Srpen 2010

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

30. srpna 2010 v 14:18 | Nymfadora. |  writing
zžýížzí

Pouštím si ''Mám rád vůni tvý kůže''. Moje nová nejoblíbenější píseň:D
25 minut zpátky jsem se probudila a podívala se na svůj mega budík, který mi řek', že je 9 hodin. (Ještě k tomu bylo 8, ale on je vadný.) Jenže to mi moc nepomohlo, protože jsem nevěděla, jestli je ráno nebo večer. Mobil jsem nemohla najít takže jsem hledala jinči signály. Taťka nebyl v ložnici a zdola jsem neslyšela televizi a později jsem slyšela kohouta venku. A tak jsem zapla tohle a zjistila, že je teda ráno. Krásných 16 hodin spánku.... To mi bude nejvíc ze všeho chybět.
Pouštím si ''Chci zas v tobě spát''. Moje nová nejoblíbenější píseň:D
Uvařila jsem si ten nejhorší kuskus všech dob. Jako on by byl dobrý, kdybych do něj měla sýr, jenže ten nemám. Tak jsem vyjedla rajčata a červenou cibuli a zbytek asi vyhodím z okna a dojím se čipsama.
Za chvili musím ven do těch pěti stupŇů nebo kolika a pak na halinku, do školy a do Teska. Fakt se těším. Nevím, kde mám zimní bundu nikam nejdu. Asi půjdu aspoň s čepkou. Fakt jako.
Pouštím si ''Dammit''. Moje nová nejoblíbenější píseň.
Nestíhám. Nevadí.

We're all addicted to something that takes away the pain.

11. srpna 2010 v 15:01 | Nymfadora. |  writing
sruzh

Venku je 27 stupňů a já sedím doma. Má to tři důvody. 1 - jsem hnusná! Jako vzhledově. A tak jsem doma a čekám, až se to trochu zpraví. Mám nateklé oči, protože jsem se dostatečně nevyspala, protože mi v 9 volal otec kde jako jsem a jestli jako nepříjdu, tak jsem se ho ptala, kam mám jako jít a on pak přišel na to, že chtěl zavolat sestře a ne mi. 2 - nikam se mi nechce. 3 - i kdyby chtělo, není s kým. Hahaha. No. A tak tady sedím, poslouchám Simply The Best od Tiny Turner a povidám si sama se sebou. V 5 jedu vlastně do města na hokej, ale to není moc letně prázdninová aktivita, ale když já nemám ráda, když je vedro, máme špinavý bazén a nemám s kým do akváče. Nooo tak jdu na přátelák nějaký za 20 korun. Moc se těším, protože otec včera přišel domů a říkal mi, že má největší platonická láska všech dob trénuje ve F-M!:D Plekanec to není, ale to asi chápete... No a naposledy jsem ho viděla někdy v lednu nebo únoru. Opět nemyslím Plekance. No a taky musím do města vybrat si peníze, abych je měla u sebe, protože asi tak v pondělí přijede kurýr UPS a bude je po mě chtít.
Včera jsem projížděla sestřinu fb zeď. Taky od Vendiiiii a taky svoji. A přišla jsem tam na to, že mi Liniiii dluží stovku. Někdy jí to musím říct!:D
Vendinka má propíchnutý nos a už se moc těším, až si půjdem píchnout ten jazyk. Akorát potřebuju najít nějaký hezký pierc, protože všecko, co se prodává, se mi vůbec nelíbí. Vaclík říkal, že holka co má pierc v jazyku je pipina, ale můj něco jako kámoš mi řek', že mi bude slušet. Takže!:D


You're simply the best, better than all the rest
better than anyone, anyone I've ever met

I come baaack begging yooou.

9. srpna 2010 v 21:01 | Nymfadora. |  writing
wščž
Petrovská by potřebovala píchnout něco na uklidnění. Zítra musím vstávat brzo, protože po mě chce, abych se šla dívat, jak jí budou píchat piercing do nosu. Teďka si ostříhala vlasy, pořád mi píše 'Bariiiii ty mě nechápeš'.
Teďka je na návštěvě na mým fB, protože potřebuju něco smazat a na mým kompu to nejde. A taky se tam dívá na zeď jedné dívky, kterou sice nemá v přátelích, ale ráda se dívá na její zeď. Chce, abychom si koupily napůl hennu a potetovaly se. A taky, abychom si daly obě v září nebo říjnu piercing do jazyka. Myslí si o mě, že jsem kráva a dělám bezvýznamné věci s neznámými lidmi a přitom nechápe, že dělám významné věci se známými lidmi! Což mi připomíná, že se budu brát s Vaclem, který si myslí, že významné věci jsou pomsta někomu, kdo miluje svou ex. Mmm. Taky se mi nechce prát triko, které jsem měla v sobotu u Němce, protože k němu pořád čichám, ale ne proto, že ho asi hodinu měl na sobě Vacl. Taky Vendiii chce, abych si našetřila na lyžák, což nezvládnu. Já jsem naštvaná na sebe, protože mám spálenou ruku od hnusné věci. Mmmm. A tak dvě 'ozdobičky' na krku. Ale proto na sebe naštvaná nejsem.