Červenec 2010

Fuck it. Live it.

28. července 2010 v 23:22 | Nymfadora. |  writing
Hanysičisko má nové brusle za 3 litry a rukavičky za litr z hokejového obchodu na kopřivnickém zimáku, kde prodávají i montrealskou čepku.
ertu
Pak si taky přeje tréninkový dres s logem canadiens a já si ho přeju taky.
Akorát v něm nebudu trénovat, ale spát. Ty brusle jsou 36, což je pěkně na <>, protože to znamená, že si na 'svoje' kanady budu muset počkat ještě minimálně dva roky.
Taky jsme dneska byli ve f-m na hale. Smrdí to tam pořád stejně krásně!:D Akorát to tam je celé jiné. Jsou tam moc jiní hokejisti teďka. Takoví zhulení. Teda hlavně ten jeden. No a taky tam není ještě led, což tomu místu dost ubírá na kráse. Brali jsme domů bratrovu výzbroj, kterou si měl vzít v březnu a taťkovy věci a náš repre dres Špaček, který už je tam asi milion let a mi vždycky doma chybí.
Pozítří jedu do takové té země, co ještě jako jedna zmála není členem eu, ale mají velice moderní dálniční síť a hezké moře. Ha, si pamatuju ze zeměpisu! Těším se akorát na Mekáč na rohlence a doufám, že ho nepřejedem tak jako minulý rok. A nejedu s tatínečkem, takže to bude úplně nejchudší dovolená za celý můj život. Protože tatíneček vždycky utratí všecky peníze co má a pak si ještě další vybere a pak další, zatímco mamka je jeho přesný opak. Takže budem pít vodu z kohoutku atd.
Je to moc smutné. Já jsem taky moc smutná.
AND NOBODY CAAAAAAAAAAAARES!:D


xD

22. července 2010 v 9:23 | Nymfadora. |  writing
srhsdr
Nejkrásnější fotka na světě!
Zrovna jsem se vzbudila, protože v 10 jedem na akva. Jsem pořád nevyspaná a navíc teďka ještě dolámaná. Bolí mě úplně všecky svaly, co existují. Všecko je úplně v prdeli. Všechny moje předsvědčení o všem. Nejrači bych teďka vyskočila z okna v kuchyni a šla se dívat na hvězdy anebo si přivírala prsty do dveří v bundě od ani nevím koho a s 'love the way you lie' v kapse. Anebo sledovala Němce, jak se myje v kaluži.
Možná za chvíli zemřu, ale zatím žiju. A to je dobře.

Take my hand and we'll make it - I swear

16. července 2010 v 14:18 | Nymfadora. |  writing
je moc vedro na to, abych cokoli dělala a do bazénu se mi nechce, protože bych se spálila a tak jen sedím a poslouchám tohle a je to úžasné a chtěla bych se narodit dříve než jsem se narodila, ale teďka už to asi nezměním.
pouštím alpinistku a jdu plánovat, co všecko si večer koupím na wafle:D
pusu:D


And all I do is miss you and the way we used to be

15. července 2010 v 20:59 | Nymfadora. |  writing
Zajímalo by mě, jestli Vaclíček žije. Vážně.
wer
Mám asi tak 40 stupňů, protože jsem hrozně přepečená z akvaparčku a ze včerejší řeky a jsem celá červená a je to hrozně hezké.
Dívám se na How Not to Live Your Life, protože hledám další seriál s alespoň jedním chlapem s hezkýma stehnama, protože už jsem se dodívala na všecky tři série Secret Diary of a Call Girl a tak se nemůžu dívat na ta Beníčkova. V HNTLYL vůbec žádný chlap není hezký.
Nesnáším prázdninový program své nejlepší '100% single' kamarádky. Úterý - posedím v nemocnici. Středa - posedím v nemocnici. Čtvrtek - posedím v nemocnici.  Pátek - posedím v nemocnici. Jsem ve stádiu, kdy se s tím snažím vyrovnat, tak promiň.
Nesnáším sousedova psa a jeho monotónní štěkání (od toho psa), které mě každé ráno budí v 8 nebo dřív a večer mi nedovolí usnout.Zrovna venku někdo klepe koberce, nebo něco vydávající podobně dementní zvuk. Je za 10 minut 21 hodin. Nemůžou jít rači spát? Někdy si přeju bydlet na samotě u lesa. Nebo tak někde.
Moje sestra potkala Janečku ve fitpointu. Závist je zatraceně slabé slovo. Naposledy jsem ho viděla asi tak.... v lednu. Ale to nemohu říct s určitostí, protože v lednu nemám zrovna moc článků na blogu. Jsem piiiipiiiinka.
Neumím udělat krásné palačinky. Strašně moc bych to chtěla umět.
Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit. Tak trochu z toho cítím Ondráčka.
Chtěla bych vědět, co mi pokaždé zabrání v tom, napsat tady to, co mě opravdu MRDÁ.
Hm... Jdu nějak telepaticky přesvědčit sousedova psa, aby dneska štěkal potišejc.

i like you 'cause you like me and you don't like much

7. července 2010 v 14:15 | Nymfadora. missing someone more than she would like to admit. |  writing
Dnes je nejlepší den prázdnin, protože jsem se nejlíp vyspala:D Ono není ani tak těžké překonat ty ostatní dny, když jsem pořád jen seděla doma a dívala jsem se na himym, 10 things i hate about you, two and a half men, milionáře z chatrče a secret diary of a call girl a strkala přitom do sebe prášky a nemohla vyjít na slunce. Těžší už je překonat ten den, jak jsem se dívala na film, kde si holka depilovala rozkrok izolepou a jak jsem seděla, smála se a nevěřícně kroutila hlavou, protože jedna zkurwená děvka právě obíhala nahá barák.
Zrovna jsem napsala Vendince do Francie, ať mi doveze kondomy. Asi abych je mohla nafukovat jako Jake z two and a half men.
Doufám, že mi v pátek doktorka neřekne, že mi dá další miliardu prášků a budu moct jít na akvaparčík. V pátek nebo v sobotu.
gul