Květen 2010

I used to be atheist... Until I realized Im GOD.

26. května 2010 v 21:45 | Nymfadora. |  writing
rez

Ne, nevadí mi, že můj průměr z angličtiny je 2,3 a v pátek budu psát test, který rozhodne, jestli na vysvědčení dostanu 3 nebo 4. Taky mi nevadí, že zítra píšem z chemie na názvosloví a jediné co zatím umím jsou oxidy a kyseliny. Nevadí mi ani to, že na pátek potřebuju napsat slohovku a zatím vůbec netuším, o čem to bude. Docela mi vadily známky, co mi vychází na vysvědčení, ale pak jsem si vzpomněla, že mě Ondráček nechá propadnout, protože se neumím tvářit a chovat, takže už mi to taky nevadí. Asi napíšu vyprávění (jako tu slohovku) o tom, jak mě Ondráček honí s kudlou. Jednou se mi to zdálo. Z dnešní 2. hodiny zeměpisu jsem si odnesla informaci, že řekyně mnoho kouří. Asi jsou nymfomanky. Že prý teď někdy píšem ze všeho, co jsme se toto pololetí učili. Je to fajn, protože jsme se kromě posledních 3 hodin neučili vůbec nic. Moje nejlepší kámošky jsou isopolykyseliny. Měla bych se doučit názvosloví solí bezkyslíkatých kyselin, názvosloví solí kyslíkatých kyselin a názvosloví kyselých solí. Pletu si sodík s dusíkem a nemám místo na stole. but i caaaan make itttt;)

Ticho kluci Péťa Vampola mluví.

24. května 2010 v 22:04 | Nymfadora. |  writing
Zemánek zmizí někde v Indii a nechá nás tady chudáčky s nějakou můrou, která nic nevysvětlí a myslí si, že má šílenou autoritu. (Nemá.)
Pak taky slečna Petrovský, která mi dneska 30krát zopakovala 1 jméno. 'Heeej nesahej na mě nebo se nebudu ***** líbit'. A pak se tam ze setrvačnosti nebo nevím z čeho pusinkuje se Sklářem u bufetu. Na facku normálně. A to po mě chce, abych si našetřila 8 tisíc na lyžák.
Dneska hraje Montrealiček možná poslední zápas sezóny a Novička to nevysílá. Jak hráli v sobotu tak ten komentátor říkal, že hala canadiens je nejlepší halou na světě, co se atmosféry atd. týče. CHCI TAM! a nevím jak to udělat. Ale stejně někdo příjde a zachrání můj život a vezme mě tam. Tohle je jenom předkolo víš:D
Chudáček Ouví:D vysněná sezóna. Na olympiádě nepostoupí přes čtvrtfinále, v play off NHL je jeho hvězdný Washington vyřazen už v prvním kole (Montrealem:P), heart trophy mu o kousek uteče a ve finále MS ho vychytá Vokounečto a bezejmený český TÝM zničí rusákům sérii 27 vítězství na ms v řadě a sen o zlatém hattricku. A přitom byli snad v nejsilnější možné sestavě. A ty jeho pověstné HITY ho přišly pěkně draho:D Afinogenov nebo koho to srazil otřes mozku:D ale stejně to je borec i  když nemá zub, protože má krásné ruce a nechal si tu medajlu na krčku. Bykov, ignorant. Kovalčuk, ignorant. Všichni ignoranti. Uááá:D Taťka mi slíbil, že mi sežene oficiální dres české repre. Plekance, samozřejmě:D takový ten kde je napsané IIHf. Tak jsem moc zvědavá:D Kovalčuk si stěžuje, že zápas Čechů pískal slovák, ale Gut (myslim:D) říkal, že i kdyby rozhodčí pískali jakkoli, tak jejich all star tým by vyhrál, kdyby na to měl.
To je magor tyvole:D
oooooooou. 22:01 nejvyšší čas začít se učit chemii.

Livin' on a prayerrrr.

