Moc příjemný zážitek.

Snažím se navázat normální vztah (ne milostný. zatím:D) s jedním Honzinkem, ale jinčí Honzik to parádně posral, takže mi to vůbec nejde:P A k tomu ještě neodolám pohledu na moc krásný zadek dalšího Honzinka a hrozně mě štve, co si o mě myslí čtvrtý Honzinek:D

Přišla jsem na to, že když nejdu do školy, tak se naučím mnohem více důležitých věcí.

Včera na mužích jsem se bavila s prezidentem HC F-M. Ptal se mě, odkud má jeden starší dorostenec moje číslo. Tak jsem mu řekla, že jsem mu ho dala a on mi řek' ''Tu se teda dějou věci.''  A já ''No vy naštěstí zatím nevíte, jaké věci se tady dějou.''

Did you hear, he fucked her...

Who does he think he is

16. září 2010 v 22:22 | Nymfadora. |  writing
Je půl deváté, zítra píšem z angličtiny, kterou neumím a ze zeměpisu, na který jsem se ještě ani nepodívala, takže je pravý čas napsat článeček.
Od dnešního dne přestávám zbožňovat hokejisty. Jsou to největší sráči. A hrajou si na největší kámoše, kteří s tebou soucítí, i přesto, že se dané věci ještě iX minut zpátky smáli jak děcka. A pak po tobě chcou, aby sis z hecu s nima taky oholila hlavu strojkem v šatně. Teďka se mnou online soucítí přímo vrchní holička v salonu ''Do Hola''.
Sranda jak cyp. Moje starší sestra Vendula měla samozřejmě jako vždy pravdu. 
Stejně to je fakt sranda. Směju se. Všichni se smějou. Co víc chceš vole. Co víc chci? Vymazat dnešek, abych navždy byla v jistém klubu. Ano už mám v přátelích skoro celou šatnu staršího dorostu a kousek juniorky. Paradka. Se mnou už se asi ani nikdo jiný nebaví než oni.
Jdu spát a doufám, že se už neprobudím.

Řekni to obrázkem.

11. září 2010 v 12:35 | Nymfadora. |  writing
ilzáol

Worse than the total agony of being in love?

9. září 2010 v 21:18 | Nymfadora. |  writing
Brečím.
Protože mám ráda svojí sestru, která mě nazývá ''Posranou Pičou'' protože po ní chci, aby dělala něco, co slíbila. 
fgj
Protože je mi 15.
Protože miluju 10ti leté kluky a 35ti leté chlapy. A 25ti leté. Atd.
Protože propadnu ze všech předmětů co existujou.
Protože mám na levé ruce nové tetování od tatérky Abigail. Ondra a Hana a Vana.
Protože už mě fakt nic nebaví a chci odjet někde do Azerbajdžánu.
Protože mám rýmu a kašel a zítra v tanečních mi spadnou šaty.
Protože nesnáším všecko kolem sebe.
Protože budu muset jít v sobotu na pohádkový les dělat ze sebe šaška a pak ze sebe během půl hodiny vytvořit normálního člověka.
Protože to, že ze sebe vytvořím normálního člověka mi k ničemu nebude, protože mr.CS má jiné věci na práci než chodit na hokej.
Protože včera moje sestra nazývajíc mě Posranou Pičou říkala, že možná budem pracovat na hale v baru a stejně to beztak nevýjde.
Protože mi chybí nehorázně moc věcí co jsem měla kdysi a teďka si o nich můžu nechat akorát tak zdát.
Protože moje mamka není můj zákonný zástupce.
Protože musím do sklepa do pračky pro prádlo mojí sestry, aby mě mohla nadále nazývat Posranou Pičou.
Protože dneska spí bratr u mamky a nemá mě kdo obejmout.
Protože vůbec existuje nějaké ''u mamky''.
.
Už je mi zas dobře. Ale potřebovala jsem to ze sebe dostat, protože hrozilo, že z toho všeho už

zemřu.


Ale stále platí, že chci do Ázerbajdžánu.

Zůstane to mezi námi nadosmrti zabitý.

8. září 2010 v 21:08 | Nymfadora. |  writing
Celý čtvrťák budeme v biologii brát zoologii a máme všichni nějaký referát na nějaké zvířátka. Zemánek první četl seznam a měli jsme si vybrat. Chtěla jsem buď gorily, žirafky, slony, krokodýly nebo klokany. Jenže první si vybírali ti s nejlepším prospěchem a poslední ti s nejhorším. Takže na mě zbyl pštros a asi 6 dalších běhavých ptáků, kteří ani nevím, jak se jmenují. Coool. Asi lepší, než prvoci, ale chtěla jsem Žirafky!:(
Chtěla bych ''Proč muži lžou a ženy pláčou'' a ''Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku''.
Alpina říkala, že taťka mluvil ''s mou budoucí švagrovou'' a že prý budem dělat v baru na hale. Moc tomu nevěřím. Ale bylo by to super bomba bezva cooool. Užít si pořádně tu halu než ji ti kokótci zbúrajooou.
Dneska cestou do školy jsem potkala milion lidí vybírajících pro ''Světlušku''. Několika jsem řekla, že prostě nic nedám, protože mám peníze akorát na svačinku. Jenže pak jsem potkala skupinku asi pěti a skočil ke mě nějaký kluk. Taky jsem mu řekla, že mám jen na svačinku, ale on mi říkal, že určitě kecám a že bych rači měla dát peníze na svačinku pro ty děti. A šli se mnou asi ještě 3 minuty, během kterých mě přinutili koupit si náramek za 50K. Byla s nima sranda tak jsem jim ty kačky musela dát!:D
Odpo jsme byli v Tescu, kde nějaký chlap kupoval asi 6 kuřat v ''Tesco grill'' a všechny požadoval rozpůlit a jeho společník tam mezitím hýbal svýma prsníma svalama, když si jednou rukou škrábal tu druhou a prodavačka rozpulujíc kuřata neustále opakovala, že příště si tolik kuřat musí objednat dopředu.
Nějak moc lidí řeší prohru ''s Litvou'.. Soused nám oznámil, že ví jistě, že Baroš je potomek osla.
A nějak moc holek píše na fb, že už mají zarezervované šaty ve svatebních salónech na šlusku. Myslím, že já budu mít kolem sebe tak max. záclonu. ..
Všecko je na nic:p