Červen 2010

Its not about yooou. Its me.

30. června 2010 v 11:14 | Nymfadora. |  writing
Nejde nám internet. Čekáme, až nám příjde nový modem. O2 operátor řekl taťkovi, že máme být šťastní, že nám často se kazící modem vydržel tři roky. Jsem u maminky. Doma nám nejde ani televize, protože je to závislé na internetu. Včera jsem byla 2 (!) hodiny u kadeřnice. Nakonec jsem běžela bosa (zničily se mi žabky) po kachličkách na autobus. Příjemná záležitost. A pak jsem doma asi 45 minut brečela nad svými vlasy. 'Jsou to jen vlasy'? Pro mě to opravdu nejsou jen vlasy. Ale to je jedno, už jsem si na ně trochu zvykla.
Petrovská se rozhodla jet na tři týdny do Španělska. Ještě k tomu přes své narozeniny. Dobře, rozhodla se její mamka, že tam Vendulu na tři týdny pošle. Doufám, že mi doveze spoustu dárků, protože já budu celé prázdniny sedět doma a spalovat se na lehátku v bazéně. (Něco jako opalovat se, ale vždycky se spálím.). It's NOT gonna be legendary. Couž. A pak ještě číst Annu Kareninu. Skvělé letní čtení! Lev pořád jen popisuje, jak Levin řeší špatné ruské hospodářství. Ta kniha by se neměla jmenovat Anna Karenina, ale spíš Konstantin Levin.
Jedu domů, abych se mohla začít spalovat.
cgbfg

Stádo volů vzali do komparsu.

20. června 2010 v 21:49 | Nymfadora. |  writing
Zítřejší čeština bude boooži. Mám tahák na 15 stran. Odmítám se to šprtat, jako kdysi to husitství, které mi nakonec ztratil. Určitě ztratí i tohle. A navíc nechápu, jak si může myslet, že to stihne opravit za 2 dny, když běžně testíky opravuje tak měsíc.
k.hh
Komár mě pozval na Lysá akci 16+. Asi mu uniklo, že mi 16 tak trochu ještě není a necelé 4 měsíce ještě nebude.
Můj bratr Hanysičisek v pátek oslavil své osmé narozeniny a dostal spoustu krásných darů. Mimojiné třeba 'všechny vlajky světa'. Pozná 80 ze 194 vlajek. Pozná Brunej, Honduras, Gruzii atp. Vždycky, když nějakou neví, začne brečet a říkat ''jsem nejblbější na světě'' a tak ho vždycky uklidním tím, že skoro nikdo z mé třídy nezná ani vlajku Estonska. A pak se začne hrozně smát.
Dašinka si stěžuje, že už tady nepíšu koho miluju a nesnáším. Když to nejde. Promiň:D a taky si ztěžuje, že už nikam nechodíme a tak nemá přiležitost poblít si conversku a taky jí vadí, že společně ještě s Vendulou už nechceme toho samého:D
Musím končit, protože ještě potřebuju navštívit koupelnu a zítra jedu do města už 6:47 abych si mohla napsat testínek z fyzičky.

Nemůžu jet do ostravské ZOO, je to moc daleko. Raději si zajedu na nákupy do Brna nebo Prahy. Pfffffff.

14. června 2010 v 20:05 | Nymfadora. |  writing
bvbjmfgvh
Půjdu s Vendičkou na koncert Enrička!!!:D Někdy. Za 10 let třeba.
Ale první se musím naučit chemii. Potřebuju to napsat aspoň na 3.

im addicted to wasting time.

13. června 2010 v 21:57 | Nymfadora. |  writing
Nemám ráda ruštinečku. Můj taťka z ruštiny na střední propadl. Moje mamka odmaturovala z ruštiny za 1. Talent na ruštinku jsem zdědila jednoznačně po otci.
drh

Dnes byl v nhl powerplay na nova sport hostem Plekanec. Je taak... dobrý. Ukazovali tam jeho tři fanoušky, kteří maj kalhoty a bundu jako českou vlajku a maj tam napsaný 'PLEKY' a '14' a chodí na jeho zápasy a před i v Bell Center se s nima prý fotí hrozně moc lidí a i Majček Cammalleri tam říkal, že jsou báječní, že takoví fanoušci v Kanadě skoro nejsou. A před Bell Center tam řvali 'pleky pleky pleky' a nějaký fanoušek habs říkal, že je to úžasné, že Plekance tam má každý rád, ale nikdo to nedává takovým způsobem najevo.
Včera jsem se rozhodla nediskriminovat tak moc fotbal a dívala jsem se chvíli na Argentinu vs. Nigérii, ale moc to nešlo. Bylo to nudné a i přes vuvuzely docela uspávající.
Svádím krutý boj sama se sebou, aby na mém vysvědčení převažovaly dvojky nad troječkama.
Hrozně mě to baví.

Bolí mě všecko a nebaví mě učit se 78 hub.
Jednou sjedu s Petrovskou v mém člunu z Chorvatska Ostravici.

všecko mě štvvvvvvve.

do y'know what? everything sucks.

2. června 2010 v 20:27 | Nymfadora. |  writing
hhhhhhhhhhhh.
Byla jsem dneska v Třinci tři hodiny v kanceláři soudní znalkyně. Pretty cool. Psychologické vyšetření. Bylo to pěkně odporné. Mamka tam po ní řvala a pak jsem musela napsat na papír své 3 největší přání a vůbec to nebyly mé největší přání, protože ty neřeknu nikdy nikomu. Taky jsem musela kreslit listnatý strom a pak taky rodinu a pak taky společný obraz s Hanysičiskem a Alpičkou (nakonec se jmenoval 'lidé ovoce zelenina a prase padají z nebe') a pak jsem musela vyplňovat nějaký testy o mamce a taťkovi a pak ještě poslouchat zaujaté kecy té paní a pak ještě stavět z hračiček náš dům ve Skalici a byt mamky. A pak jsem ještě musela dokončovat nedokončené věty. 
'Kdyby můj bratr taky někdy...... byl slavný hokejista, byla bych sestra slavného hokejisty.'
A 'Děti nejvíc touží po....' Což je úplně trapná věta a nejde tam dopsat nic inteligentního. Protože které děti bože? Musí to trochu upřesnit. Tlusťoušek v USA nebude toužit po vodě a dítě v Africe nebude toužit po čokoládě.
Jak řekl taťka, vyšetřit by potřebovala ta ženská a ne my.
Zrovna se učím učivo o houbách jako báseň, k tomu se učím radiany a Euklidovy věty a ceeeeeelou sociologii. Jo, zvládám to.
Vyprala jsem si svou foxxxxxíčku mikinku, na kterou jsem šetřila celý svůj život (tohle není nadsázka!:D) a je úplně hnusná. Tak 'trochu' ztratila barvu.
cvncEverything sucks!!