22. května 2010 v 20:57 | Nymfadora. |  writing
Rachnička je bůh. ''Rrrrrachna kachna toto letělo''
Skvělý Hamrlík spasil Montreal. Dnes hrajou v kuuuurevsky přijatelném čase. 21.00.
Sjomin dnes nehrál proti Německu. Chybí mi jeho hladká tvářička:D Ne fakt by mě zajímalo co s ním je. Jenže rusáčci to velice úspěšně zatajují. A Ouví bez něj vyloženě trpí.
Heeeej. 20.57. Musím na haaabs vs. flyers.

I will not waste another 11:11 on you.

19. května 2010 v 21:46 | Nymfadora. |  writing
wer
Montrealiček v prvních dvou zápasech s Philly nedal ani jeden gól, ale inkasoval jich 9. Plekaneček moh' rači jet na ms než přihlížet tomuhle. Sakra sakra. Snad pojede aspoň za rok na Slovensko. A snad tam pojedu taky já.
Moje sestra mi závidí moje bicepsy a tricepsy.
Dneska jsem potkala Vanča pod mostem, byl asi 15 metrů ode mě a chtěla jsem na něj zařvat 'KDE MÁŠ SVOU DEVÍTILETOU PŘÍTELKYNI?' ale nakonec jsem rači podržela ústa. Proč mají nejlepší typové v kolonce 've vztahu s' takovou obludnou slepici? Aaaaaacchiiiichh.
Chtěla bych všecky vyliskat! Zrovna mi jeden vychytralý obchodník za 10 korun prodal
4 fotky jedné knihy zevnitř, což mě inspirovalo k tomu, přečíst si, co mi tento vychytralý obchodník psal, když ještě vychytralým obchodníkem nebyl. I will not waste another 11:11 on him. A to je důležité. Ale to je vlastně jedno, protože záleží jen na tom, jestli porazíme finy nebo ne. Přemýšlela jsem taky nad tím, co budu dělat, až skončí ms a playoff nhl a přišla jsem na to, že asi umřu.
Největší borec je ten typ co přelezl českou střídačku a na tu kanadskou ukazoval prdel a pak si před ní sedl na kolena (chápeš ne) a ukazoval jim prostředníčky. Pak se o něj postaral Rachnička.
Stříhám si hokejové článečky z novineček a budu si je lepit na zeď v pokojíčku a taky si tam nalepinkám Johna Tavarese, kterého jsem dneska našla v kotelničce na zemičce. Protože má moc hezká očička:D
To je dobré ty zdrobnělinečky. To je tak dobré!!
SMULICKA ♥..

I WANNA FUCK THE WORLD IN THE ASS.

14. května 2010 v 22:05 | Nymfadora. |  writing
Montrealiček ve finále východní konference!
Moc bych tady chtěla napsat něco, co se netýká hokeje, ale nic jiného mě prostě nebaví!
Nejlepší jak máme v ruštině cvičení, kde máme říct něco o sobě a jsou tam otázky typu na co hraješ (na nic) co tě zajímá? co hraješ (nic) co děláš o volném čase (nic moc) co děláš večer? a tvoji rodiče? Celé moje vyprávění se pak skládá z vět MIŇA INTERESUJET CHAKÉJ. JA NĚZNÁJU ČTO MAJA MÁMA DĚLÁJET VJEČEROM.
Čekám tady, až si pro mě přijede princ na bílém koni.
Nebo až se kvůli mě Plekanec rozvede.
Chápeš to aspoň trochu?
Mám obsypané ruce a nohy, škrrrrábe mě v krku a brečela jsem v Albertu u 7.ZŠ mezitím co si tam bezdomovec kupoval dvě krabicová vína, která později strčil do tašky NewYorker.
Zrovna jsem v dobyvatelovi porazila dva jednatřicetileté hráče. Dobře já! Že.
Chtěla bych zničit rakovinu. A celý svět. A vyrobit si vlastní svět.
Máme umět překládat článek do angličtiny o výhrách v loteriích. Píšou tam, že většinu lidí taková věc zničí. Každý sní o tom nechodit do práce, ale když tam chodit přestane, zjistí, že už pak neexistuje důvod každé ráno vstávat. Taky píšou, že jeden z mála, který to 'přežil ve zdraví', tu výhru, byl muž, který každý týden ze svého účtu vybíral tisíce liber a rozdával je kolemjdoucím lidem. PRETTY COOL, víš. Líbí se mi, že mě ta učebnice neučí jen anglicky.
wer
Čum jak se Rachna usmívá:D

Čo z toho že je baba pekná, keď nevie čo je to "ofsajd"

11. května 2010 v 15:22 | Nymfadora. |  writing
Špačkova rána nasměrovala Montreal k triumfu nad Penguins, rozhodne sedmý zápas.
Mark-Andre Fleury mě nehorázně zklamal. Měl je všecky vychytat, aby mohl Plekanec přijet zúročit své schopnosti a dovednosti do Německa do lajny k Jágrovi. Tak hezky jsem to měla naplánované a pak nějaký čerstvě vyléčený chlap s pěkně trapným jménem dá gól a nasměruje Montreal k triumfu nad Penguins.
sdrz
honzíček carbolů se přidal do skupiny Go Habs Go .... naaaaajs.

Dont fall in love, fall off a bridge. It hurts less.

6. května 2010 v 22:21 | Nymfadora. |  writing
V 6 jsem šla k televizi dívat se na ČR vs. Bělorusko. Něco málo po osmé, 6 a půl minut před koncem zápasu, se Alpě ta televize podařila zapnout, takže jsem viděla akorát poslední gól.
Vláďásek Růžička říkal, že je Plekanec stále ještě ve hře. Jako o start na MS. Plekanec's legs are freaking hot! Dnes v noci je další zápas Habs vs. Pens a já to neuvidím. Nova sport upřednostňuje San Jose a Redwings. Nevím, jestli si přát, aby Montreal vyhrával, nebo prohrával. Its really hard.
Všichni se rozcházejí nebo dávají dokupy. Podle fB je to za posledních 32 hodin nejméně 6 lidí.
Za zmínku stojí určitě má nejlepší padruga, slečna Petrovský, která ljubi guljat s cabakoj;)
And everybody hurts.
2.června jdu do Třince za soudním znalcem. Moc se těšinkám.
Vacliček a Knofliček vůbec neposlouchají mé chytré rady ohledně jejich zdraví a tak se s nimi navždy nebavím.

Nemůžu jít spát, protože se mi ještě dostatečně nevysušilo triko na spaní.

Who cares...
plekanec..... and cammalleri scores!!!

3. května 2010 v 19:51 | Nymfadora. |  writing
Canadiens dnes v noci vyrovnali sérii s tučňákama a ten kurva charismatický montrealský hráč s číslem 14 měl jednu asistenci a já jsem to neviděla, protože dementní Nova sport to nevysílala.

Kryštof má dneska 11!!!
wer
Jared je kočka, co?;)

'' aww its okay adam. you can come home with me instead<3 ''

1. května 2010 v 22:10 | Nymfadora. |  writing
1:48 a.m? it's time to WAKE UP !!!! hmm... a tak jsem se šla dívat na habs jak hrajou s tučňákama a vyčkávat, až se objeví nějaký detailní záběr hráče canadiens s číslem 14. Dočkala jsem se, ale mezitím jsem asi 376krát usla. Znovu mě to čeká v noci z Ne na Po, ale musím vstát asi o hodinu dřív, protože dneska jsem svým pozdním vstáváním zaspala první třetinu.
Včera ve městě mezi halou a 6.zš jsem ztratila svůj nejoblíbenější šedý svetr. Dej mi facku.

Nesnáším lidi, kteří se pohybují po 10. hodině venku. A taky některé, kreří se tam pohybují již po 9. Ožralci, kteří na mě řvou 'TENHLE STÁT JE ZASRANÝ', třicetiletí pánové, kteří chcou číslo, abychom mohli na kafe a když řeknu, že kafe nepiju, tak že jako na zmrzlinku a šampónci, co se chystají do rivky a říkaj mi, ať jdu taky. Nesnáším to. Nesnáším nesnáším nesnáším. NESNÁŠÍM.

budeme soutěžit v unavenosti?